Detaljna pretraga
1301 - 1320 od ukupno 4620 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 66 od 231
< Natrag
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
Naprijed >
17
350 000 €
4667 €/m²
ažuriran
Mošćenička draga, Mošćenička Draga
75 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KRAJ - Na zemljištu od 417 m2, prodaje se ova nekretnina, bruto površine 75.95 m2. Kuća se sastoji od dva zase...
KRAJ - Na zemljištu od 417 m2, prodaje se ova nekretnina, br...
17
450 000 €
75 €/m²
ažuriran
Opatija, Poljane
6000 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se veliko imanje, starina sa pomoćnim objektima, te zemljištem na području Opatijske rivijere s pogle...
Prodaje se veliko imanje, starina sa pomoćnim objektima, te ...
7
720 000 €
2667 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Dramalj
270 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Dramalj - samostojeća kuća, P+2, okućnica, parking, teren do kuće na kojemu postoji mogućnost gradnje. U prize...
Dramalj - samostojeća kuća, P+2, okućnica, parking, teren do...
17
415 000 €
2075 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća u centru Crikvenice sa apartmanima uhodanim turizmom i garažom. Nekretnina se nalazi u centru Crikvenice,...
Kuća u centru Crikvenice sa apartmanima uhodanim turizmom i ...
17
650 000 €
1625 €/m²
ažuriran
Pazin, Grdoselo
400 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PREKRASNA KUĆA-VILA S BAZENOM NA ODLIČNOJ LOKACIJI!!! Kuća se sastoji od dva dijela - dvije dvoetažne stamben...
PREKRASNA KUĆA-VILA S BAZENOM NA ODLIČNOJ LOKACIJI!!! Kuća ...
17
1 350 000 €
2500 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran
540 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prekrasna prvoklasna villa s apartmanima za turistički najam na vrlo dobroj lokaciji. Villa je pomno održavana...
Prekrasna prvoklasna villa s apartmanima za turistički najam...
10
105 000 €
955 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica
110 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mjestu Mavrići, uz glavnu cestu, prodajemo započetu gradnju obiteljske kuće. Izgrađeno je prizemlje od oko 1...
U mjestu Mavrići, uz glavnu cestu, prodajemo započetu gradnj...
17
780 000 €
5455 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica
143 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na parceli od 880 m2 smještena je ova oaza mira uronjena u mediteransko zeleno okruženje, a na samo 3km do str...
Na parceli od 880 m2 smještena je ova oaza mira uronjena u m...
17
2 200 000 €
7746 €/m²
ažuriran
Lovran, Lovran
284 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Opatijska rivijera, iznad Lovrana, moderna vila izgrađena 2009 g. na ograđenom kaskadnom terenu od 660 m s otv...
Opatijska rivijera, iznad Lovrana, moderna vila izgrađena 20...
17
1 190 000 €
1587 €/m²
ažuriran
Opatija, Volosko
750 m2
KUĆA
KUĆA
3. kat
Apartmanska kuća na atraktivnoj lokaciji 500 m od mora koja se sastoji od 6 uređenih i moderno opremljenih apa...
Apartmanska kuća na atraktivnoj lokaciji 500 m od mora koja ...
17
1 390 000 €
6495 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Grižane-Belgrad
214 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Crikveničko zaleđe - jedinstvena urbana villa nalazi se u Crikveničkom zaleđu, udaljena niti 5 km od Crikveni...
Crikveničko zaleđe - jedinstvena urbana villa nalazi se u C...
17
467 000 €
2994 €/m²
ažuriran
Mošćenička draga, Mošćenička Draga
156 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Mošćenička Draga, primorska kuća izgrađena 1915 g. smještena na manje od 500 m od mora s okućnicom, apartmansk...
Mošćenička Draga, primorska kuća izgrađena 1915 g. smještena...
14
467 000 €
3736 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica
125 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Starina kompletno renovirana 2019. godine, u sustavu turističkog iznajmljivanja. Nalazi se u samom centru grad...
Starina kompletno renovirana 2019. godine, u sustavu turisti...
17
650 000 €
1257 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir
517 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Tražite li savršenu nekretninu po povoljnoj cijeni, našli ste je. Ova kuća je sve ono što vam treba za bavljen...
Tražite li savršenu nekretninu po povoljnoj cijeni, našli st...
12
260 000 €
1548 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica
168 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća u centru grada , kompletno renovirana prije par godina: promijenjene sve instalacije, novi krov, nova ter...
Kuća u centru grada , kompletno renovirana prije par godina:...
6
115 000 €
1198 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
96 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra-Vodnjan kuća-stan na tri etaže s potencijalom. Sastoji se od prizemlja i 2 kata, a nalazi se u samom cen...
Istra-Vodnjan kuća-stan na tri etaže s potencijalom. Sastoji...
17
1 200 000 €
4580 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
262 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ičići-kamena villa na atraktivnoj lokaciji. U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonom, hodnik te dvije spava...
Ičići-kamena villa na atraktivnoj lokaciji. U prizemlju se n...
17
890 000 €
1113 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Dramalj
800 m2
KUĆA
KUĆA
1. kat
Dramalj - SNIŽENO !!! Prodaje se kuća kompletno opremljena i vrlo lijepo uređena kao pansion u funkciji. Rasp...
Dramalj - SNIŽENO !!! Prodaje se kuća kompletno opremljena i...
17
1 500 000 €
6000 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
250 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kompletno uređena i luksuzno opremljena villa sa predivnim pogledom na more i Kvarnerski zaljev, na...
Prodaje se kompletno uređena i luksuzno opremljena villa sa ...
17
399 000 €
1698 €/m²
ažuriran
Ližnjan, Ližnjan
235 m2
KUĆA
KUĆA
kat
#prodaja, Kuća u Ližnjanu smještena u centru s panoramskim pogledom na more. Kuća u nizu koja se sastoji od pr...
#prodaja, Kuća u Ližnjanu smještena u centru s panoramskim p...
Stranica 66 od 231
< Natrag
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban