Detaljna pretraga
161 - 180 od ukupno 13874 oglasa - Prodaja nekretnina
Stranica 9 od 694
< Natrag
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Naprijed >
5
445 000 €
4083 €/m²
nov
Povljana, Povljana
109 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Povljana, otok Pag, moderan 2-sobni dvoetažni apartman s prostranom terasom i pogledom na more, novogradnja. N...
Povljana, otok Pag, moderan 2-sobni dvoetažni apartman s pro...
4
340 000 €
3908 €/m²
nov
Povljana, Povljana
87 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Povljana, otok Pag, moderan 2-sobni dvoetažni apartman s dvije terasom i pogledom na more, novogradnja. Na pro...
Povljana, otok Pag, moderan 2-sobni dvoetažni apartman s dvi...
5
320 000 €
4000 €/m²
nov
Povljana, Povljana
80 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Povljana, otok Pag, moderan 2-sobni stan na prvom katu, novogradnja s liftom. Na prodaju je atraktivan dvoetaž...
Povljana, otok Pag, moderan 2-sobni stan na prvom katu, novo...
5
193 500 €
3721 €/m²
nov
Povljana, Povljana
52 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
17
225 000 €
3879 €/m²
nov
Zagreb, Donji Grad
58 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
3. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, CENTAR, 58 m2, 2.5-soban Prodaje se dvoiposoban stan površine 58 m2 na trećem katu z...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, CENTAR, 58 m2, 2.5-soban Prodaje s...
17
492 000 €
3000 €/m²
nov
Zagreb, Maksimir
164 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, SREBRNJAK, 164 m2, 3-sobni Prodaje se dvoetažni trosobni stan površine 164 m2 na prvom...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, SREBRNJAK, 164 m2, 3-sobni Prodaje s...
4
38 500 €
2567 €/m²
nov
Zagreb, Maksimir
15 m2
GARAŽA
GARAŽA
kat
GARAŽA, PRODAJA, ZAGREB, MAKSIMIR, RAVNICE, 15 m2 Prodaje se garaža površine 15 m2 u zgradi izgrađenoj 1979. g...
GARAŽA, PRODAJA, ZAGREB, MAKSIMIR, RAVNICE, 15 m2 Prodaje se...
17
250 000 €
4902 €/m²
nov
Zagreb, Trešnjevka - jug
51 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, SREDNJACI, 51 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan ukupne površine 51 m2 u visokom pri...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, SREDNJACI, 51 m2, 3-SOBAN Prodaje se...
5
345 000 €
3791 €/m²
nov
Zagreb, Novi Zagreb - zapad
91 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, LANIŠTE, 91 m2, 4-SOBAN Prodaje se 4-soban stan ukupne neto površine 91 m2 koji se nala...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, LANIŠTE, 91 m2, 4-SOBAN Prodaje se 4-...
17
287 000 €
2899 €/m²
nov
Zagreb, Sesvete
99 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S1, NOVOGRADNJA, PRODAJA, SESVETSKI KRALJEVEC, 99 m2, 4-sobna Početak gradnje: studeni 2025. godine Završ...
KUĆA S1, NOVOGRADNJA, PRODAJA, SESVETSKI KRALJEVEC, 99 m2, 4...
4
137 280 €
66 €/m²
nov
Sveta Nedelja, Mala Gorica
2080 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, PRODAJA, MALA GORICA, 2080 m2 Prodaje se građevinsko zemljište u Maloj Gorici, površin...
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, PRODAJA, MALA GORICA, 2080 m2 Prodaj...
15
79 000 €
2194 €/m²
nov
Vodnjan, Barbariga
36 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, VIKENDICA, BARBARIGA, 36 m2 Prodaje se nova montažna vikendica u Barbarigi od 36 m2 stambenog prosto...
PRODAJA, VIKENDICA, BARBARIGA, 36 m2 Prodaje se nova montaž...
14
300 000 €
3448 €/m²
nov
Pula, Štinjan
87 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, ŠTINJAN, 87 M2, 2SS+DB Prodaje se moderan stan u novogradnji u Štinjanu, ukupne po...
PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, ŠTINJAN, 87 M2, 2SS+DB Prodaje s...
14
300 000 €
3448 €/m²
nov
Pula, Štinjan
87 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
14
300 000 €
3448 €/m²
nov
Pula, Štinjan
87 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
5
122 000 €
192 €/m²
nov
Novalja, Lun
636 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
NOVO U PONUDI!! Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Jakisnica na otoku Pagu, površine 636 m², smješteno...
NOVO U PONUDI!! Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu J...
17
570 000 €
5429 €/m²
nov
Malinska-dubašnica, Malinska
105 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
U Malinskoj na otoku Krku prodaju se dva apartmana smještena na odličnoj lokaciji, svega cca 300 metara od mor...
U Malinskoj na otoku Krku prodaju se dva apartmana smještena...
7
336 710 €
110 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Buševec
3061 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Građevinsko zemljište 3061 m² – Buševec, okolica Velike Gorice – odlična investicijska prilika EKSKLUZIVNO ...
Građevinsko zemljište 3061 m² – Buševec, okolica Velike Gori...
17
249 000 €
2830 €/m²
ažuriran
Brdovec, Prigorje Brdovečko
88 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prodaje se moderan i vrhunski opremljen trosoban stan na prvom katu nove stambene zgrade s liftom, useljen 202...
Prodaje se moderan i vrhunski opremljen trosoban stan na prv...
17
329 000 €
4985 €/m²
ažuriran
Zadar, Borik
66 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodaje se moderan i komforan stan smješten u prizemlju manje stambene zgrade novije gradnje iz 2021. godine, ...
Prodaje se moderan i komforan stan smješten u prizemlju manj...
Stranica 9 od 694
< Natrag
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban