Detaljna pretraga
1341 - 1360 od ukupno 4620 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 68 od 231
< Natrag
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
Naprijed >
14
95 000 €
633 €/m²
ažuriran
Otočac, Glavace
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
OTOČAC - Glavace - obiteljsko gospodarstvo Stara kuća građena 1900 godine veličine 11x6 m2, u podrumu je nakad...
OTOČAC - Glavace - obiteljsko gospodarstvo Stara kuća građen...
17
450 000 €
1607 €/m²
ažuriran
Karlobag, Karlobag
280 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KARLOBAG - centar - stambeno-poslovni objekat, kuća katnica s ugostiteljskim objektom. U prizemlju je restora...
KARLOBAG - centar - stambeno-poslovni objekat, kuća katnica ...
17
450 000 €
1125 €/m²
ažuriran
Karlobag, Cesarica
400 m2
KUĆA
KUĆA
kat
CESARICA ( Karlobag) - Samostojeka obiteljska kuća P+1+M, ( prizemlje - kat - potkrovlje ) , tlocrtne površine...
CESARICA ( Karlobag) - Samostojeka obiteljska kuća P+1+M, ( ...
17
155 000 €
456 €/m²
ažuriran
Otočac, Sinac
340 m2
KUĆA
KUĆA
kat
SINAC ( Otočac ) - kuća katnica 10x8m, građena 1965.godine, adaptirana 2003.godine ( centralno grijanje, voda,...
SINAC ( Otočac ) - kuća katnica 10x8m, građena 1965.godine, ...
17
350 000 €
1400 €/m²
ažuriran
Senj, Senj
250 m2
KUĆA
KUĆA
kat
SENJ - Trbušnjak - Obiteljska kuća - stambena zgrada na 3 etaže, 3 stambene jedinice, etažirani stanovi, proda...
SENJ - Trbušnjak - Obiteljska kuća - stambena zgrada na 3 et...
17
275 000 €
786 €/m²
ažuriran
Brinje, Brinje
350 m2
KUĆA
KUĆA
kat
BRINJE - Draženovići - obiteljska kuća katnica površine 97 m2 po etaži, sastoji se od podruma, prizemlja, kat ...
BRINJE - Draženovići - obiteljska kuća katnica površine 97 m...
11
70 000 €
1167 €/m²
ažuriran
Otočac, Sinac
60 m2
KUĆA
KUĆA
kat
SINAC ( Otočac ) - vikendica - vinogradarska kuća s dvorištem i vinogradom. Vikendica ima prizemlje u kojem se...
SINAC ( Otočac ) - vikendica - vinogradarska kuća s dvorište...
9
75 000 €
300 €/m²
ažuriran
Udbina, Komić
250 m2
KUĆA
KUĆA
kat
UDBINA - Komić - obiteljsko gospodarstvo sastoji se od kuće koja je u derutnom stanju od zuba vremena i pomoćn...
UDBINA - Komić - obiteljsko gospodarstvo sastoji se od kuće ...
12
90 000 €
450 €/m²
ažuriran
Brinje, Rapain Klanac
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
OTOČAC - Rapain dol - Obiteljsko gospodarstvo koje čini kuća iz obnove prizemnica 45 m2, sastoji se od ulaza, ...
OTOČAC - Rapain dol - Obiteljsko gospodarstvo koje čini kuća...
6
950 000 €
3333 €/m²
ažuriran
Ližnjan, Ližnjan
285 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Ližnjan Na prodaju je moderna kuća u izgradnji smještena na odličnoj lokaciji u Ližnjanu, svega nekoli...
Istra, Ližnjan Na prodaju je moderna kuća u izgradnji smješ...
17
780 000 €
3562 €/m²
ažuriran
Kršan, Kršan
219 m2
KUĆA
KUĆA
kat
ID KOD AGENCIJE: 2015-122, plac 581.00a...
ID KOD AGENCIJE: 2015-122, plac 581.00a...
17
1 290 000 €
4725 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
273 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Labin, prodajemo prekrasnu luksuznu Villu sa panoramskim pogledom. Smještena na prestižnoj lokaciji s nevjero...
Labin, prodajemo prekrasnu luksuznu Villu sa panoramskim pog...
13
325 000 €
1970 €/m²
ažuriran
Kastav, Kastav
165 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je kuća površine 170 m² smještena u samom srcu starog grada Kastva. Lokacija nudi mirno okruženje i...
Na prodaju je kuća površine 170 m² smještena u samom srcu st...
16
995 000 €
3980 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
250 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je impresivna kamena kuća u samom centru grada Krka, građena davne 1700. godine, a temeljito obnovl...
Na prodaju je impresivna kamena kuća u samom centru grada Kr...
4
195 000 €
920 €/m²
ažuriran
Kastav, Brnčići
212 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je započeta gradnja obiteljske kuće u Kastvu, površine 212 m² (suteren + prizemlje + kat), smješten...
Na prodaju je započeta gradnja obiteljske kuće u Kastvu, pov...
17
130 000 €
1733 €/m²
ažuriran
Zlatar, Borkovec
75 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se šarmantna kuća površine 75 m², na dvije etaže, s uređenim dvorištem površine 334m² i dodatnom livad...
Prodaje se šarmantna kuća površine 75 m², na dvije etaže, s ...
15
359 000 €
1983 €/m²
ažuriran
Osijek, Gornji grad / Centar
181 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kuća smještena u atraktivnom dijelu Osijeka. Nekretnina se nalazi na parceli površine 280 m2, a ori...
Prodaje se kuća smještena u atraktivnom dijelu Osijeka. Nekr...
15
1 150 000 €
2170 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
530 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Poreč, okolica U mirnom naselju, samo 6 kilometara od centra Poreča i 3 kilometra od mora, nalazi se ...
Istra, Poreč, okolica U mirnom naselju, samo 6 kilometara ...
12
220 000 €
2857 €/m²
ažuriran
Novi Vinodolski, Klenovica
77 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom selu smještenom iznad obale Klenovice (Novi Vinodolski), nalazi se šarmantna kamena kuća koja je 2015...
U mirnom selu smještenom iznad obale Klenovice (Novi Vinodol...
7
88 000 €
880 €/m²
ažuriran
Cres, Dragozetići
100 m2
KUĆA
KUĆA
kat
prodaje se kuća na otoku Cresu koja se sastoji od 4 etaže po 25 m2 koje se mogu urediti kao 4 studio apartman...
prodaje se kuća na otoku Cresu koja se sastoji od 4 etaže po...
Stranica 68 od 231
< Natrag
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban