Detaljna pretraga
141 - 160 od ukupno 13874 oglasa - Prodaja nekretnina
Stranica 8 od 694
< Natrag
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Naprijed >
17
726 000 €
4033 €/m²
nov
Lovran, Lovran
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA NA IZUZETNOJ LOKACIJI Kuća na izuzetnoj lokaciji u blizini Lovrana predstavlja savršen spoj mira, priv...
KUĆA NA IZUZETNOJ LOKACIJI Kuća na izuzetnoj lokaciji u b...
17
550 000 €
4400 €/m²
nov
Umag, Umag
125 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Umag Na samo 500 metara od mora, u jednom od najboljih dijelova Umag, prodaje se moderna kuća u nizu p...
Istra, Umag Na samo 500 metara od mora, u jednom od najbolj...
17
550 000 €
4400 €/m²
nov
Umag, Umag
125 m2
KUĆA
KUĆA
kat
5
129 500 €
3012 €/m²
nov
Zagreb, Gornji Grad - Medveščak
43 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodaje se potpuno renoviran stan od 43 m², smješten na samo nekoliko minuta hoda od Britanskog trg, na jednoj...
Prodaje se potpuno renoviran stan od 43 m², smješten na samo...
6
76 000 €
2815 €/m²
nov
Zagreb, Trešnjevka - sjever
27 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodaje se potpuno renoviran stan površine nešto više od 27 m², smješten u suterenu zgrade na odličnoj lokacij...
Prodaje se potpuno renoviran stan površine nešto više od 27 ...
17
198 000 €
3194 €/m²
nov
Umag, Umag
62 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Smješten na samo nekoliko minuta hoda od centra Umaga, ovaj potpuno renovirani stan na prvom katu nudi moderan...
Smješten na samo nekoliko minuta hoda od centra Umaga, ovaj ...
8
207 575 €
4070 €/m²
nov
Tar-Vabriga, Vabriga
51 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Smješten u modernoj novogradnji u Taru, ovaj funkcionalan i pažljivo osmišljen stan predstavlja izvrsnu prilik...
Smješten u modernoj novogradnji u Taru, ovaj funkcionalan i ...
5
278 123 €
4279 €/m²
nov
Tar-Vabriga, Tar
65 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten u mirnom i vrlo traženom dijelu Tara, ovaj elegantan stan u modernoj novogradnji sa zajedničkim bazen...
Smješten u mirnom i vrlo traženom dijelu Tara, ovaj eleganta...
5
358 387 €
5430 €/m²
nov
Tar-Vabriga, Tar
66 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Smješten u mirnom i vrlo traženom dijelu Tara, ovaj prostrani trosoban stan u modernoj novogradnji sa zajednič...
Smješten u mirnom i vrlo traženom dijelu Tara, ovaj prostran...
5
386 622 €
4249 €/m²
nov
Tar-Vabriga, Tar
91 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Smješten u mirnom i vrlo poželjnom dijelu Tara, ovaj prostrani stan u modernoj novogradnji sa zajedničkim baze...
Smješten u mirnom i vrlo poželjnom dijelu Tara, ovaj prostra...
5
292 822 €
4244 €/m²
nov
Tar-Vabriga, Tar
69 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten u mirnom i vrlo poželjnom dijelu Tara, ovaj moderan dvosobni stan u kvalitetnoj novogradnji sa zajedn...
Smješten u mirnom i vrlo poželjnom dijelu Tara, ovaj moderan...
5
278 122 €
5794 €/m²
nov
Tar-Vabriga, Tar
48 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Smješten u šarmantnom i vrlo traženom mjestu Tar, ovaj moderan jednosobni stan u novogradnji sa zajedničkim ba...
Smješten u šarmantnom i vrlo traženom mjestu Tar, ovaj moder...
5
353 628 €
5358 €/m²
nov
Tar-Vabriga, Tar
66 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Smješten u mirnom i vrlo traženom mjestu Tar, ovaj prostrani trosobni stan u modernoj novogradnji sa zajedničk...
Smješten u mirnom i vrlo traženom mjestu Tar, ovaj prostrani...
5
375 201 €
5285 €/m²
nov
Tar-Vabriga, Tar
71 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten u mirnom i vrlo traženom mjestu Tar, ovaj prostrani stan u modernoj novogradnji sa zajedničkim bazeno...
5
288 100 €
5649 €/m²
nov
Tar-Vabriga, Tar
51 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten u mirnom i vrlo traženom mjestu Tar, ovaj moderan dvosobni stan u kvalitetnoj novogradnji sa zajednič...
Smješten u mirnom i vrlo traženom mjestu Tar, ovaj moderan d...
5
278 200 €
5796 €/m²
nov
Tar-Vabriga, Tar
48 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Smješten u mirnom i vrlo traženom mjestu Tar, ovaj elegantni jednosobni stan u modernoj novogradnji sa zajedni...
Smješten u mirnom i vrlo traženom mjestu Tar, ovaj elegantni...
4
330 000 €
372 €/m²
nov
Krk, Krk
887 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Na prodaju je atraktivno zemljište s ishodovanom pravomoćnom dozvolom za izgradnju obiteljske kuće (P+1) s baz...
Na prodaju je atraktivno zemljište s ishodovanom pravomoćnom...
8
245 000 €
4900 €/m²
nov
Omišalj, Njivice
50 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Na prodaju je moderan apartman smješten u prizemlju luksuzne novogradnje u mirnom dijelu Njivica na otoku Krku...
Na prodaju je moderan apartman smješten u prizemlju luksuzne...
8
235 000 €
4434 €/m²
nov
Omišalj, Njivice
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
U mirnom dijelu Njivica, na jednoj od najpoželjnijih lokacija otoka Krka, smjestio se ovaj elegantan jednosobn...
U mirnom dijelu Njivica, na jednoj od najpoželjnijih lokacij...
10
263 000 €
4109 €/m²
nov
Rijeka, Centar
64 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Na prodaju je potpuno renoviran stan smješten u samom srcu grada Rijeke, svega minutu hoda od Korza, što ga či...
Na prodaju je potpuno renoviran stan smješten u samom srcu g...
Stranica 8 od 694
< Natrag
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban