Detaljna pretraga
1441 - 1460 od ukupno 4620 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 73 od 231
< Natrag
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
Naprijed >
17
255 000 €
2550 €/m²
ažuriran
Pula, Centar
100 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Pula, Centar Smještena svega 100 metara od veličanstvene Arene, ova kuća u centru Pule nudi savršen sp...
Istra, Pula, Centar Smještena svega 100 metara od veličanst...
6
690 000 €
3833 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, NOVOGRADNJA, VILA, ŠTINJAN, 180 m2 Na prodaju moderna vila s bazenom, smještena na mirnoj i atraktiv...
PRODAJA, NOVOGRADNJA, VILA, ŠTINJAN, 180 m2 Na prodaju mode...
16
328 000 €
1093 €/m²
ažuriran
Zagreb, Peščenica - Žitnjak
300 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S DVORIŠTEM, PRODAJA, ZAGREB, PETRUŠEVEC, 300 M2 Prodaje se samostojeća kuća stambene površine 300 m2 s ...
KUĆA S DVORIŠTEM, PRODAJA, ZAGREB, PETRUŠEVEC, 300 M2 Proda...
11
1 205 000 €
4707 €/m²
ažuriran
Umag, Savudrija
256 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Umag, Savudrija Rijetkost na tržištu — ekskluzivna novogradnja s direktnim pogledom na more u mirnom p...
Istra, Umag, Savudrija Rijetkost na tržištu — ekskluzivna n...
10
299 000 €
2020 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
148 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Labin, okolica, prodajemo započetu gradnju kuće na odličnoj lokaciji. Ova prizemnica lijepoga koncepta ukupne...
Labin, okolica, prodajemo započetu gradnju kuće na odličnoj ...
10
1 110 000 €
4764 €/m²
ažuriran
Umag, Savudrija
233 m2
KUĆA
KUĆA
kat
10
1 055 000 €
4567 €/m²
ažuriran
Umag, Savudrija
231 m2
KUĆA
KUĆA
kat
9
1 000 000 €
4587 €/m²
ažuriran
Umag, Savudrija
218 m2
KUĆA
KUĆA
kat
10
1 011 000 €
4595 €/m²
ažuriran
Umag, Savudrija
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
17
1 760 000 €
3991 €/m²
ažuriran
Posedarje, Vinjerac
441 m2
KUĆA
KUĆA
kat
VILA, PRODAJA, VINJERAC, 441 m2 Prodaja se luksuzna vila ukupne površine 441 m2 koja se nalazi na parceli od ...
VILA, PRODAJA, VINJERAC, 441 m2 Prodaja se luksuzna vila uk...
17
1 760 000 €
3991 €/m²
ažuriran
Posedarje, Vinjerac
441 m2
KUĆA
KUĆA
kat
1
1 588 000 €
3836 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
414 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća | Istra, Medulin Na prodaju su dvije nove moderne kuće smještene na izuzetno mirnoj lokaciji u Medulinu, ...
Kuća | Istra, Medulin Na prodaju su dvije nove moderne kuće ...
9
910 000 €
2087 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
436 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ekskluzivne vile na Viru u fazi rohbaua – prekrasna lokacija na popularnoj južnoj strani blizu Jadra i centra ...
Ekskluzivne vile na Viru u fazi rohbaua – prekrasna lokacija...
17
285 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Novi Vinodolski, Ledenice
95 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodajemo kuću u zaledju Novog Vinodolskog Kuća u prizemlju ima veliki dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaono...
Prodajemo kuću u zaledju Novog Vinodolskog Kuća u prizemlju ...
17
90 000 €
900 €/m²
ažuriran
Fužine, Lič
100 m2
KUĆA
KUĆA
kat
GORSKI KOTAR- LIČ Na prodaju je kuća u roh-bau fazi, smještena u mirnom i prirodom okruženom mjestu Lič, u bl...
GORSKI KOTAR- LIČ Na prodaju je kuća u roh-bau fazi, smješt...
8
1 750 000 €
4014 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
436 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ekskluzivne vile na Viru – vrhunska lokacija na popularnoj južnoj strani blizu Jadra i centra grada Ova iznim...
Ekskluzivne vile na Viru – vrhunska lokacija na popularnoj j...
17
680 000 €
3269 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
208 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Jedinstvena kamena kuća u dalmatinskom stilu s bazenom, krovnom terasom i garažom – vrhunska lokacija na južno...
Jedinstvena kamena kuća u dalmatinskom stilu s bazenom, krov...
17
295 000 €
2731 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
108 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća s uređenim prizemljem i pripremljenim stanom na katu – mirna lokacija, 500 m od plaže U mirnoj rezidenci...
Kuća s uređenim prizemljem i pripremljenim stanom na katu – ...
17
800 000 €
2581 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
310 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Poreč, okolica: Rijetkost! Kuća za život i investiciju U jednom od najtraženijih mjesta u okolici Poreča, smj...
Poreč, okolica: Rijetkost! Kuća za život i investiciju U je...
1
250 000 €
2083 €/m²
ažuriran
Kastav, Kastav
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kuća za adaptaciju u centru Kastva. Na prodaju je veći suvlasnički dio stambeno-poslovne zgrade u ...
Prodaje se kuća za adaptaciju u centru Kastva. Na prodaju j...
Stranica 73 od 231
< Natrag
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban