Detaljna pretraga
1861 - 1880 od ukupno 4620 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 94 od 231
< Natrag
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
Naprijed >
14
365 000 €
3230 €/m²
ažuriran
Marčana, Marčana
113 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na par minuta vožnje od Marčane smjestila se kuća sa dvije stambene jedinice i prostranom okućnicom. Kuća se ...
Na par minuta vožnje od Marčane smjestila se kuća sa dvije s...
15
270 000 €
1957 €/m²
ažuriran
Buje, Buje
138 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Buje Prodaje se kuća sa vrtom u centru Buja. Radi se o kući u nizu koja se proteže na prizemlje, 1.ka...
Istra, Buje Prodaje se kuća sa vrtom u centru Buja. Radi s...
17
780 000 €
4333 €/m²
ažuriran
Svetvinčenat, Svetvinčenat
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U okolici sve poznatijeg istarskog srednjovjekovnog gradića Svetvinčenta, u jednom od brojnih naselja koja spa...
U okolici sve poznatijeg istarskog srednjovjekovnog gradića ...
17
885 000 €
2323 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
381 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Poreč, okolica, dvije kuće sa bazenom i velikom okućnicom! Prodaju se dvije kuće sa bazenom i prostranom okuć...
Poreč, okolica, dvije kuće sa bazenom i velikom okućnicom! ...
17
620 000 €
2583 €/m²
ažuriran
Kanfanar, Kanfanar
240 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kanfanar, okolica, kamena kuća s bazenom U mirnom naselju Kanfanaru, nalazi se ova prekrasna kamena vila za ...
Kanfanar, okolica, kamena kuća s bazenom U mirnom naselju K...
17
700 000 €
2612 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
268 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Rovinj, centar U blizini prekrasnih rovinjskih plaža sa pogledom na starogradsku jezgru, nalazi se kuć...
Istra, Rovinj, centar U blizini prekrasnih rovinjskih plaža...
17
700 000 €
2917 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
240 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Tar, Poreč Luksuzna vila sa grijanim bazenom! U malom i mirnom gradiću Tar, udaljenom na 5 km od Pore...
Istra, Tar, Poreč Luksuzna vila sa grijanim bazenom! U mal...
17
625 000 €
4310 €/m²
ažuriran
Ližnjan, Ližnjan
145 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Pula, okolica, prodajemo prekrasnu kuću za odmor modernog dizajna na atraktivnoj lokaciji. Kuća je koncipira...
Pula, okolica, prodajemo prekrasnu kuću za odmor modernog di...
17
565 000 €
2260 €/m²
ažuriran
Barban, Hrboki
250 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Barban, okolica, prodajemo kuću za odmor na mirnoj lokaciji svega 4 kilometra do prve plaže. Kuća se sastoji ...
Barban, okolica, prodajemo kuću za odmor na mirnoj lokaciji ...
17
890 000 €
2967 €/m²
ažuriran
Opatija, Veprinac
300 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Opatija, okolica, prodajemo prekrasnu kuću za odmor s otvorenim pogledom na more. Ova izuzetno kvalitetna i ...
Opatija, okolica, prodajemo prekrasnu kuću za odmor s otvore...
17
850 000 €
1820 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
467 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Poreč, apartmanska kuća sa bazenom i prostranom okućnicom! U predgrađu grada Poreča prodaje se apartmanska ku...
Poreč, apartmanska kuća sa bazenom i prostranom okućnicom! ...
16
520 000 €
3688 €/m²
ažuriran
Ližnjan, Šišan
141 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Medulin, okolica Na jugu Istre, u blizini grada Medulin nalazi se mnoštvo manjih općina koje imaju raz...
Istra, Medulin, okolica Na jugu Istre, u blizini grada Medu...
17
950 000 €
2375 €/m²
ažuriran
Ližnjan, Šišan
400 m2
KUĆA
KUĆA
kat
9
1 350 000 €
5153 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
262 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Poreč, okolica, luksuzna vila sa pogledom na more! U manjem mjestu u zaleđu Poreča prodaje se ova luksuzna i ...
Poreč, okolica, luksuzna vila sa pogledom na more! U manjem...
6
115 000 €
1797 €/m²
ažuriran
Sveti Petar u šumi, Sveti Petar u Šumi
64 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Središnja Istra okolica, kuća za adaptaciju s prostranim zemljištem. Prodajemo starinu na prekrasnoj lokaciji...
Središnja Istra okolica, kuća za adaptaciju s prostranim zem...
17
620 000 €
4366 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
142 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Poreč, okolica, idilična kuća sa bazenom! Prodaje se samostojeća kuća sa bazenom i prostranom okućnico...
Istra, Poreč, okolica, idilična kuća sa bazenom! Prodaje se...
5
185 000 €
463 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
400 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Umag okolica Prodaje se kuća u nizu u okolici Umaga sa potencijalom. Radi se o istarskoj kući u nizu ...
Istra, Umag okolica Prodaje se kuća u nizu u okolici Umaga ...
10
140 000 €
1077 €/m²
ažuriran
Buje, Buje
130 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Buje Prodaje se kuća u samom centru Buja. Radi se o kući u nizu, tipičnoj za starogradsku jezgru Buja...
Istra, Buje Prodaje se kuća u samom centru Buja. Radi se o...
15
260 000 €
2889 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
90 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Labin, okolica, prodajemo autohtonu kamenu istarsku kuću smještenu na rubu manjeg naselja. Ova simpatična, p...
Labin, okolica, prodajemo autohtonu kamenu istarsku kuću smj...
17
598 000 €
2834 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
211 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Umag, okolica Nekoliko minuta vožnje od rada Umaga, smještena 3 km od mora i prekrasnih plaža nalazi s...
Istra, Umag, okolica Nekoliko minuta vožnje od rada Umaga, ...
Stranica 94 od 231
< Natrag
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban