Detaljna pretraga
1941 - 1960 od ukupno 4620 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 98 od 231
< Natrag
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
Naprijed >
17
680 000 €
4722 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
144 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Umag, Lovrečica Na samo par minuta vožnje od prekrasnih plaža i mjesta Lovrečice nalazi se ova izuzetn...
Istra, Umag, Lovrečica Na samo par minuta vožnje od prekras...
17
218 000 €
2180 €/m²
ažuriran
Svetvinčenat, Svetvinčenat
100 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Svetvinčenat, autohtona kuća. Na samo par minuta od samog centra Svetvinčenta smjestila se autohtona kamena k...
Svetvinčenat, autohtona kuća. Na samo par minuta od samog c...
12
368 000 €
2453 €/m²
ažuriran
Marčana, Loborika
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Pula, okolica Ova predivna kuća u nizu nalazi se u mirnoj slijepoj ulici, pružajući vam privatnost i ...
Istra, Pula, okolica Ova predivna kuća u nizu nalazi se u ...
2
300 000 €
1875 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
160 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Poreč, okolica, istarska kamena kuća u mirnom mjestu! U mjestu na samo 18 km udaljenosti od grad Poreča i pla...
Poreč, okolica, istarska kamena kuća u mirnom mjestu! U mje...
17
934 000 €
3042 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
307 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Poreč, okolica, autohtona istarska vila sa prostranim imanjem! Na rubu mjesta na samo 18 km udaljenosti od gr...
Poreč, okolica, autohtona istarska vila sa prostranim imanje...
12
220 000 €
2933 €/m²
ažuriran
Marčana, Marčana
75 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Marčana, dvije kamene kuće u nizu za adaptaciju Prodajemo dvije kamene kuće u nizu ukupne površine 75 m2. P...
Marčana, dvije kamene kuće u nizu za adaptaciju Prodajemo...
13
700 000 €
3182 €/m²
ažuriran
Pula, Nova Veruda
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Pula, kuća blizu mora Na top lokaciji nalazi se kuća u blizini mora i marine. Pozicija kuće u mirnom k...
Istra, Pula, kuća blizu mora Na top lokaciji nalazi se kuća...
8
825 000 €
3541 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
233 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Poreč, luksuzna moderna vila 4 km od mora! Ova se impozantna i prostrana vila smjestila u mirnom djelu manjeg...
Poreč, luksuzna moderna vila 4 km od mora! Ova se impozantn...
17
750 000 €
4545 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla
165 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Brtonigla Na samo par minuta vožnje od mjesta Brtonigle i Novigrada, smještena u mirnoj ulici, nalazi ...
Istra, Brtonigla Na samo par minuta vožnje od mjesta Brtoni...
17
340 000 €
4048 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
84 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Poreč okolica, simpatična kuća kompletno namještena u mirnom mjestu! U predgrađu grada Poreča na samo 17 km u...
Poreč okolica, simpatična kuća kompletno namještena u mirnom...
17
880 000 €
3259 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan
270 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kršan, okolica, luksuzna villa. Prodajemo luksuznu villu nedaleko Kršana. Ova prekrasna prizemnica nudi savr...
Kršan, okolica, luksuzna villa. Prodajemo luksuznu villu ne...
6
700 000 €
2473 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
283 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Labin, okolica, moderna villa sa bazenom, novogradnja. Ukoliko tražite savršeno mjesto za odmor, ova prekrasn...
Labin, okolica, moderna villa sa bazenom, novogradnja. Ukol...
11
700 000 €
2473 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
283 m2
KUĆA
KUĆA
kat
17
850 000 €
2656 €/m²
ažuriran
Pula, Centar
320 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Pula Na mirnoj lokaciji, u blizini škole, trgovina i ostalih potrebnih sadržaja za život prodaje se ov...
Istra, Pula Na mirnoj lokaciji, u blizini škole, trgovina i...
11
700 000 €
2473 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
283 m2
KUĆA
KUĆA
kat
11
700 000 €
2632 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
266 m2
KUĆA
KUĆA
kat
11
700 000 €
2632 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
266 m2
KUĆA
KUĆA
kat
13
1 250 000 €
3205 €/m²
ažuriran
Medulin, Premantura
390 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Medulin, Premantura Ova ekskluzivna moderna vila smještena je na unikatnoj lokaciji u Premanturi, samo...
Istra, Medulin, Premantura Ova ekskluzivna moderna vila smj...
7
1 200 000 €
2449 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran
490 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Lovran, kuća sa pogledom na more. Prodajemo kuću sa pogledom na more. Nekretnina se sastoji od 3 etaže. Na pr...
Lovran, kuća sa pogledom na more. Prodajemo kuću sa pogledo...
17
519 000 €
3370 €/m²
ažuriran
Žminj, Žminj
154 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Žminj, okolica Kuća sa bazenom koja se nalazi na rubu malog autohtonog sela u općini Žminj zvuči kao i...
Istra, Žminj, okolica Kuća sa bazenom koja se nalazi na rub...
Stranica 98 od 231
< Natrag
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban