Detaljna pretraga
1921 - 1940 od ukupno 4620 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 97 od 231
< Natrag
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
Naprijed >
15
620 000 €
3647 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
170 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Poreč okolica, atraktivna dvojna kuća na rubu naselja! U mirnom mjestu na rubu naselja između Poreča i Vrsar ...
Poreč okolica, atraktivna dvojna kuća na rubu naselja! U mi...
16
1 180 000 €
3471 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
340 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Poreč okolica, dva duplexa na rubu naselja u mirnom mjestu! U mirnom mjestu na rubu naselja između Poreča i V...
Poreč okolica, dva duplexa na rubu naselja u mirnom mjestu! ...
17
2 100 000 €
4118 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
510 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Poreč, apartmanska kuća sa bazenom na atraktivnom mjestu! U mirnom mjestu na između Poreča i Vrsar smjestila ...
Poreč, apartmanska kuća sa bazenom na atraktivnom mjestu! U...
8
249 000 €
2204 €/m²
ažuriran
Grožnjan, Grožnjan
113 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Grožnjan okolica Prodaje se autohtona istarska kuća sa prostranom okućnicom na mirnoj lokaciji u okoli...
Istra, Grožnjan okolica Prodaje se autohtona istarska kuća ...
17
950 000 €
2111 €/m²
ažuriran
Medulin, Pješčana Uvala
450 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Pula, Pješčana Uvala Pješčana Uvala, jedno od najatraktivnijih i najelitnijih lokacija u Istri smjesti...
Istra, Pula, Pješčana Uvala Pješčana Uvala, jedno od najatr...
17
490 000 €
2103 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan
233 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kršan, okolica, prodajemo prekrasnu adaptiranu autohtonu kuću za odmor s bazenom i zasebnim apartmanom. Kuća ...
Kršan, okolica, prodajemo prekrasnu adaptiranu autohtonu kuć...
15
467 000 €
3592 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
130 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Medulin Od malog ribarskog mjesta Medulin je izrastao u popularno turističko odredište poznato po svoj...
Istra, Medulin Od malog ribarskog mjesta Medulin je izrasta...
17
895 000 €
2238 €/m²
ažuriran
Pula, Veli vrh
400 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Pula okolica Pet minuta od centra grada i prvih plaža smjestila se ova kuća sa pet stanova. Nalazi se...
Istra, Pula okolica Pet minuta od centra grada i prvih pla...
17
290 000 €
3222 €/m²
ažuriran
Marčana, Krnica
90 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Marčana, okolica, prodajemo novoadaptiranu kuću za odmor s bazenom na odličnoj lokaciji. Ova simpatična star...
Marčana, okolica, prodajemo novoadaptiranu kuću za odmor s b...
17
1 175 000 €
6250 €/m²
ažuriran
Medulin, Pomer
188 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Medulin okolica Prodaje se moderna vila smještena samo 5 kilometara vožnje od Medulina i Pule. Villa ...
Istra, Medulin okolica Prodaje se moderna vila smještena s...
17
1 285 000 €
3757 €/m²
ažuriran
Pula, Nova Veruda
342 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Pula, Nova Veruda Prodajemo apartmansku kuću površine 342m2. Nalazi se na Verudi u mirnoj ulici, okruž...
Istra, Pula, Nova Veruda Prodajemo apartmansku kuću površin...
15
580 000 €
4085 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
142 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Labin, okolica, novogradnja, kuća za odmor sa bazenom na prekrasnoj lokaciji. Prizemnica modernog dizajna uk...
Labin, okolica, novogradnja, kuća za odmor sa bazenom na pre...
17
1 500 000 €
3018 €/m²
ažuriran
Medulin, Pješčana Uvala
497 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Pula, Pješčana Uvala Pješčana Uvala, jedno od najatraktivnijih i najelitnijih lokacija u Istri smjest...
Istra, Pula, Pješčana Uvala Pješčana Uvala, jedno od najat...
17
410 000 €
1864 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
4
160 000 €
1667 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
96 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Vodnjan, kuća za adaptaciju. U samom srcu Vodnjana smjestila se kuća za adaptaciju ukupne površine 96m2 raspo...
Vodnjan, kuća za adaptaciju. U samom srcu Vodnjana smjestil...
15
680 000 €
3636 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
187 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Poreč, izvrsna dvojnica po sistemu pametne kuće! U mirnom mjestu udaljenom 1 km od grada Poreča i mora prodaj...
Poreč, izvrsna dvojnica po sistemu pametne kuće! U mirnom m...
11
400 000 €
2105 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
190 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Umag Nekoliko minuta vožnje od grada Umaga, smještena u mirnoj ulici, nalazi se ova kuća za renovaciju...
Istra, Umag Nekoliko minuta vožnje od grada Umaga, smješten...
17
1 000 000 €
9009 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
111 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Rovinj, Predstavljamo vam modernu novu kuću nedaleko od centra Rovinja koja zadovoljava sve vaše potre...
Istra, Rovinj, Predstavljamo vam modernu novu kuću nedaleko...
6
363 500 €
4131 €/m²
ažuriran
Svetvinčenat, Peresiji
88 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Svetvinčenat, okolica, dvije kamene kuća za adaptaciju na prekrasnoj lokaciji U okolici Svetvinčenta se nala...
Svetvinčenat, okolica, dvije kamene kuća za adaptaciju na pr...
17
810 000 €
3682 €/m²
ažuriran
Žminj, Žminj
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Centralna Istra, Žminj, Centralna Istra je regija koja nudi prekrasne prirodne krajolike, bogatu kulturnu baš...
Centralna Istra, Žminj, Centralna Istra je regija koja nudi...
Stranica 97 od 231
< Natrag
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban