Detaljna pretraga
81 - 100 od ukupno 13874 oglasa - Prodaja nekretnina
Stranica 5 od 694
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
17
830 000 €
6336 €/m²
nov
Pula, Pula
131 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Istra, Pula, Predstavljamo vam ovaj odličan luksuzni stan u traženom pulskom naselju. Smješten je samo 200 me...
Istra, Pula, Predstavljamo vam ovaj odličan luksuzni stan u...
17
515 000 €
2341 €/m²
nov
Pula, Pula
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Pula - Istra Predstavljamo Vam ovu kuća s bazenom od 220m2 stambenog prostora pruža. Smještena u mirnom kraj...
Pula - Istra Predstavljamo Vam ovu kuća s bazenom od 220m2 ...
17
890 000 €
4450 €/m²
nov
Pula, Pula
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Pula - Istra Na vrlo traženoj lokaciji u Puli, u blizini plaža i šetališta prodaje se ova kuća. Specifičnost ...
Pula - Istra Na vrlo traženoj lokaciji u Puli, u blizini pl...
17
450 000 €
2045 €/m²
nov
Pula, Pula
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Pula -- Ovaj stan se smjestio na odličnoj lokaciji, nedaleko od svih potrebnih sadržaja. Nalazi se u m...
Istra, Pula -- Ovaj stan se smjestio na odličnoj lokaciji, ...
5
208 000 €
311 €/m²
nov
Pula, Pula
669 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Okolica Pule, Istra Na strateškoj lokaciji, koja omogućava jednostavan pristup gradu Puli i popularnom turist...
Okolica Pule, Istra Na strateškoj lokaciji, koja omogućava ...
12
399 000 €
1140 €/m²
nov
Pula, Pula
350 m2
POSLOVNI PROSTOR
POSLOVNI PROSTOR
kat
Istra, Pula Ovaj poslovni prostor smjestio se u prizemlju kuće. Odlično smješten u blizini zaobilaznice, Ver...
Istra, Pula Ovaj poslovni prostor smjestio se u prizemlju ...
8
169 000 €
2561 €/m²
nov
Pula, Pula
66 m2
POSLOVNI PROSTOR
POSLOVNI PROSTOR
kat
Istra, Pula Prodaju se dva poslovna prostora na top lokaciji u Puli, smještena u blizini mora i svih ključnih...
Istra, Pula Prodaju se dva poslovna prostora na top lokacij...
4
350 000 €
3153 €/m²
nov
Pula, Pula
111 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Istra, Pula -- Ova novogradnja smjestila se na odličnoj lokaciji. Nalazi se svega par minuta od centra grada ...
Istra, Pula -- Ova novogradnja smjestila se na odličnoj lok...
4
279 400 €
3211 €/m²
nov
Pula, Pula
87 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
4
297 400 €
3418 €/m²
nov
Pula, Pula
87 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Istra, Pula Ova novogradnja smjestila se na odličnoj lokaciji. Nalazi se svega par minuta od centra grada te...
Istra, Pula Ova novogradnja smjestila se na odličnoj lokac...
16
465 000 €
2214 €/m²
nov
Pula, Pula
210 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kuća za odmor sa bazenom udaljena samo 15 min vožnje od Pule. Kuća je koncipirana kao katnica sveu...
Prodaje se kuća za odmor sa bazenom udaljena samo 15 min vož...
17
639 000 €
4915 €/m²
nov
Pula, Pula
130 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Pula Prodaje se autentična kuća u rimskom stilu, smještena na jednoj od najatraktivnijih, najpoželjnij...
Istra, Pula Prodaje se autentična kuća u rimskom stilu, smj...
12
235 000 €
3176 €/m²
nov
Pula, Pula
74 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
4. kat
Istra, centar Pula Na samo 5 minuta hoda od pulske tržnice, u širem centru grada Pule, prodaje se prostran i ...
Istra, centar Pula Na samo 5 minuta hoda od pulske tržnice,...
1
985 000 €
416 €/m²
nov
Pula, Pula
2365 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Istra, Pula Ekskluzivno zemljište u Puli! Smješteno na traženoj i rijetkoj lokaciji, svega 200m od mora i 1k...
Istra, Pula Ekskluzivno zemljište u Puli! Smješteno na tra...
17
770 000 €
3080 €/m²
nov
Pula, Pula
250 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Pula, Istra U mirnom dijelu Pule, udaljenom svega nekoliko minuta vožnje od centra grada, smještena je ova vi...
Pula, Istra U mirnom dijelu Pule, udaljenom svega nekoliko ...
13
285 000 €
3065 €/m²
nov
Pula, Pula
93 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Okolica Pule, Istra Prodaje se prostran i moderno uređen trosobni stan u novogradnji smještenoj u atraktivno...
Okolica Pule, Istra Prodaje se prostran i moderno uređen t...
4
208 000 €
1387 €/m²
nov
Pula, Pula
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Pula, okolica U mirnom i uređenom naselju u neposrednoj blizini Pule smjestila se ova moderna prizemni...
Istra, Pula, okolica U mirnom i uređenom naselju u neposred...
4
450 000 €
3000 €/m²
nov
Pula, Pula
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
11
465 000 €
2906 €/m²
nov
Pula, Pula
160 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Pula, Istra U mirnom naselju nadomak Pule, smještena je ova atraktivna novogradnja koja spaja suvremeni dizaj...
Pula, Istra U mirnom naselju nadomak Pule, smještena je ova...
17
465 000 €
2104 €/m²
nov
Pula, Pula
221 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Pula, Šišan Na samo 8 km od Pule i svih njenih sadržaja, u mirnoj ulici s otvorenim pogledom smjestila...
Istra, Pula, Šišan Na samo 8 km od Pule i svih njenih sadrž...
Stranica 5 od 694
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban