Detaljna pretraga
781 - 800 od ukupno 4625 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 40 od 232
< Natrag
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
Naprijed >
17
1 534 000 €
6136 €/m²
ažuriran
Novi Vinodolski, Novi Vinodolski
250 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom dijelu Novog Vinodolskog, svega 150 metara od mora, smjestila se elegantna villa koja se proteže n...
U mirnom dijelu Novog Vinodolskog, svega 150 metara od mo...
13
75 000 €
1630 €/m²
ažuriran
Bistra, Gornja Bistra
46 m2
KUĆA
KUĆA
kat
VIKEND KUĆA, PRODAJA, GORNJA BISTRA, 46 m2 Prodaje se samostojeća vikend kuća stambene površine 46 m2 na parc...
VIKEND KUĆA, PRODAJA, GORNJA BISTRA, 46 m2 Prodaje se samos...
17
295 000 €
1735 €/m²
ažuriran
Ližnjan, Šišan
170 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, okolica Pule Na prodaju je kuća u nizu smještena u mirnom dijelu Šišana, idealna za obiteljski život i...
Istra, okolica Pule Na prodaju je kuća u nizu smještena u m...
11
168 000 €
1527 €/m²
ažuriran
Ližnjan, Ližnjan
110 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Ližnjan Na prodaju je kuća u Ližnjanu, smještena na odličnoj lokaciji u blizini svih sadržaja potrebni...
Istra, Ližnjan Na prodaju je kuća u Ližnjanu, smještena na ...
4
530 000 €
3985 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka
133 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Privlaka – Kuća s bazenom na vrhunskoj lokaciji blizu plaže i marine U Privlaki se nalazi ova moderna nekretn...
Privlaka – Kuća s bazenom na vrhunskoj lokaciji blizu plaže ...
11
416 000 €
1793 €/m²
ažuriran
Bale, Bale
232 m2
KUĆA
KUĆA
kat
stra, Bale U autentičnom srednjovjekovnom gradiću Balama, jednom od najšarmantnijih mjesta zapadne Istre, pro...
stra, Bale U autentičnom srednjovjekovnom gradiću Balama, j...
8
700 000 €
2745 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
255 m2
KUĆA
KUĆA
kat
OPATIJA – KUĆA U ROH-BAU STANJU S PANORAMSKIM POGLEDOM NA MORE Na prodaju je samostojeća kuća u roh-bau fa...
OPATIJA – KUĆA U ROH-BAU STANJU S PANORAMSKIM POGLEDOM NA...
16
1 700 000 €
7054 €/m²
ažuriran
Primošten, Primošten
241 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ekskluzivna Villa sa bazenom površine 240+1 m2 koja se sastoji od garaže za dva automobila i velike drvarnice ...
Ekskluzivna Villa sa bazenom površine 240+1 m2 koja se sasto...
17
1 600 000 €
6639 €/m²
ažuriran
Primošten, Primošten
241 m2
KUĆA
KUĆA
kat
17
1 350 000 €
5602 €/m²
ažuriran
Primošten, Primošten
241 m2
KUĆA
KUĆA
kat
6
412 500 €
2218 €/m²
ažuriran
Sveti Lovreč, Sveti Lovreč
186 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Sveti Lovreč – arhitektonska vila s plivačkim bazenom (rohbau) U mirnom i zelenilom okruženom dijelu z...
Istra, Sveti Lovreč – arhitektonska vila s plivačkim bazenom...
14
650 000 €
4063 €/m²
ažuriran
Marčana, Loborika
160 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Loborika prodaja samostojeće kuće od 160m2,koja se nalazi na građevinskom zemljištu od 4204 m2 a parcelizira...
Loborika prodaja samostojeće kuće od 160m2,koja se nalazi n...
17
2 350 000 €
9958 €/m²
ažuriran
Trogir, Saldun
236 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prekrasna i u potpunosti namještena vila sa bazenom svega 250 m od mora , 15 min hoda do stare jezgre grada Tr...
Prekrasna i u potpunosti namještena vila sa bazenom svega 25...
17
1 200 000 €
3429 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja
350 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, LUKSUZNA VILA S 5 ZVJEZDICA, NOVALJA, 350 m2 Prodaje se luksuzna vila u Novalji na otoku Pagu izgrađ...
PRODAJA, LUKSUZNA VILA S 5 ZVJEZDICA, NOVALJA, 350 m2 Proda...
17
1 200 000 €
3429 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja
350 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, LUKSUZNA VILLA S 5 ZVJEZDICA, NOVALJA, 350 m2 Prodaje se luksuzna vila u Novalji na otoku Pagu izgra...
PRODAJA, LUKSUZNA VILLA S 5 ZVJEZDICA, NOVALJA, 350 m2 Prod...
17
2 980 000 €
1393 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja
2139 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, DVIJE VILE, DVA ZEMLJIŠTA, NOVALJA, 2139 m2 Prodaju se dvije luksuzne vile i dva građevinska zemljiš...
PRODAJA, DVIJE VILE, DVA ZEMLJIŠTA, NOVALJA, 2139 m2 Prodaj...
1
1 399 000 €
4176 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
335 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je kuća smještena u prvom redu do mora na jednoj od najtraženijih lokacija otoka Krka. Ova rijetka ...
Na prodaju je kuća smještena u prvom redu do mora na jednoj ...
17
790 000 €
3950 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Okolica Medulina, Istra Na iznimnoj lokaciji u Banjolama, svega nekoliko minuta hoda od mora, plaža i svih po...
Okolica Medulina, Istra Na iznimnoj lokaciji u Banjolama, s...
11
1 550 000 €
12917 €/m²
ažuriran
Novi Vinodolski, Novi Vinodolski
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PREDIVNA, NOVA KUCA NA ATRAKTIVNOJ POZICIJI 1,RED DO MORAS IZLAZOM NA POPLOCENU PLAZU I VEZOM ZA BARKU, KUCA J...
PREDIVNA, NOVA KUCA NA ATRAKTIVNOJ POZICIJI 1,RED DO MORAS I...
10
5 500 000 €
7275 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija
756 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se ekskluzivna vila s bazenom i prekrasnim pogledom na more, u strogom centru Opatije, na samo 100 met...
Prodaje se ekskluzivna vila s bazenom i prekrasnim pogledom ...
Stranica 40 od 232
< Natrag
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban