Detaljna pretraga
1841 - 1860 od ukupno 4620 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 93 od 231
< Natrag
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
Naprijed >
9
330 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
110 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Rovinj, okolica Na svega par minuta vožnje od grada Rovinja, nalazi se ova kuća koja traži svoj novog ...
Istra, Rovinj, okolica Na svega par minuta vožnje od grada ...
7
199 000 €
1877 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
106 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Poreč, okolica, kuća u nizu! U manjem mjestu udaljenom od grada Poreča i prvih plaža svega 6 km smjest...
Istra, Poreč, okolica, kuća u nizu! U manjem mjestu udaljen...
16
650 000 €
4676 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla
139 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Umag, okolica Nekoliko minuta vožnje od prekrasnih plaža i mjesta Brtonigle, smještena u mirnom naselj...
Istra, Umag, okolica Nekoliko minuta vožnje od prekrasnih p...
17
1 100 000 €
1950 €/m²
ažuriran
Opatija, Veprinac
564 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Opatija, okolica, prodajemo prekrasno imanje smješteno na obroncima Učke, uz rub šume a na svega 10 kilometara...
Opatija, okolica, prodajemo prekrasno imanje smješteno na ob...
14
670 000 €
3873 €/m²
ažuriran
Buje, Momjan
173 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Momjan, okolica Na samo nekoliko minuta od prekrasnog Istarskog mjesta Momjan, nalazimo ova prekrasnu ...
Istra, Momjan, okolica Na samo nekoliko minuta od prekrasno...
14
640 000 €
3699 €/m²
ažuriran
Buje, Momjan
173 m2
KUĆA
KUĆA
kat
17
1 800 000 €
5042 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun
357 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Motovun, okolica, prodaje se luksuzna vila s bazenom. Na nekoliko minuta vožnje od grada Motovuna nalazi se o...
Motovun, okolica, prodaje se luksuzna vila s bazenom. Na ne...
17
690 000 €
3833 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Umag Na samo par minuta vožnje od grada Umaga nalazi se ova prekrasna kuća sa 5 spavaćih soba i bazeno...
Istra, Umag Na samo par minuta vožnje od grada Umaga nalazi...
17
720 000 €
4000 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
17
690 000 €
1088 €/m²
ažuriran
Kanfanar, Kanfanar
634 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Kanfanar Nedaleko grada Rovinja, nalazi se mala općina koja je poznata po pregršt autohtonih sadržaja ...
Istra, Kanfanar Nedaleko grada Rovinja, nalazi se mala opći...
14
1 600 000 €
6584 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
243 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Umag Na samo par koraka od centra grada Umaga, smještena 1. red do mora, nalazi se ova prekrasna apart...
Istra, Umag Na samo par koraka od centra grada Umaga, smješ...
17
630 000 €
2143 €/m²
ažuriran
Pazin, Trviž
294 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodajemo autohtonu istarsku kuću za odmor smještenu u srcu istarskog poluotoka. Ova prekrasna kuća za odmor...
Prodajemo autohtonu istarsku kuću za odmor smještenu u srcu ...
17
600 000 €
1858 €/m²
ažuriran
Pazin, Trviž
323 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Centralna Istra, prodajemo autohtonu kamenu kuću za odmor na mirnoj lokaciji. Tradicionalno dizajnirana ista...
Centralna Istra, prodajemo autohtonu kamenu kuću za odmor na...
17
465 000 €
3321 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
140 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Labin, okolica, prodajemo novoizgrađenu kuću za odmor s bazenom. Novoizgrađena katnica ukupne je površine 14...
Labin, okolica, prodajemo novoizgrađenu kuću za odmor s baze...
15
1 037 500 €
5266 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
197 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Rovinj Rovinj se sa svojom ponudom u turističkom poslu probio na svjetsko tržište te je prepoznat kao ...
Istra, Rovinj Rovinj se sa svojom ponudom u turističkom pos...
17
120 000 €
333 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
360 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Labin, okolica, prodajemo starinu na osami sa prekrasnim otvorenim pogledom na more. Imanje se sastoji od dva...
Labin, okolica, prodajemo starinu na osami sa prekrasnim otv...
17
1 360 000 €
2759 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
493 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Labin, okolica, samostojeća kuća s neprocjenjivim pogledom na more Na malom brežuljku nedaleko od grada Labin...
Labin, okolica, samostojeća kuća s neprocjenjivim pogledom n...
17
585 000 €
2438 €/m²
ažuriran
Barban, Barban
240 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Barban, jug Istre, imanje na osami sa kamenom kućom i 3 pomoćna objekta, okućnica površine 1452 četvorna metra...
Barban, jug Istre, imanje na osami sa kamenom kućom i 3 pomo...
17
430 000 €
3007 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
143 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Labin, okolica, prekrasna kuća za odmor sa bazenom Prodajemo kuću za odmor u malom istarskom mjestu, nedaleko...
Labin, okolica, prekrasna kuća za odmor sa bazenom Prodajem...
5
687 500 €
3716 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
185 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Labin, nova kuća za odmor sa bazenom i prekrasnim pogledom. Prodajemo novu kuću za odmor sa bazenom, kuća se ...
Labin, nova kuća za odmor sa bazenom i prekrasnim pogledom. ...
Stranica 93 od 231
< Natrag
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban