Detaljna pretraga
861 - 880 od ukupno 4625 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 44 od 232
< Natrag
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
Naprijed >
17
440 000 €
1746 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
252 m2
KUĆA
KUĆA
kat
ID KOD AGENCIJE: 1017-1190...
ID KOD AGENCIJE: 1017-1190...
17
675 000 €
813 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
830 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ova elegantna vila na prodaju u blizini Vodnjana nudi izniman spoj modernog komfora, privatnosti i profinjenog...
Ova elegantna vila na prodaju u blizini Vodnjana nudi iznima...
17
690 000 €
2924 €/m²
ažuriran
Sveti Lovreč, Sveti Lovreč
236 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u mirnom području u blizini povijesnog brežuljkastog gradića Sveti Lovreč, ova udobna rezidencija nu...
Smještena u mirnom području u blizini povijesnog brežuljkast...
16
1 000 000 €
3448 €/m²
ažuriran
Svetvinčenat, Svetvinčenat
290 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena na prostranoj ograđenoj parceli od 1.700 m² u mirnom mjestu Čabrunići, ova suvremena vila pruža izni...
Smještena na prostranoj ograđenoj parceli od 1.700 m² u mirn...
16
1 750 000 €
6250 €/m²
ažuriran
Buje, Buje
280 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u jednoj od najtraženijih zona Buja, ova arhitektonski posebna luksuzna rezidencija nudi izniman spo...
Smještena u jednoj od najtraženijih zona Buja, ova arhitekto...
17
1 330 000 €
5320 €/m²
ažuriran
Trogir, Čiovo
250 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se moderna vila na otoku Čiovu koja se proteže na dvije etaže sa predivnim pogledom na more i okolicu....
Prodaje se moderna vila na otoku Čiovu koja se proteže na dv...
17
590 000 €
1861 €/m²
ažuriran
Zagreb, Gornja Dubrava
317 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, TRNOVČICA, 317 m2 Prodaje se kuća ukupne stambene površine 317 m2 na parceli površine ...
KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, TRNOVČICA, 317 m2 Prodaje se kuća uk...
17
579 000 €
3993 €/m²
ažuriran
Zadar, Ploča
145 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Predivna kamena kuća na savršenoj lokaciji za obitelj koja želi blizinu grada ali i mir i tišinu. Savršena ku...
Predivna kamena kuća na savršenoj lokaciji za obitelj koja ž...
17
590 000 €
1475 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinjsko Selo
400 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Rovinj, okolica U mirnom dijelu rovinjske okolice, ondje gdje zelenilo i tišina stvaraju savršenu kuli...
Istra, Rovinj, okolica U mirnom dijelu rovinjske okolice, o...
15
950 000 €
5588 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
170 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je luksuzna kamena vila s bazenom i otvorenim pogledom na more na otoku Krku, smještena na mirnoj i...
Na prodaju je luksuzna kamena vila s bazenom i otvorenim pog...
17
622 500 €
4264 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Milčetići
146 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je moderna dvojna kuća s bazenom i pogledom na more u Malinskoj na otoku Krku, smještena na izuzetn...
Na prodaju je moderna dvojna kuća s bazenom i pogledom na mo...
7
250 000 €
1000 €/m²
ažuriran
Oprtalj, Oprtalj
250 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Samo 2 km prije Oprtlja nalazi se ova iznimna nekretnina koja predstavlja rijetku priliku za kupnju tradiciona...
Samo 2 km prije Oprtlja nalazi se ova iznimna nekretnina koj...
5
150 000 €
1250 €/m²
ažuriran
Oprtalj, Oprtalj
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena na prostranoj parceli od 525 m², svega 1,5 km od Oprtlja, ova tradicionalna istarska kamena kuća pre...
Smještena na prostranoj parceli od 525 m², svega 1,5 km od O...
17
250 000 €
926 €/m²
ažuriran
Buje, Momjan
270 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Samo nekoliko kilometara od Momjana nalazi se ova prekrasno obnovljena tradicionalna istarska kamena kuća koja...
Samo nekoliko kilometara od Momjana nalazi se ova prekrasno ...
11
275 000 €
2546 €/m²
ažuriran
Buje, Krasica
108 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U slikovitom naselju Krasica nalazi se ova tradicionalna istarska kamena kuća u nizu koja pruža prekrasan pano...
U slikovitom naselju Krasica nalazi se ova tradicionalna ist...
17
575 000 €
4423 €/m²
ažuriran
Buje, Momjan
130 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Samo deset minuta vožnje od Momjana, u blizini slovenske granice, nalazi se prekrasno izrađena tradicionalna i...
Samo deset minuta vožnje od Momjana, u blizini slovenske gra...
17
303 000 €
1894 €/m²
ažuriran
Novi Vinodolski, Novi Vinodolski
160 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA U NIZU NA TRI ETAŽE – MOGUĆNOST ODVAJANJA U TRI STANA – 100 m OD CENTRA – POGLED NA MORE Na prodaju j...
KUĆA U NIZU NA TRI ETAŽE – MOGUĆNOST ODVAJANJA U TRI STAN...
17
439 000 €
2373 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
185 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ekskluzivna kružna kuća s bazenom – 400 m od mora | južna strana Vira Ova iznimna kuća kružnog oblika na traž...
Ekskluzivna kružna kuća s bazenom – 400 m od mora | južna st...
17
569 998 €
3393 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Milčetići
168 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se ekskluzivna dvojna kuća u Malinskoj na otoku Krku, savršeno pozicionirana na mirnoj i prestižnoj lo...
Prodaje se ekskluzivna dvojna kuća u Malinskoj na otoku Krku...
17
625 000 €
3676 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Bogovići
170 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Moderna dvojna kuća u Malinskoj na otoku Krku – mirna lokacija, vlastiti vrt i bazen Nudimo na prodaju izuzet...
Moderna dvojna kuća u Malinskoj na otoku Krku – mirna lokaci...
Stranica 44 od 232
< Natrag
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban