Detaljna pretraga
1121 - 1140 od ukupno 4625 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 57 od 232
< Natrag
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
Naprijed >
10
1 475 000 €
3207 €/m²
ažuriran
Vodice, Vodice
460 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U Vodicama sa očaravajućim pogledom vila u izgradnji sa planiranim završetkom do 15,06,2026 god. Nekretnina se...
U Vodicama sa očaravajućim pogledom vila u izgradnji sa plan...
10
960 000 €
3840 €/m²
ažuriran
Novalja, Stara Novalja
250 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se luksuzna kuća s pogledom na more u mjestu Stara Novalja na otoku Pagu. Kuća je smještena na prekras...
Prodaje se luksuzna kuća s pogledom na more u mjestu Stara N...
13
749 000 €
3901 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
192 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, LUKSUZNA KUĆA, VODNJAN, 192 m2 Prodaje se atraktivna moderna katnica smještena u elitnoj zoni San An...
PRODAJA, LUKSUZNA KUĆA, VODNJAN, 192 m2 Prodaje se atraktiv...
17
1 250 000 €
4579 €/m²
ažuriran
Raša, Kunj
273 m2
KUĆA
KUĆA
kat
VILA S BAZENOM, PRODAJA, ISTRA, KUNJ, 273 m2 Prodaje se vila površine 273 m2 s grijanim bazenom površine 50 m...
VILA S BAZENOM, PRODAJA, ISTRA, KUNJ, 273 m2 Prodaje se vil...
17
800 000 €
2614 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole
306 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, ISTRA, BANJOLE, KUĆA POVRŠINE 306 m2 NA PARCELI OD 660 M2 Prodaje se kuća ukupne površine 216 ...
KUĆA, PRODAJA, ISTRA, BANJOLE, KUĆA POVRŠINE 306 m2 NA PARCE...
12
300 000 €
6000 €/m²
ažuriran
Sućuraj, Sućuraj
50 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Didina uvala prvi red do mora starina u izgradnji površine 60 m2 sa 300 m2 okućnice. Rijetkost na tržištu samo...
Didina uvala prvi red do mora starina u izgradnji površine 6...
17
425 000 €
2361 €/m²
ažuriran
Žminj, Žminj
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je prekrasna kamena vila s bazenom u Istri, smještena u mirnom zaseoku pored Žminja, u samom srcu s...
Na prodaju je prekrasna kamena vila s bazenom u Istri, smješ...
17
260 000 €
1625 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
160 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća s prostranom okućnicom, 10 minuta od Labina – mir, priroda i potencijal! Na prodaju kuća površine 160 m²...
Kuća s prostranom okućnicom, 10 minuta od Labina – mir, prir...
17
1 200 000 €
2581 €/m²
ažuriran
Labin, Rabac
465 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Moderna vila na ekskluzivnoj lokaciji s pogledom na more – 80 m od obale, roh-bau faza, Istra, Rabac Na proda...
Moderna vila na ekskluzivnoj lokaciji s pogledom na more – 8...
17
525 000 €
5048 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
104 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je potpuno renovirana kamena kuća smještena u okolici Malinske koja na prvi pogled osvaja spojem au...
Na prodaju je potpuno renovirana kamena kuća smještena u oko...
16
120 000 €
1200 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
100 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Vodnjan | Kamena kuća u samom centru Vodnjana s velikim potencijalom za stanovanje i poslovnu djelatnos...
Istra, Vodnjan | Kamena kuća u samom centru Vodnjana s velik...
16
1 200 000 €
22642 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
53 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodajemo samostojeću kuću u blizini Umaga, na jedinstvenoj i neponovljivoj lokaciji, prvi red do plaže/mora, ...
Prodajemo samostojeću kuću u blizini Umaga, na jedinstvenoj ...
17
430 000 €
1483 €/m²
ažuriran
Pula, Nova Veruda
290 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Pula Na prodaju kuća u nizu smještena na atraktivnoj lokaciji u Puli, u visokoj roh-bau fazi, koja nu...
Istra, Pula Na prodaju kuća u nizu smještena na atraktivno...
17
1 330 000 €
5519 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
241 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Poreč, okolica – moderna prizemnica s bazenom i pogledom na more Na atraktivnoj lokaciji, u novoizgrađ...
Istra, Poreč, okolica – moderna prizemnica s bazenom i pogle...
17
1 300 000 €
5556 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
234 m2
KUĆA
KUĆA
kat
17
1 450 000 €
5620 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
258 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Poreč, okolica – moderna vila s bazenom i otvorenim pogledom na more Na atraktivnoj lokaciji, u novoiz...
Istra, Poreč, okolica – moderna vila s bazenom i otvorenim p...
17
425 000 €
3058 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
139 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Umag, samostojeća prizemnica nedaleko od grada ! Na samo tri kilometra od centra grada Umaga i poznate...
Istra, Umag, samostojeća prizemnica nedaleko od grada ! Na ...
17
299 000 €
2300 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
130 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U srcu Vodnjana, tik uz crkvu i kafiće, prodaje se potpuno renovirana kamena kuća koja spaja autentičan istars...
U srcu Vodnjana, tik uz crkvu i kafiće, prodaje se potpuno r...
16
630 000 €
3938 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
160 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na atraktivnoj i traženoj lokaciji u blizini Poreča, svega nekoliko minuta od najpoznatijih plaža zapadne Istr...
Na atraktivnoj i traženoj lokaciji u blizini Poreča, svega n...
17
890 000 €
3560 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
250 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom dijelu Šotoventa na otoku Krku, smještena je ova rustikalna dvojna kuća koja spaja šarm tradicionalne...
U mirnom dijelu Šotoventa na otoku Krku, smještena je ova ru...
Stranica 57 od 232
< Natrag
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban