Detaljna pretraga
1141 - 1160 od ukupno 4625 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 58 od 232
< Natrag
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
Naprijed >
8
320 000 €
3765 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
85 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je renovirana kamena kuća smještena u mirnom naselju u okolici Grada Krka, idealna za one koji traž...
Na prodaju je renovirana kamena kuća smještena u mirnom nase...
17
250 000 €
3125 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Selce
80 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U ponudi je kamena kuća u samom centru Selca, 100 m od mora. Kuća se sastoji od prizemlja u kojem je smješten...
U ponudi je kamena kuća u samom centru Selca, 100 m od mora....
1
155 000 €
1550 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Grižane-Belgrad
100 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kuća za adaptaciju na odličnoj lokaciji u Grižanama. Kuća se sastoji od prizemlja i 1.kata spojeni...
Prodaje se kuća za adaptaciju na odličnoj lokaciji u Grižana...
17
950 000 €
4378 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
217 m2
KUĆA
KUĆA
kat
NA PRODAJU – LUKSUZNA KUĆA S BAZENOM, 1. RED DO MORA, OTOK VIR (ZADAR) Predstavljamo ekskluzivnu vilu na jedin...
NA PRODAJU – LUKSUZNA KUĆA S BAZENOM, 1. RED DO MORA, OTOK V...
14
795 000 €
3245 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Dobrinj
245 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na mirnoj lokaciji, svega 4 km od mora i plaže, smjestila se ova lijepa vila ukupne bruto površine 284,35 m2, ...
Na mirnoj lokaciji, svega 4 km od mora i plaže, smjestila se...
10
65 000 €
2031 €/m²
ažuriran
Biograd na Moru, Biograd na Moru
32 m2
KUĆA
KUĆA
kat
MOBILNA KUĆA, PRODAJA, BIOGRAD NA MORU, 32 m2 + 15 m2 TERASE Prodaje se potpuno namještena i opremljena mobil...
MOBILNA KUĆA, PRODAJA, BIOGRAD NA MORU, 32 m2 + 15 m2 TERASE...
10
450 000 €
2394 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
188 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Vaša zajednička kuća na Viru idealna za obitelji i prijatelje! Zamislite mjesto gdje svatko ima svoj mir, a...
Vaša zajednička kuća na Viru idealna za obitelji i prijatel...
17
625 000 €
5682 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
110 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Malinska – prodaja dvojne kuće s bazenom, 100 m od mora! Na prodaju je dvojna kuća ukupne površine 110 m² koj...
Malinska – prodaja dvojne kuće s bazenom, 100 m od mora! Na...
17
530 000 €
4077 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
130 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ova lijepa kuća smještena je u mirnom i atraktivnom dijelu Istre, nedaleko od čarobnog grada Poreča, koji je p...
Ova lijepa kuća smještena je u mirnom i atraktivnom dijelu I...
17
950 000 €
10106 €/m²
ažuriran
Lovran, Medveja
94 m2
KUĆA
KUĆA
kat
ID KOD AGENCIJE: 640 Gordan Miler Agent s licencom Mob: +385 92 269 6172 Tel: +385 92 269 6172 E-mail: gord...
ID KOD AGENCIJE: 640 Gordan Miler Agent s licencom Mob: +...
17
385 000 €
2048 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
188 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Umag U mirnom mjestu nadomak Umaga prodaje se šarmantna renovirana Istarska kuća s dvorištem, koja nud...
Istra, Umag U mirnom mjestu nadomak Umaga prodaje se šarman...
17
420 000 €
3500 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Predivna prizemnica površine 120 m² smještena na uređenoj parceli od 324 m², samo nekoliko minuta vožnje od ša...
Predivna prizemnica površine 120 m² smještena na uređenoj pa...
17
1 500 000 €
2632 €/m²
ažuriran
Pula, Centar
570 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ekskluzivna prilika za ulaganje ili obiteljski život – kuća s tri apartmana i restoranom s pogledom na more u ...
Ekskluzivna prilika za ulaganje ili obiteljski život – kuća ...
17
40 000 €
252 €/m²
ažuriran
Lipik, Lipik
159 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća za adaptaciju na prodaju u Lipiku, blizina svih sadržaja, prizemlje, kat i tavan, pomoćni objekti. vlasn...
Kuća za adaptaciju na prodaju u Lipiku, blizina svih sadržaj...
17
520 000 €
3852 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
135 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Novigrad! U okolici Novigrada, na samo 3 minute vožnje od centra grada nalazi se ova moderna kuća s ba...
Istra, Novigrad! U okolici Novigrada, na samo 3 minute vožn...
7
1 000 000 €
8000 €/m²
ažuriran
Lastovo, Lastovo
125 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, LASTOVO, KUĆA, PRVI RED DO MORA, 130 M2. Prodaje se samostojeća kuća u prvom redu do mora – Lastovo ...
PRODAJA, LASTOVO, KUĆA, PRVI RED DO MORA, 130 M2. Prodaje s...
12
39 000 €
433 €/m²
ažuriran
Erdut, Dalj
90 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se vikendica koja se sastoji od prizemlja cca 70 m2 i potkrovlja od cca 25 m2 smještena na mirnoj loka...
Prodaje se vikendica koja se sastoji od prizemlja cca 70 m2 ...
17
1 350 000 €
5444 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
248 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Poreč, okolica – moderna prizemnica s bazenom i pogledom na more Na atraktivnoj lokaciji, u novoizgrađ...
Istra, Poreč, okolica – moderna prizemnica s bazenom i pogle...
16
360 000 €
4138 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
87 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S BAZENOM, PRODAJA, ISTRA, POREČ, VIŽINADA, 87 m2 Prodaje se kuća s bazenom stambene površine 87 m2 na p...
KUĆA S BAZENOM, PRODAJA, ISTRA, POREČ, VIŽINADA, 87 m2 Prod...
9
39 000 €
1114 €/m²
ažuriran
Vrsar, Funtana
35 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se vrlo dobro održavana mobilna kućica u popularnom kampu u blizini Vrsar, idilično smještena u mirnoj...
Prodaje se vrlo dobro održavana mobilna kućica u popularnom ...
Stranica 58 od 232
< Natrag
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban