Detaljna pretraga
961 - 980 od ukupno 4625 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 49 od 232
< Natrag
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
Naprijed >
17
979 000 €
4390 €/m²
ažuriran
Nin, Ninski Stanovi
223 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Predstavljamo izuzetnu modernu vilu koja spaja suvremenu arhitekturu, mediteranski ugođaj, vrhunske materijale...
Predstavljamo izuzetnu modernu vilu koja spaja suvremenu arh...
17
690 000 €
2624 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
263 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na jednoj od najatraktivnijih i najprestižnijih lokacija u Poreču – u elitnom naselju Veli Maj – prodaje se i...
Na jednoj od najatraktivnijih i najprestižnijih lokacija u P...
6
716 000 €
2280 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica
314 m2
KUĆA
KUĆA
kat
CRIKVENICA – Samostojeća kuća u ROH-BAU fazi s dvije stambene jedinice i pogledom na more Na prodaju je samos...
CRIKVENICA – Samostojeća kuća u ROH-BAU fazi s dvije stamben...
17
960 000 €
4229 €/m²
ažuriran
Novalja, Stara Novalja
227 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se luksuzna vila smještena u slikovitom okruženju Stare Novalje, Ličko-Senjska županija. Ova predivna ...
Prodaje se luksuzna vila smještena u slikovitom okruženju St...
13
240 000 €
2264 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik
106 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kuća na otoku Krku, u mirnoj okolici Vrbnika, idealna za kupce koji traže nekretninu na moru, kuću ...
Prodaje se kuća na otoku Krku, u mirnoj okolici Vrbnika, ide...
7
199 900 €
1666 €/m²
ažuriran
Osijek, Gornji grad / Centar
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se nekretnina s 2 poslovna prostora i 2 stana koja se nalazi u širem centru Osijeka. Nekretnina se sas...
Prodaje se nekretnina s 2 poslovna prostora i 2 stana koja s...
17
676 000 €
2600 €/m²
ažuriran
Zagreb, Gornji Grad - Medveščak
260 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je kuća nadomak Britanca, smještena na iznimno rijetkoj i cijenjenoj lokaciji koja spaja najbolje o...
Na prodaju je kuća nadomak Britanca, smještena na iznimno ri...
17
320 000 €
1600 €/m²
ažuriran
Mali Lošinj, Punta Križa
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je kuća smještena u Punta Križi na otoku Cresu, na mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji idealnoj z...
Na prodaju je kuća smještena u Punta Križi na otoku Cresu, n...
17
495 000 €
1854 €/m²
ažuriran
Zagreb, Lučko
267 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, LUČKO, 267 m2, 7-sobna Prodaje se kuća ukupne stambene površine cca 267 m2 na parceli ...
KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, LUČKO, 267 m2, 7-sobna Prodaje se ku...
17
578 000 €
4624 €/m²
ažuriran
Preko, Lukoran
125 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Novo u ponudi - prodajemo tri kuće s bazenom (vila1, vila2, i vila3), u Lukoranu, otok Ugljan. Ova novogradnja...
Novo u ponudi - prodajemo tri kuće s bazenom (vila1, vila2, ...
6
140 000 €
1167 €/m²
ažuriran
Marčana, Marčana
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodajemo staru Istarsku kamenu kuću 120m2 u Marčani , centar naselja . Kuća kojoj je potrebna renovacija ( ve...
Prodajemo staru Istarsku kamenu kuću 120m2 u Marčani , centa...
17
750 000 €
1468 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gornja Lomnica
511 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, VELIKA GORICA, GORNJA LOMNICA, 511 m2 + ZEMLJIŠTE OD 1.220 m2 Prodaje se kuća neto površine 51...
KUĆA, PRODAJA, VELIKA GORICA, GORNJA LOMNICA, 511 m2 + ZEMLJ...
12
250 000 €
3571 €/m²
ažuriran
Svetvinčenat, Čabrunići
70 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, KUĆA, ČABRUNIĆI, 70 M2, 2 SS + DB Na prodaju je samostojeća kuća novije gradnje površine 70 m², smje...
PRODAJA, KUĆA, ČABRUNIĆI, 70 M2, 2 SS + DB Na prodaju je sa...
17
575 000 €
4492 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
128 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Malinska – prodaja moderne dvojne kuće blizu mora i centra! Na prodaju je moderna dvojna kuća na atraktivnoj ...
Malinska – prodaja moderne dvojne kuće blizu mora i centra! ...
7
350 000 €
2941 €/m²
ažuriran
Sveti Filip i Jakov, Sveti Filip i Jakov
119 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća za obnovu u Sveti Filip i Jakov – 300 m od mora i plaža Tražite idealnu nekretninu za renoviranje u po...
Kuća za obnovu u Sveti Filip i Jakov – 300 m od mora i plaža...
8
166 000 €
1057 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo
157 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KRK, KUĆA U IZGRADNJI Na prodaju je kuća u izgradnji smještena u mirnom mjestu Šilo na prekrasnom otoku Krku,...
KRK, KUĆA U IZGRADNJI Na prodaju je kuća u izgradnji smješt...
17
467 000 €
1182 €/m²
ažuriran
Matulji, Matulji
395 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća u Matuljima, smještena u mirnom i obiteljskom okruženju, nalazi se u fazi dovršetka i predstavlja odličnu...
Kuća u Matuljima, smještena u mirnom i obiteljskom okruženju...
17
650 000 €
4012 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo
162 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je moderna kuća sa bazenom smještena u mirnom, prirodnom okruženju u središnjem dijelu otoka Krka, ...
Na prodaju je moderna kuća sa bazenom smještena u mirnom, pr...
17
425 000 €
3036 €/m²
ažuriran
Buje, Buje
140 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u mirnom ruralnom području u blizini Buja, ova šarmantna samostojeća kamena kuća nudi 140 m² stamben...
Smještena u mirnom ruralnom području u blizini Buja, ova šar...
17
850 000 €
2962 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice
287 m2
KUĆA
KUĆA
kat
ŠARMANTNA KUĆA S PREDIVNIM POGLEDOM NA MORE – NJIVICE Na prodaju je šarmantna kuća koja svojim položajem, okr...
ŠARMANTNA KUĆA S PREDIVNIM POGLEDOM NA MORE – NJIVICE Na pr...
Stranica 49 od 232
< Natrag
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban