imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja nekretnina Mrkopalj

Detaljna pretraga

1 - 18 od ukupno 18 oglasa - Prodaja nekretnina Mrkopalj

top
9
550 000 € 3667 €/m²
ažuriran
Mrkopalj, Mrkopalj

150 m2

kat
8
55 000 € 474 €/m²
ažuriran
Mrkopalj, Mrkopalj

116 m2

kat
1
111 500 € 93 €/m²
ažuriran
Mrkopalj, Tuk Mrkopaljski

1200 m2

kat
14
59 900 € 68 €/m²
ažuriran
Mrkopalj, Mrkopalj

885 m2

kat
8
68 320 € 80 €/m²
ažuriran
Mrkopalj, Mrkopalj

854 m2

kat
9
204 000 € 85 €/m²
ažuriran
Mrkopalj, Sunger

2400 m2

kat
7
69 000 € 78 €/m²
ažuriran
Mrkopalj, Mrkopalj

885 m2

kat
8
115 000 € 17 €/m²
ažuriran
Mrkopalj, Mrkopalj

6750 m2

kat
17
459 000 € 2749 €/m²
ažuriran
Mrkopalj, Mrkopalj

167 m2

kat
0
65 000 € 542 €/m²
ažuriran
Mrkopalj, Sunger

120 m2

kat
0
185 000 € 1057 €/m²
ažuriran
Mrkopalj, Mrkopalj

175 m2

kat
4
65 000 € 68 €/m²
ažuriran
Mrkopalj, Mrkopalj

957 m2

kat
14
207 500 € 1281 €/m²
ažuriran
Mrkopalj, Mrkopalj

162 m2

kat
17
120 000 € 40 €/m²
ažuriran
Mrkopalj, Begovo Razdolje

3023 m2

kat
17
450 000 € 2695 €/m²
ažuriran
Mrkopalj, Mrkopalj

167 m2

kat
3
42 000 € 36 €/m²
ažuriran
Mrkopalj, Mrkopalj

1182 m2

kat
17
500 000 € 1667 €/m²
ažuriran
Mrkopalj, Begovo Razdolje

300 m2

kat
12
197 000 € 40 €/m²
ažuriran
Mrkopalj, Begovo Razdolje

4925 m2

kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup