Detaljna pretraga
1421 - 1440 od ukupno 4620 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 72 od 231
< Natrag
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
Naprijed >
3
540 000 €
2842 €/m²
ažuriran
Ližnjan, Valtura
190 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ova predivna samostojeća kuća smještena je u mirnom dijelu Valture, savršenom za sve koji traže spokoj i priva...
Ova predivna samostojeća kuća smještena je u mirnom dijelu V...
17
497 500 €
1485 €/m²
ažuriran
Zadar, Ričina
335 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju dvojna kuća s 3 stambene jedinice, garažom i podrumom u Zadru, predio Ričine. Kuća smještena u mir...
Na prodaju dvojna kuća s 3 stambene jedinice, garažom i podr...
17
659 000 €
2816 €/m²
ažuriran
Sveti Filip i Jakov, Sveti Petar na Moru
234 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju kuća novije gradnje s tri apartmana, udaljena svega 50 m od plaže, u mjestu Sv. Petar na Moru, Zada...
Na prodaju kuća novije gradnje s tri apartmana, udaljena sve...
16
315 000 €
1388 €/m²
ažuriran
Buje, Buje
227 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Buje okolica Prodaje se kamena kuća u okolici Buja sa predivnim panoramskim pogledom na more i prirodu...
Istra, Buje okolica Prodaje se kamena kuća u okolici Buja s...
17
570 625 €
3856 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
148 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Poreča okolica, Moderna dvojna kuća s bazenom Iz ponude izdvajamo atraktivnu novogradnju moderne dvojne kuće ...
Poreča okolica, Moderna dvojna kuća s bazenom Iz ponude izd...
17
460 000 €
3833 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodajemo fantastično uređenu autohtonu kuću u stilu Istre i Toskane. Kuća je obnovljena 2019 godine na održi...
Prodajemo fantastično uređenu autohtonu kuću u stilu Istre i...
16
315 000 €
1388 €/m²
ažuriran
Buje, Buje
227 m2
KUĆA
KUĆA
kat
17
380 000 €
5278 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Dobrinj
72 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u tihom i zelenilom okruženom dijelu otoka Krka, ova dvojna kuća nudi savršeno utočište za one koji ...
Smještena u tihom i zelenilom okruženom dijelu otoka Krka, o...
11
260 000 €
4407 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
59 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U ponudi je samostojeća prizemnica površine 59 m2 smještena u mirnom i traženom dijelu Uvale Soline na otoku K...
U ponudi je samostojeća prizemnica površine 59 m2 smještena ...
14
125 000 €
2193 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trnje
57 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, TRNJE, KRUGE, 57 m2 Prodaje se dvojna kuća površine 57 m2. Kuća je građena 1960-ih. g...
KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, TRNJE, KRUGE, 57 m2 Prodaje se dvoj...
17
695 000 €
4572 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
152 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je luksuzna dvojna kuća ukupne stambene površine 152 m2. Kuća se prostire na dvije etaže s vrhunsko...
Na prodaju je luksuzna dvojna kuća ukupne stambene površine ...
17
695 000 €
4572 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
152 m2
KUĆA
KUĆA
kat
11
1 170 000 €
4500 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
260 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Rovinj Na prodaju je moderna kuća iz 2020. godine smještena na vrhunskoj lokaciji u mirnoj i slijepoj...
Istra, Rovinj Na prodaju je moderna kuća iz 2020. godine s...
1
349 000 €
3490 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica
100 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U ponudu smo dobili kuću u nizu na izuzetnoj traženoj lokaciji u Crikvenici, u blizini plaže i centra Crikveni...
U ponudu smo dobili kuću u nizu na izuzetnoj traženoj lokaci...
13
80 000 €
149 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun
536 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Motovun, okolica- starina s velikim potencijalom u srcu Istre U samom srcu idilične Istre, okruženo netaknuto...
Motovun, okolica- starina s velikim potencijalom u srcu Istr...
13
80 000 €
1270 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Brtonigla
63 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Brtonigla, kuća za adaptaciju u mirnoj ulici ! Na svega par koraka od centra šarmantne Brtonigle očeku...
Istra, Brtonigla, kuća za adaptaciju u mirnoj ulici ! Na sv...
9
315 000 €
1750 €/m²
ažuriran
Cres, Beli
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se samostojeća kuća, stambene površine 180 m2, smješteau u mjestu Beli na otoku Cresu. Kuća se protež...
Prodaje se samostojeća kuća, stambene površine 180 m2, smje...
17
513 000 €
3128 €/m²
ažuriran
Poreč, Nova Vas
164 m2
KUĆA
KUĆA
kat
OKOLICA POREČA-DVOJNA KUĆA OD 160 m2, 4 SPAVAĆE SOBE, OKUĆNICA I BAZEN! ID KOD AGENCIJE: IST-2010 Nikola Dom...
OKOLICA POREČA-DVOJNA KUĆA OD 160 m2, 4 SPAVAĆE SOBE, OKUĆNI...
17
460 000 €
2875 €/m²
ažuriran
Poreč, Nova Vas
160 m2
KUĆA
KUĆA
kat
OKOLICA POREČA-KVALITETNO GRAĐENA KUĆA SA TRI STAMBENE JEDINICE UDALJENA OD MORA OKO 6 km! ID KOD AGENCIJE: 1...
OKOLICA POREČA-KVALITETNO GRAĐENA KUĆA SA TRI STAMBENE JEDIN...
17
1 100 000 €
4044 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
272 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Malinska – prodaja moderne samostojeće kuće na mirnoj lokaciji s pogledom na more! Ukupne stambene površine 2...
Malinska – prodaja moderne samostojeće kuće na mirnoj lokaci...
Stranica 72 od 231
< Natrag
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban