Detaljna pretraga
101 - 120 od ukupno 13874 oglasa - Prodaja nekretnina
Stranica 6 od 694
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Naprijed >
7
161 000 €
2776 €/m²
nov
Pula, Pula
58 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
3. kat
Istra, Pula, Vidikovac Na Vidikovcu, jednoj od najtraženijih pulskih lokacija za miran i praktičan život, u p...
Istra, Pula, Vidikovac Na Vidikovcu, jednoj od najtraženiji...
6
231 000 €
3983 €/m²
nov
Pula, Pula
58 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Pula, Istra Prodaje se fantastičan stan, na izuzetnoj lokaciji u Puli, u blizini svih sadržaja potrebnih za u...
Pula, Istra Prodaje se fantastičan stan, na izuzetnoj lokac...
7
231 000 €
3983 €/m²
nov
Pula, Pula
58 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
6
231 000 €
3983 €/m²
nov
Pula, Pula
58 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
7
231 000 €
3983 €/m²
nov
Pula, Pula
58 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
6
197 500 €
3657 €/m²
nov
Pula, Pula
54 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Istra, Pula Na prodaju je stan u novogradnji u Puli, smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno tri stana, š...
Istra, Pula Na prodaju je stan u novogradnji u Puli, smješt...
7
207 500 €
3578 €/m²
nov
Pula, Pula
58 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Istra, Pula Na prodaju je stan u novogradnji u Puli, smješten u manjoj i kvalitetnoj zgradi s ukupno tri stam...
7
211 700 €
3650 €/m²
nov
Pula, Pula
58 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Istra, Pula U ponudi je stan u kvalitetnoj novogradnji u Puli, smješten u zgradi s ukupno tri stambene jedini...
Istra, Pula U ponudi je stan u kvalitetnoj novogradnji u Pu...
3
235 000 €
279 €/m²
nov
Pula, Pula
843 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
Pula, Istra Ovo fenomenalno zemljište se nalazi u Puli, na atraktivnoj i lako dostupnoj lokaciji. Okruženo j...
Pula, Istra Ovo fenomenalno zemljište se nalazi u Puli, na...
9
165 000 €
3438 €/m²
nov
Pula, Pula
48 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Istra, Pula, Smještena u Puli, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, ova nekretnina nudi ugodno okruženje idealno...
Istra, Pula, Smještena u Puli, na mirnoj i atraktivnoj loka...
9
286 000 €
3011 €/m²
nov
Pula, Pula
95 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Istra, Pula Nekretnina se nalazi u Puli, na mirnoj i poželjnoj lokaciji, koja je idealna za obiteljski život ...
Istra, Pula Nekretnina se nalazi u Puli, na mirnoj i poželj...
11
235 000 €
4273 €/m²
nov
Pula, Pula
55 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Istra, Pula, Nekretnina se nalazi u Puli, u mirnom i sve traženijem dijelu grada koji je idealan za obiteljsk...
Istra, Pula, Nekretnina se nalazi u Puli, u mirnom i sve tr...
17
289 000 €
3211 €/m²
nov
Pula, Pula
90 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Pula Ako tražite mirnu pulsku lokaciju gdje imate dovoljno prostora oko kuće, a sve gradske sadržaje r...
Istra, Pula Ako tražite mirnu pulsku lokaciju gdje imate do...
4
165 130 €
3116 €/m²
nov
Pula, Pula
53 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
Pula, Istra Smješten u ugodnom i mirnom okruženju nadomak Pula, ovaj stan nalazi se u naselju koje je sve tr...
Pula, Istra Smješten u ugodnom i mirnom okruženju nadomak ...
5
189 250 €
2957 €/m²
nov
Pula, Pula
64 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Pula, Istra Smješten u novoj, modernoj zgradi s ukupno 15 stanova, ovaj stan nudi savršen spoj privatnosti i ...
Pula, Istra Smješten u novoj, modernoj zgradi s ukupno 15 s...
5
180 513 €
2959 €/m²
nov
Pula, Pula
61 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
Pula, Istra Prodaje se dvosoban stan u novogradnji s ukupno 15 stanova, smještenoj u mirnom i ugodnom okružen...
Pula, Istra Prodaje se dvosoban stan u novogradnji s ukupno...
5
159 000 €
3313 €/m²
nov
Pula, Pula
48 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
2. kat
Pula, Istra Smješten u novoj, modernoj zgradi s ukupno 15 stanova, ovaj jednosoban stan nudi mir i udobnost u...
5
180 513 €
2959 €/m²
nov
Pula, Pula
61 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
5
159 000 €
3313 €/m²
nov
Pula, Pula
48 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
2. kat
3
171 300 €
3005 €/m²
nov
Pula, Pula
57 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Pula, Istra Smješten u mirnom i ugodnom naselju nadomak Pule, ovaj stan pruža savršen spoj privatnosti i bliz...
Pula, Istra Smješten u mirnom i ugodnom naselju nadomak Pul...
Stranica 6 od 694
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban