Detaljna pretraga
1041 - 1060 od ukupno 4625 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 53 od 232
< Natrag
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
Naprijed >
17
310 000 €
2583 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom naselju Vinež, na 2 min od Labina, na prostranoj parceli od 1.060 m², nalazi se ova šarmantna kuća uk...
U mirnom naselju Vinež, na 2 min od Labina, na prostranoj pa...
12
475 000 €
3025 €/m²
ažuriran
Svetvinčenat, Juršići
157 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Juršići prodaja kuće 157m2 stambenog prostora na zemljištu veličine 639m2.Radi se o prizemnici modernog dizajn...
Juršići prodaja kuće 157m2 stambenog prostora na zemljištu v...
17
1 150 000 €
3594 €/m²
ažuriran
Marčana, Rakalj
320 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, ISTRA, RAKALJ, KUĆA POVRŠINE 320 m2 NA PARCELI OD 736 m2 Prodaje se kuća ukupne površine 320 m...
KUĆA, PRODAJA, ISTRA, RAKALJ, KUĆA POVRŠINE 320 m2 NA PARCEL...
17
190 000 €
1450 €/m²
ažuriran
Zagreb, Podsused - Vrapče
131 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, PODSUSED, 131 M2 Prodaje se kuća bruto građevinske površine cca 131 m2 na parceli ukup...
KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, PODSUSED, 131 M2 Prodaje se kuća bru...
9
420 000 €
2857 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
147 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Poreč – šarmantna prizemnica s bazenom i autentičnim ugođajem U okolici Poreča, svega 4 kilometra od m...
Istra, Poreč – šarmantna prizemnica s bazenom i autentičnim ...
17
767 000 €
3835 €/m²
ažuriran
Posedarje, Posedarje
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
???? Kuća prvi red do mora – Posedarje Na prodaju je prekrasna kuća smještena u prvom redu do mora u mirnom m...
???? Kuća prvi red do mora – Posedarje Na prodaju je prekra...
17
649 000 €
2950 €/m²
ažuriran
Vižinada, Baldaši
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KAMENA KUĆA, PRODAJA, BALDAŠI, VIŽINADA, 220 m2 Prodaje se kamena samostojeća kuća stambene površine 220 m2. ...
KAMENA KUĆA, PRODAJA, BALDAŠI, VIŽINADA, 220 m2 Prodaje se ...
17
890 000 €
4472 €/m²
ažuriran
Zagreb, Maksimir
199 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, MAKSIMIR, 199 m2 + 162 m2 OKUĆNICE, 6-sobna Prodaje se samostojeća kuća neto stambene ...
KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, MAKSIMIR, 199 m2 + 162 m2 OKUĆNICE, 6...
4
109 000 €
2725 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole
40 m2
KUĆA
KUĆA
kat
EKSKLUZIVNA PONUDA- Mobilna kućica u Banjole, Istra Vrhunski uređena mobilna kućica za 4-6 osoba. Idealna za ...
EKSKLUZIVNA PONUDA- Mobilna kućica u Banjole, Istra Vrhunsk...
15
1 800 000 €
2687 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
670 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Medulin, Centar Na prodaju je turistički objekt u Medulinu, jednom od najpoznatijih turističkih sredi...
Istra, Medulin, Centar Na prodaju je turistički objekt u M...
8
600 000 €
3659 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
164 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Novigrad, Brtonigla, okolica U okolici Novigrada, u mirnom naselju, okruženom zelenilom, svega nekolik...
Istra, Novigrad, Brtonigla, okolica U okolici Novigrada, u ...
14
173 000 €
577 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Grižane-Belgrad
300 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Grižane, dvije kuće jedna uređena a druga kamena kuća za uređenje, kuće se mogu urediti kao 2 ili 3 stambene j...
Grižane, dvije kuće jedna uređena a druga kamena kuća za ure...
1
1 380 000 €
25091 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
55 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Samostojeća kuća prvi red do mora u Malinskoj – ekskluzivna prilika! Prodaje se samostojeća kuća u Malinskoj ...
Samostojeća kuća prvi red do mora u Malinskoj – ekskluzivna ...
17
590 000 €
1280 €/m²
ažuriran
Matulji, Jušići
461 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Matulji, Jušići prodajemo samostojeću kuću na atraktivnoj lokaciji. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. Priz...
Matulji, Jušići prodajemo samostojeću kuću na atraktivnoj lo...
9
255 000 €
879 €/m²
ažuriran
Kastav, Kastav
290 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kuća u samom centru starog grada Kastva. Kuća se prostire na pet etaža i potrebna joj je komplet...
Prodaje se kuća u samom centru starog grada Kastva. Kuća ...
17
120 000 €
522 €/m²
ažuriran
Gospić, Centar
230 m2
KUĆA
KUĆA
kat
GOSPIĆ - Kaniška ulica, Obiteljska kuća katnica 9,30 x 12,40m ( Pr+ Kat +Potk ), sastoji se od suterena u koje...
GOSPIĆ - Kaniška ulica, Obiteljska kuća katnica 9,30 x 12,40...
17
310 000 €
3875 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
80 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ova prekrasno renovirana kamena kuća u blizini Poreča savršeno kombinira tradicionalni šarm i modernu udobnost...
Ova prekrasno renovirana kamena kuća u blizini Poreča savrše...
13
167 000 €
1856 €/m²
ažuriran
Buje, Buje
90 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Buje okolica U okolici Buja, u mirnom dijelu Istre, prodaje se kamena kuća u nizu s tri spavaće sobe. ...
Istra, Buje okolica U okolici Buja, u mirnom dijelu Istre, ...
17
1 750 000 €
7000 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
250 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Umag- prekasna samostojeća kuća na traženoj lokaciji! Na iznimnoj lokaciji u Umagu, niti 100 metara od...
Istra, Umag- prekasna samostojeća kuća na traženoj lokaciji!...
4
5 000 €
14 €/m²
ažuriran
Primošten, Primošten
369 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća P4 je prekrasna obiteljska rezidencija na dvije etaže ukupne neto površine 369 m², dizajnirana da kombini...
Kuća P4 je prekrasna obiteljska rezidencija na dvije etaže u...
Stranica 53 od 232
< Natrag
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban