Detaljna pretraga
41 - 60 od ukupno 13874 oglasa - Prodaja nekretnina
Stranica 3 od 694
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
17
1 350 000 €
3375 €/m²
nov
Poreč, Poreč
400 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena na mirnom brežuljku u blizini Poreča, ova iznimna luksuzna vila pruža spektakularan panoramski pogle...
Smještena na mirnom brežuljku u blizini Poreča, ova iznimna ...
0
561 415 €
4253 €/m²
nov
Umag, Savudrija
132 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Smješten na jednoj od najprestižnijih lokacija u Istri, svega nekoliko minuta hoda od mora, ovaj prostrani apa...
Smješten na jednoj od najprestižnijih lokacija u Istri, sveg...
0
511 219 €
4407 €/m²
nov
Umag, Savudrija
116 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Smješten na jednoj od najpoželjnijih obalnih lokacija u Istri, ovaj elegantni apartman na prvom katu nalazi se...
Smješten na jednoj od najpoželjnijih obalnih lokacija u Istr...
0
525 580 €
3982 €/m²
nov
Umag, Savudrija
132 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Smješten u jednom od najtraženijih dijelova istarske obale, ovaj elegantni apartman na prvom katu nalazi se un...
Smješten u jednom od najtraženijih dijelova istarske obale, ...
0
494 428 €
4120 €/m²
nov
Umag, Savudrija
120 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Smješten na atraktivnoj lokaciji u blizini mora, ovaj moderan apartman na prvom katu nalazi se unutar ekskluzi...
Smješten na atraktivnoj lokaciji u blizini mora, ovaj modera...
7
415 000 €
4368 €/m²
nov
Omišalj, Njivice
95 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Na atraktivnoj lokaciji u Njivicama, svega 500 m od mora i uređenih plaža, smješten je luksuzan apartman u mod...
Na atraktivnoj lokaciji u Njivicama, svega 500 m od mora i u...
7
467 000 €
4916 €/m²
nov
Omišalj, Njivice
95 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Njivicama, svega 400 m od mora i uređenih plaža, smješten je elegantan apar...
Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Njivicama, svega 400 m od...
12
399 000 €
4385 €/m²
nov
Opatija, Opatija - Centar
91 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
OPATIJA – Etaža vile s pogledom na more, 91 m2 Na prodaju je prostrana etaža austro-ugarske vile smještena na ...
OPATIJA – Etaža vile s pogledom na more, 91 m2 Na prodaju je...
17
800 €
13 €/m²
nov
Rijeka, Gornja Vežica
62 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. http...
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplać...
17
600 000 €
6818 €/m²
nov
Split, Grad
88 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodaje se stan u samom srcu povijesne jezgre Splita. Ovaj jedinstveni stan na trećem (zadnjem) katu autentič...
Prodaje se stan u samom srcu povijesne jezgre Splita. Ovaj ...
5
410 000 €
5857 €/m²
nov
Split, Grad
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Prodaje se komforan dvosobni stan na izuzetno atraktivanoj lokaciji. Smješten je na drugom katu u kvalitetnoj...
Prodaje se komforan dvosobni stan na izuzetno atraktivanoj ...
5
255 000 €
3643 €/m²
nov
Povljana, Povljana
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Povljana, otok Pag, moderan 2-sobni stan na prvom katu, novogradnja s liftom. Na prodaju je atraktivan dvoetaž...
Povljana, otok Pag, moderan 2-sobni stan na prvom katu, novo...
7
320 000 €
3636 €/m²
nov
Povljana, Povljana
88 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Povljana, otok Pag, moderan 2-sobni stan u prizemlju sa dvorištem, novogradnja s liftom. Na prodaju je atrakti...
Povljana, otok Pag, moderan 2-sobni stan u prizemlju sa dvor...
7
193 500 €
3721 €/m²
nov
Povljana, Povljana
52 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
7
260 000 €
3611 €/m²
nov
Povljana, Povljana
72 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
8
315 000 €
4375 €/m²
nov
Povljana, Povljana
72 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Na prodaju je atraktivan apartman oznake S5 smješten na 1. katu moderne novogradnje u mirnom dijelu Povljane n...
Na prodaju je atraktivan apartman oznake S5 smješten na 1. k...
15
530 000 €
3099 €/m²
nov
Matulji, Matulji
171 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
kat
Prodaje se prekrasan, funkcionalan i lijepo uređeni troetažni stan u centru Matulja s lijepim pogledom na more...
Prodaje se prekrasan, funkcionalan i lijepo uređeni troetažn...
15
650 000 €
3095 €/m²
nov
Velika Gorica, Donja Lomnica
210 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, VELIKA GORICA, DONJA LOMNICA, 210 m2, PARCELA 8341 m2 Prodaje se samostojeća kuća neto stamben...
KUĆA, PRODAJA, VELIKA GORICA, DONJA LOMNICA, 210 m2, PARCELA...
7
140 000 €
62 €/m²
nov
Brdovec, Gornji Laduč
2263 m2
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE
GRAĐ. ZEMLJIŠTE
kat
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, PRODAJA, GORNJI LADUČ, 2263 m2 Prodaje se građevinsko zemljište u Gornjem Laduču, povr...
GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, PRODAJA, GORNJI LADUČ, 2263 m2 Proda...
17
250 000 €
1613 €/m²
nov
Sveta Nedelja, Sveta Nedelja
155 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, SVETA NEDELJA, 155 m2 + 2141 m2 Prodaje se samostojeća kuća tlocrtne stambene površine 155 m2....
KUĆA, PRODAJA, SVETA NEDELJA, 155 m2 + 2141 m2 Prodaje se s...
Stranica 3 od 694
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban