Detaljna pretraga
1881 - 1900 od ukupno 4620 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 95 od 231
< Natrag
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
Naprijed >
17
1 500 000 €
4167 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
360 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Rovinj U blizini prekrasnih plaža te na par minuta šetnje od starogradske jezgre sa svojom bogatom pon...
Istra, Rovinj U blizini prekrasnih plaža te na par minuta š...
8
2 011 500 €
2540 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
792 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Medulin, okolica, atraktivna vila s pogledom na more. Na par minuta vožnje od centra Medulina nalazi se predi...
Medulin, okolica, atraktivna vila s pogledom na more. Na pa...
17
560 000 €
1697 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
330 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Labin, okolica, prekrasna autohtona kuća za odmor. Prodajemo autohtonu istarsku kuću na mirnoj lokaciji. Kuća ...
Labin, okolica, prekrasna autohtona kuća za odmor. Prodajemo...
17
699 000 €
3135 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
223 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Labin, okolica, luksuzna kuća površine 223 m2. Nedaleko od povijesnog grada Labina nalazi se ova novosagrađe...
Labin, okolica, luksuzna kuća površine 223 m2. Nedaleko od...
17
1 150 000 €
4637 €/m²
ažuriran
Kanfanar, Kanfanar
248 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Kanfanar, okolica U blizini srednjovjekovne tvrđave Dvigrad te općine Kanfanar koja je poznata po boga...
Istra, Kanfanar, okolica U blizini srednjovjekovne tvrđave ...
17
730 000 €
10429 €/m²
ažuriran
Ližnjan, Ližnjan
70 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ližnjan, okolica, prodajemo prekrasnu kuću za odmor modernog dizajna. Smještena na svega nekoliko kilometara...
Ližnjan, okolica, prodajemo prekrasnu kuću za odmor modernog...
17
499 000 €
6238 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
80 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prilika! Istra, Umag Nekoliko minuta vožnje od centra grada Umaga, smještena 2.red do mora nalazi se ova sim...
Prilika! Istra, Umag Nekoliko minuta vožnje od centra grad...
17
590 000 €
3471 €/m²
ažuriran
Barban, Barban
170 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Središnja Istra, Barban, prekrasna kamena kuća sa bazenom, potpuno renovirana. Prodajemo kamenu kuću sa bazen...
Središnja Istra, Barban, prekrasna kamena kuća sa bazenom, p...
17
695 000 €
3737 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
186 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Kanfanar, okolica, na samo par minuta od Kanfanara koji obiluje sadržajem za visoku kvalitetu života t...
Istra, Kanfanar, okolica, na samo par minuta od Kanfanara k...
13
600 000 €
4167 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
144 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Labin, luksuzna moderna kuća za odmor sa bazenom. Prodajemo novu kuću za odmor u okolici grada Labina, kuća j...
Labin, luksuzna moderna kuća za odmor sa bazenom. Prodajemo...
17
800 000 €
4444 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Labin, dvije renovirane kamene kuće sa bazenima i pogledom na more. Prodajemo dvije renovirane kamene kuće sa...
Labin, dvije renovirane kamene kuće sa bazenima i pogledom n...
17
1 150 000 €
2556 €/m²
ažuriran
Medulin, Pomer
450 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Medulin, okolica U okolici Medulina, poznatom po svojim prekrasnim plažama i prirodi, prodajemo jedins...
Istra, Medulin, okolica U okolici Medulina, poznatom po svo...
6
90 000 €
1500 €/m²
ažuriran
Svetvinčenat, Svetvinčenat
60 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Svetvinčenat, stara kamena kuća za adaptaciju sa projektom Na ulazu u predivni srednjovijekovni grad Svetvinč...
Svetvinčenat, stara kamena kuća za adaptaciju sa projektom ...
17
675 000 €
5819 €/m²
ažuriran
Oprtalj, Oprtalj
116 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Oprtalj okolica Prodaje se villa sa bazenom na mirnoj lokaciji u okolici Oprtlja. Radi se o autohtono...
Istra, Oprtalj okolica Prodaje se villa sa bazenom na mirno...
17
520 000 €
5200 €/m²
ažuriran
Oprtalj, Oprtalj
100 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Oprtalj okolica Prodaje se villa sa bazenom sa panoramskim pogledom u okolici Oprtlja. Površina ville...
Istra, Oprtalj okolica Prodaje se villa sa bazenom sa panor...
14
215 000 €
1175 €/m²
ažuriran
Žminj, Žminj
183 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Središnja Istra, Žminj, autohtona Istarska kamena kuća sa prekrasnom okućnicom i pomoćnim objektom. Prodajemo...
Središnja Istra, Žminj, autohtona Istarska kamena kuća sa pr...
17
1 400 000 €
2772 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
505 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Opatija, okolica, predivna vila kraj mora. Nedaleko od samog centra Opatije prodajemo prekrasnu vilu s pogled...
Opatija, okolica, predivna vila kraj mora. Nedaleko od samo...
17
990 000 €
5500 €/m²
ažuriran
Pula, Monteserpo - Komunal
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Pula Kuća je savršena kombinacija modernog stila i udobnosti i nalazi se u blizini centra Pule. Smješ...
Istra, Pula Kuća je savršena kombinacija modernog stila i ...
4
340 000 €
2833 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Labin, okolica, prodajemo prizemnicu u izgradnji modernog dizajna na lijepoj lokaciji s otvorenim pogledom na ...
Labin, okolica, prodajemo prizemnicu u izgradnji modernog di...
17
1 000 000 €
6667 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Rovinj, centar Rovinj je iz godine u godinu sve posjećenija svjetska destinacija zbog svojih mnogobro...
Istra, Rovinj, centar Rovinj je iz godine u godinu sve pos...
Stranica 95 od 231
< Natrag
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban