Detaljna pretraga
1181 - 1200 od ukupno 4620 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 60 od 231
< Natrag
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
Naprijed >
17
330 000 €
2200 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Odlična kuća u blizini Labina. Prodajemo jako lijepu i ugodnu obiteljsku kuću koja se smjestila u mirnom nase...
Odlična kuća u blizini Labina. Prodajemo jako lijepu i ugod...
17
649 000 €
3606 €/m²
ažuriran
Pula, Centar
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je moderna nova kuća površine 180 m² neto, smještena u mirnom naselju nadomak Pule na zemljištu pov...
Na prodaju je moderna nova kuća površine 180 m² neto, smješt...
17
599 000 €
4792 €/m²
ažuriran
Marčana, Rakalj
125 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaja kamene renovirane starine u Raklju, smještene na zemljištu od 480 m², proteže se na tri etaže, stamb...
Prodaja kamene renovirane starine u Raklju, smještene na z...
17
599 000 €
1843 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
325 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S TRI STAMBENE JEDINICE, PRODAJA, MEDULIN, ISTRA, 325 m2 Prodaje se kuća ukupne površine 312 m2 na parce...
KUĆA S TRI STAMBENE JEDINICE, PRODAJA, MEDULIN, ISTRA, 325 m...
17
1 350 000 €
6136 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Novo na tržištu, luksuzna kuća u predivnom priobalnom naselju Mandre, čeka svog novog vlasnika! Ova raskošna v...
Novo na tržištu, luksuzna kuća u predivnom priobalnom naselj...
17
570 000 €
4071 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
140 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Malinska, prodaja, dvojna kuća s bazenom, 700 m od mora Kuća je izgrađena 2024. godine, sastoji se od prizem...
Malinska, prodaja, dvojna kuća s bazenom, 700 m od mora Kuć...
17
840 000 €
1298 €/m²
ažuriran
Novalja, Kustići
647 m2
KUĆA
KUĆA
kat
NOVO U PONUDI!! Prodaje se apartmanska kuća sa bazenom u Kustićima na otoku Pagu. Kuća je sagrađena na dvije ...
NOVO U PONUDI!! Prodaje se apartmanska kuća sa bazenom u Ku...
17
1 350 000 €
6136 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
17
625 000 €
4401 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
142 m2
KUĆA
KUĆA
kat
13
490 000 €
3475 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
141 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Poreč, okolica, interesantna kuća u gradnji, prilika! U mirnom mjestu, poznatom po svojoj tradicionalnoj kult...
Poreč, okolica, interesantna kuća u gradnji, prilika! U mir...
16
725 000 €
3625 €/m²
ažuriran
Pula, Centar
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Pobjegnite u Medulin, šarmantni obalni dragulj na južnom vrhu Istre, poznat po kristalno čistim uvalama, bujni...
Pobjegnite u Medulin, šarmantni obalni dragulj na južnom vrh...
12
285 000 €
2375 €/m²
ažuriran
Buje, Buje
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Buje, okolica- samostojeća kuća s panoramskim pogledom! Na vrhu brežuljka, u mirnom zelenilu između Kr...
Istra, Buje, okolica- samostojeća kuća s panoramskim pogledo...
17
270 000 €
2250 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, MOTOVUN, KUĆA, 120 m2 Na prodaju je kamena kuća površine 120 m², smještena u staroj jezgri Motovuna....
PRODAJA, MOTOVUN, KUĆA, 120 m2 Na prodaju je kamena kuća po...
16
550 000 €
2607 €/m²
ažuriran
Zadar, Crvene kuće
211 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, CRVENE KUĆE, ZADAR, 211 m2, 5-sobna Prodaje se samostojeća kuća stambene površine 211 m2 s oku...
KUĆA, PRODAJA, CRVENE KUĆE, ZADAR, 211 m2, 5-sobna Prodaje ...
14
300 000 €
1538 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun
195 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, KUĆA, MOTOVUN, 195 m2 Na prodaju je kamena kuća za adaptaciju s prekrasnim dvorištem smještena u sta...
PRODAJA, KUĆA, MOTOVUN, 195 m2 Na prodaju je kamena kuća za...
17
93 375 €
233 €/m²
ažuriran
Sisak, Hrastelnica
400 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, SISAK, HRASTELNICA, 400 m2 Prodaje se obiteljska kuća neto površine 400 m2, na parceli ukupne ...
KUĆA, PRODAJA, SISAK, HRASTELNICA, 400 m2 Prodaje se obitel...
17
430 000 €
5181 €/m²
ažuriran
Šibenik, Bilice
83 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, NOVOGRADNJA, PRODAJA, ŠIBENIK, BILICE, 83 m2, 3-sobna Prodaje se kuća neto korisne površine 83 m2 na ze...
KUĆA, NOVOGRADNJA, PRODAJA, ŠIBENIK, BILICE, 83 m2, 3-sobna ...
17
180 000 €
900 €/m²
ažuriran
Otočac, Ličko Lešće
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
LIČKO LEŠĆE ( OTOČAC ) - Obiteljska kuća uz rijeku Gacku Dimenzije kuće: 10 × 9 m Katnost: prizemlje + kat +...
LIČKO LEŠĆE ( OTOČAC ) - Obiteljska kuća uz rijeku Gacku D...
7
249 000 €
1556 €/m²
ažuriran
Buje, Kaštel
160 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Kaštel okolica Na prodaju je dvojna kuća u izgradnji u Kaštelu, u okolici Buja, prodaje se u roh-bau f...
Istra, Kaštel okolica Na prodaju je dvojna kuća u izgradnji...
7
249 000 €
1556 €/m²
ažuriran
Buje, Kaštel
160 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Stranica 60 od 231
< Natrag
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban