Detaljna pretraga
61 - 80 od ukupno 13874 oglasa - Prodaja nekretnina
Stranica 4 od 694
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
12
199 000 €
3491 €/m²
nov
Zadar, Belafuža
57 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
STAN, PRODAJA, ZADAR, BELAFUŽA, 57 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 57 m2 u visokom prizemlju ku...
STAN, PRODAJA, ZADAR, BELAFUŽA, 57 m2, 3-soban Prodaje se t...
4
119 000 €
175 €/m²
nov
Svetvinčenat, Režanci
680 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE S PROJEKTOM, PRODAJA, SVETVINČENAT, REŽANCI, 680 m2 Prodaje se građevinsko zemljište u ...
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE S PROJEKTOM, PRODAJA, SVETVINČENAT, RE...
13
239 000 €
1542 €/m²
nov
Zagreb, Gornji Grad - Medveščak
155 m2
POSLOVNI PROSTOR
POSLOVNI PROSTOR
kat
POSLOVNI PROSTOR, PRODAJA, ZAGREB, GUPČEVA ZVIJEZDA, 155 m2 Prodaje se poslovni prostor površine 155 m2 u su...
POSLOVNI PROSTOR, PRODAJA, ZAGREB, GUPČEVA ZVIJEZDA, 155 m2 ...
11
220 000 €
3793 €/m²
nov
Zagreb, Novi Zagreb - zapad
58 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
STAN, NOVOGRADNJA, PRODAJA, ZAGREB, SVETA KLARA, 58 m2, 2-SOBAN Prodaje se dvosoban stan površine 58 m2 u p...
STAN, NOVOGRADNJA, PRODAJA, ZAGREB, SVETA KLARA, 58 m2, 2-SO...
17
280 000 €
2917 €/m²
nov
Zagreb, Sesvete
96 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S2-III, NOVOGRADNJA, PRODAJA, SESVETSKI KRALJEVEC, 96 m2, 4-sobna Početak gradnje: studeni 2025. godine ...
KUĆA S2-III, NOVOGRADNJA, PRODAJA, SESVETSKI KRALJEVEC, 96 m...
13
239 000 €
1542 €/m²
nov
Zagreb, Gornji Grad - Medveščak
155 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, GUPČEVA ZVIJEZDA, 155 m2, 3 soban Prodaje se trosoban stan površine 155 m2 u suterenu ...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, GUPČEVA ZVIJEZDA, 155 m2, 3 soban Pr...
11
191 000 €
4775 €/m²
nov
Pula, Nova Veruda
40 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
PRODAJA, STAN, VERUDA PORAT, 40 m2 Prodaje se stan na 1. katu stambene zgrade na Verudi Porat. Stan se nalaz...
PRODAJA, STAN, VERUDA PORAT, 40 m2 Prodaje se stan na 1. ka...
12
125 000 €
4032 €/m²
nov
Zagreb, Gornja Dubrava
31 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
3. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, DUBRAVA, STUDENTSKI GRAD, 31 m2, 1-soban Prodaje se jednosoban stan površine 31 m2 na 3...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, DUBRAVA, STUDENTSKI GRAD, 31 m2, 1-so...
5
122 000 €
192 €/m²
nov
Novalja, Lun
636 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
NOVO U PONUDI!! Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Jakisnica na otoku Pagu, površine 636 m², smješteno...
NOVO U PONUDI!! Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu J...
5
122 000 €
192 €/m²
nov
Novalja, Lun
636 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
15
485 000 €
3322 €/m²
nov
Zadar, Petrići
146 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
NOVO U PONUDI!! Agencija posreduje u prodaji luksuznog trosobnog stana u predjelu Petrići, potpuno namješteno...
NOVO U PONUDI!! Agencija posreduje u prodaji luksuznog tros...
14
590 000 €
4184 €/m²
nov
Posedarje, Vinjerac
141 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
NOVO U PONUDI!! Agencija posreduje u prodaji luksuznog penthouse stana prvi red do mora u mjestu Vinjerac, na...
NOVO U PONUDI!! Agencija posreduje u prodaji luksuznog pent...
12
462 000 €
3397 €/m²
nov
Povljana, Povljana
136 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Na izuzetnoj lokaciji u Povljani na otoku Pagu, svega 180 metara od mora i uređenih plaža, smjestio se moderan...
Na izuzetnoj lokaciji u Povljani na otoku Pagu, svega 180 me...
12
478 000 €
2812 €/m²
nov
Pula, Pula
170 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Pula, okolica Na prodaju je ova odlična, nova kuća za odmor u malom, mirnom mjestu u okolici Pule. Sm...
Istra, Pula, okolica Na prodaju je ova odlična, nova kuća z...
17
600 000 €
3158 €/m²
nov
Pula, Pula
190 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Pula, okolica, Na prodaju je ova kuća na fantastičnoj lokaciji, samo par koraka od predivne plaže. Kuć...
Istra, Pula, okolica, Na prodaju je ova kuća na fantastično...
3
499 000 €
843 €/m²
nov
Pula, Pula
592 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Istra, Pula U ponudi imamo zemljište na jednoj od najboljih i najtraženijih lokacija u gradu Puli, pored naj...
Istra, Pula U ponudi imamo zemljište na jednoj od najboljih...
17
780 000 €
2786 €/m²
nov
Pula, Pula
280 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, okolica Pule Predstavljamo Vam ovu modernu prostranu kuću u okolici Pule. Kuća se sastoji od dva dij...
Istra, okolica Pule Predstavljamo Vam ovu modernu prostranu...
17
520 000 €
1486 €/m²
nov
Pula, Pula
350 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Pula, Istra Prodaje se ova prostrana kuća u Puli s vlastitim bazenom, teretanom i garažom. Kuća se prostire...
Pula, Istra Prodaje se ova prostrana kuća u Puli s vlastit...
17
770 000 €
2026 €/m²
nov
Pula, Pula
380 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Pula, Istra Prodaje se ova prostrana zgrada s tri fizičko potpuno odvojena stana i velikim podrumom. Svi su...
Pula, Istra Prodaje se ova prostrana zgrada s tri fizičko p...
17
650 000 €
4063 €/m²
nov
Pula, Pula
160 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju prekrasna moderna gradska villa u Puli. Nudimo vam divnu kuću za odmor s tri spavaće sobe, idealnu...
Na prodaju prekrasna moderna gradska villa u Puli. Nudimo v...
Stranica 4 od 694
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban