Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 2639 oglasa - Prodaja stanova - 3-SOBAN
Stranica 1 od 132
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
15
270 000 €
3553 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
76 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prekrasan stan u Vlabndonu na odličnoj lokaciji udaljen od plaže za kupanje svega 600m. Radi se o stanu na dvi...
Prekrasan stan u Vlabndonu na odličnoj lokaciji udaljen od p...
12
380 000 €
5067 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik
75 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Vrbnik, prodaja, apartman u novogradnji, s bazenom, i pogledom na more! Apartman se nalazi u prizemlju urbane...
Vrbnik, prodaja, apartman u novogradnji, s bazenom, i pogled...
4
314 000 €
2754 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
114 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Na prodaju trosoban komforan stan s vrtom u prizemlju nove stambene zgrade nadomak Rovinja! Ulaskom u stan, od...
Na prodaju trosoban komforan stan s vrtom u prizemlju nove s...
6
395 000 €
6475 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
61 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Kaiser Immobilien predstavlja stan u izgradnji u gradu Krku na otoku Krku. Stan se nalazi u prizemlju, a sast...
Kaiser Immobilien predstavlja stan u izgradnji u gradu Krku ...
12
330 000 €
3626 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik
91 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Vrbnik, prodaja, apartman u novogradnji s prekrasnim pogledom na more! Apartman se nalazi na prvom katu urban...
Vrbnik, prodaja, apartman u novogradnji s prekrasnim pogledo...
15
239 900 €
2086 €/m²
nov
Čepin, Livana
115 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodaje se u prostrani 3-sobni stan smješten u Livani, mjestu udaljenom cca 2 kilometra od Čepina i cca 15 od ...
Prodaje se u prostrani 3-sobni stan smješten u Livani, mjest...
15
1 600 €
14 €/m²
nov
Čepin, Livana
115 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
17
285 000 €
4597 €/m²
nov
Vir, Vir
62 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodaje se potpuno renoviran i moderno uređen apartman na otoku Viru, smješten na izvrsnoj lokaciji, svega 50 ...
Prodaje se potpuno renoviran i moderno uređen apartman na ot...
6
120 000 €
2353 €/m²
nov
Zagreb, Trešnjevka - sjever
51 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodaje se potpuno renoviran stan površine 51 m², smješten u suterenu zgrade na odličnoj lokaciji na Trešnjevk...
Prodaje se potpuno renoviran stan površine 51 m², smješten u...
0
561 415 €
4253 €/m²
nov
Umag, Savudrija
132 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Smješten na jednoj od najprestižnijih lokacija u Istri, svega nekoliko minuta hoda od mora, ovaj prostrani apa...
Smješten na jednoj od najprestižnijih lokacija u Istri, sveg...
0
511 219 €
4407 €/m²
nov
Umag, Savudrija
116 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Smješten na jednoj od najpoželjnijih obalnih lokacija u Istri, ovaj elegantni apartman na prvom katu nalazi se...
Smješten na jednoj od najpoželjnijih obalnih lokacija u Istr...
0
525 580 €
3982 €/m²
nov
Umag, Savudrija
132 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Smješten u jednom od najtraženijih dijelova istarske obale, ovaj elegantni apartman na prvom katu nalazi se un...
Smješten u jednom od najtraženijih dijelova istarske obale, ...
0
494 428 €
4120 €/m²
nov
Umag, Savudrija
120 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Smješten na atraktivnoj lokaciji u blizini mora, ovaj moderan apartman na prvom katu nalazi se unutar ekskluzi...
Smješten na atraktivnoj lokaciji u blizini mora, ovaj modera...
12
399 000 €
4385 €/m²
nov
Opatija, Opatija - Centar
91 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
OPATIJA – Etaža vile s pogledom na more, 91 m2 Na prodaju je prostrana etaža austro-ugarske vile smještena na ...
OPATIJA – Etaža vile s pogledom na more, 91 m2 Na prodaju je...
17
800 €
13 €/m²
nov
Rijeka, Gornja Vežica
62 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. http...
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplać...
17
600 000 €
6818 €/m²
nov
Split, Grad
88 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodaje se stan u samom srcu povijesne jezgre Splita. Ovaj jedinstveni stan na trećem (zadnjem) katu autentič...
Prodaje se stan u samom srcu povijesne jezgre Splita. Ovaj ...
5
410 000 €
5857 €/m²
nov
Split, Grad
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Prodaje se komforan dvosobni stan na izuzetno atraktivanoj lokaciji. Smješten je na drugom katu u kvalitetnoj...
Prodaje se komforan dvosobni stan na izuzetno atraktivanoj ...
5
255 000 €
3643 €/m²
nov
Povljana, Povljana
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Povljana, otok Pag, moderan 2-sobni stan na prvom katu, novogradnja s liftom. Na prodaju je atraktivan dvoetaž...
Povljana, otok Pag, moderan 2-sobni stan na prvom katu, novo...
7
320 000 €
3636 €/m²
nov
Povljana, Povljana
88 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Povljana, otok Pag, moderan 2-sobni stan u prizemlju sa dvorištem, novogradnja s liftom. Na prodaju je atrakti...
Povljana, otok Pag, moderan 2-sobni stan u prizemlju sa dvor...
7
193 500 €
3721 €/m²
nov
Povljana, Povljana
52 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Stranica 1 od 132
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban