Detaljna pretraga
1821 - 1840 od ukupno 4620 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 92 od 231
< Natrag
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
Naprijed >
17
950 000 €
6209 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
153 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Rovinj, centar Na jednoj od neponovljivih lokacija u ovom prekrasnom gradu nalazi se ova apartmanska k...
Istra, Rovinj, centar Na jednoj od neponovljivih lokacija u...
17
590 000 €
3138 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
188 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Labin, okolica, prodajemo prekrasnu prizemnicu modernog dizajna. Na parceli veličine 1011 m2 smjestila se ov...
Labin, okolica, prodajemo prekrasnu prizemnicu modernog diza...
17
1 250 000 €
2119 €/m²
ažuriran
Ližnjan, Valtura
590 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Pula, okolica, od strogog centra Pule ova kuća udaljena je svega 7km što znači da se veoma lako i brzo...
Istra, Pula, okolica, od strogog centra Pule ova kuća udalj...
17
1 500 000 €
2964 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
506 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Labin, okolica, prodajemo novu ekskluzivnu Villu na odličnoj lokaciji koja osigurava maksimalnu privatnost i m...
Labin, okolica, prodajemo novu ekskluzivnu Villu na odličnoj...
12
850 000 €
2805 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
303 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Labin, Rabac, luksuzna Villa sa bazenom i pogledom na more. Prodajemo luksuznu modernu Villu sa bazenom na Is...
Labin, Rabac, luksuzna Villa sa bazenom i pogledom na more. ...
9
750 000 €
2830 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
265 m2
KUĆA
KUĆA
kat
17
950 000 €
2714 €/m²
ažuriran
Pićan, Pićan
350 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Pićan, okolica, prekrasna Villa okružena prirodom U okolici Pićna, na mirnoj lokaciji, u manjem selu nalazi s...
Pićan, okolica, prekrasna Villa okružena prirodom U okolici...
17
265 000 €
1559 €/m²
ažuriran
Grožnjan, Grožnjan
170 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Grožnjan, okolica Na samo par minuta vožnje od prekrasnog Grožnjana, smještena u mirnom Istarskom nase...
Istra, Grožnjan, okolica Na samo par minuta vožnje od prekr...
17
850 000 €
1334 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
637 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Opatija, okolica, vila s pogledom na more Prodaje se samostojeća vila ukupne površine 637 četvornih metara ,s...
Opatija, okolica, vila s pogledom na more Prodaje se samost...
17
1 200 000 €
2449 €/m²
ažuriran
Pula, Veli vrh
490 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Pula, Veli Vrh, u najvećem i najpoznatijem gradu Istre, Puli, prodajemo kuću na odličnoj lokaciji koja...
Istra, Pula, Veli Vrh, u najvećem i najpoznatijem gradu Ist...
17
1 400 000 €
4000 €/m²
ažuriran
Pazin, Stari Pazin
350 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Pazin, okolica, prekrasna rustikalna vila s pogledom na prirodu Prodaje se rustikalna vila ukupne površine 35...
Pazin, okolica, prekrasna rustikalna vila s pogledom na prir...
16
415 000 €
988 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
420 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Umag, okolica Nekoliko minuta vožnje od grada Umaga, smještena u mirnoj ulici, nalazi se ova prostrana apartm...
Umag, okolica Nekoliko minuta vožnje od grada Umaga, smješt...
17
470 000 €
1626 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
289 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Rovinj, okolica U blizini grada Rovinja, na svega par minuta vožnje nalazi se ova kamena kuća u malom ...
Istra, Rovinj, okolica U blizini grada Rovinja, na svega pa...
17
1 550 000 €
10333 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Opatija, nova, moderna Villa sa pogledom na more Opatija bajna, kako je mnogi zovu, mjesto je samih početaka ...
Opatija, nova, moderna Villa sa pogledom na more Opatija ba...
14
760 000 €
5630 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
135 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Poreč, okolica, simpatična kuća na 100 m od mora! Na samo 100 m od prvih plaža smjestiti će se ova simpatična...
Poreč, okolica, simpatična kuća na 100 m od mora! Na samo 1...
6
950 000 €
1484 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
640 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Rovinj, u mirnom i stambenom dijelu Rovinja predajemo ovu kuću velikog potencijala. Lokacijski kuća je...
Istra, Rovinj, u mirnom i stambenom dijelu Rovinja predajem...
17
620 000 €
2731 €/m²
ažuriran
Marčana, Marčana
227 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Marčana, okolica, kuća sa dva stana, prvi red do mora Prodaje se kuća sa predivnim pogledom na more u okolici...
Marčana, okolica, kuća sa dva stana, prvi red do mora Proda...
7
700 000 €
2500 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
280 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Umag, okolica Na samo nekoliko minuta vožnje od grada Umaga, smještena u mirnom naselju nalazi se ova ...
Istra, Umag, okolica Na samo nekoliko minuta vožnje od grad...
17
990 000 €
2605 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran
380 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Lovran, autohtona kuća s neometanim pogledom na more. Na svega nekoliko minuta vožnje od grada Lovrana nalazi...
Lovran, autohtona kuća s neometanim pogledom na more. Na sv...
17
900 000 €
2368 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
380 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Opatija, okolica, samostojeća kuća s pogledom na more Prodaje se samostojeća kuća na odličnoj lokaciji ukupne...
Opatija, okolica, samostojeća kuća s pogledom na more Proda...
Stranica 92 od 231
< Natrag
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban