Detaljna pretraga
721 - 740 od ukupno 4625 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 37 od 232
< Natrag
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
Naprijed >
9
780 000 €
4699 €/m²
ažuriran
Sveti Filip i Jakov, Turanj
166 m2
KUĆA
KUĆA
kat
LUKSUZNA VILLA SA PREKRASNIM POGLEDOM NA MORE I OTOK LJUBAVI! Netto površina ville iznosi 166,6 m2 te ju sačin...
LUKSUZNA VILLA SA PREKRASNIM POGLEDOM NA MORE I OTOK LJUBAVI...
5
599 000 €
1872 €/m²
ažuriran
Sukošan, Sukošan
320 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Samostojeća kamena kuća katnica izgrađena na parceli od 750 m2. Postoji mogućnost kupnje dodatnih 190 m2. Kuća...
Samostojeća kamena kuća katnica izgrađena na parceli od 750 ...
10
385 000 €
2601 €/m²
ažuriran
Sveti Filip i Jakov, Sveti Filip i Jakov
148 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju – Kuća s pogledom na more u mirnom dijelu Svetog Filipa i Jakova Prodaje se kuća smještena u mirnom...
Na prodaju – Kuća s pogledom na more u mirnom dijelu Svetog ...
17
330 000 €
1833 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se samostojeća kuća na otoku Viru – samo 300 m od mora Na sjevernoj strani otoka Vira, u mirnom i tiho...
Prodaje se samostojeća kuća na otoku Viru – samo 300 m od mo...
15
375 000 €
1923 €/m²
ažuriran
Vrsi, Zukve
195 m2
KUĆA
KUĆA
kat
NA PRODAJU: Potpuno namještena kuća s četiri apartmana – 80 m od mora, Zukve (Vrsi) Na odličnoj, mirnoj lokaci...
NA PRODAJU: Potpuno namještena kuća s četiri apartmana – 80 ...
12
270 000 €
2872 €/m²
ažuriran
Nin, Nin
94 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju uredno održavana dvojna kuća u Sabunikama (Ninske Vodice), smještena u mirnoj slijepoj ulici, ideal...
Na prodaju uredno održavana dvojna kuća u Sabunikama (Ninske...
17
580 000 €
3867 €/m²
ažuriran
Zadar, Brodarica
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća s velikim dvorištem, 120 m od mora – Zadar, Brodarica Na prodaju je kuća smještena u Zadru, u mirnom i u...
Kuća s velikim dvorištem, 120 m od mora – Zadar, Brodarica ...
14
93 000 €
443 €/m²
ažuriran
Žumberak, Kupčina Žumberačka
210 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U srcu Parka prirode Žumberak / Samoborsko gorje, u malom i gotovo netaknutom mjestu podno srednjovjekovne utv...
U srcu Parka prirode Žumberak / Samoborsko gorje, u malom i ...
13
193 700 €
430 €/m²
ažuriran
Senj, Senj
450 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kamena zgrada u centru Senja – 100 m od mora U samom centru starog grada Senja, svega 100 metara o...
Prodaje se kamena zgrada u centru Senja – 100 m od mora U s...
17
430 000 €
2560 €/m²
ažuriran
Kanfanar, Kanfanar
168 m2
KUĆA
KUĆA
kat
EKSKLUZIVA PRODAJA, KUĆA S BAZENOM, KANFANAR, 168 m2 Prodaje se dvojna kuća s bazenom u Kanfanaru s prekrasni...
EKSKLUZIVA PRODAJA, KUĆA S BAZENOM, KANFANAR, 168 m2 Prodaj...
17
430 000 €
2560 €/m²
ažuriran
Kanfanar, Kanfanar
168 m2
KUĆA
KUĆA
kat
EKSKLUZIVNA PRODAJA, KUĆA S BAZENOM, KANFANAR, 168 m2 Prodaje se dvojna kuća s bazenom u Kanfanaru s prekrasn...
EKSKLUZIVNA PRODAJA, KUĆA S BAZENOM, KANFANAR, 168 m2 Proda...
17
820 000 €
2440 €/m²
ažuriran
Kanfanar, Kanfanar
336 m2
KUĆA
KUĆA
kat
EKSKLUZIVNA PRODAJA, KUĆA S BAZENOM, KANFANAR, 168 m2 Prodaju se dvije dvojne kuće s bazenom u Kanfanaru, obj...
9
330 000 €
3235 €/m²
ažuriran
Poličnik, Briševo
102 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnoj zoni Briševa, svega deset minuta od Zadra, iz bogate ponude izdvajamo potpuno novu modernu prizemnicu...
U mirnoj zoni Briševa, svega deset minuta od Zadra, iz bogat...
5
40 000 €
1000 €/m²
ažuriran
Pušća, Žlebec Pušćanski
40 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je kuća za potpunu renovaciju, smještena na prostranoj parceli ukupne površine 885 m², u mirnom i z...
Na prodaju je kuća za potpunu renovaciju, smještena na prost...
13
160 000 €
1333 €/m²
ažuriran
Motovun, Motovun
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Motovun, okolica- kamena kuća s puno mogućnosti! Na prodaju je kamena istarska kuća za adaptaciju s iz...
Istra, Motovun, okolica- kamena kuća s puno mogućnosti! Na ...
17
990 000 €
2260 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
438 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Rabac, Labin, okolica, prodajemo lijepu kuću na moru sa sedam apartmana i s bazenom. U ponudi naše agencije i...
Rabac, Labin, okolica, prodajemo lijepu kuću na moru sa seda...
17
890 000 €
4450 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodajemo novoizgrađenu Villu sa bazenom modernog dizajna na atraktivnoj lokaciji sa nezaboravnim pogledom na ...
Prodajemo novoizgrađenu Villu sa bazenom modernog dizajna na...
17
730 000 €
1622 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
450 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u idiličnoj okolici Rapca, ova predivna apartmanska kuća nudi neometan pogled na more i kvarnerske o...
Smještena u idiličnoj okolici Rapca, ova predivna apartmansk...
17
550 000 €
2957 €/m²
ažuriran
Zadar, Novi Bokanjac
186 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se atraktivna i moderno namještena samostojeća kuća s 5 spavaćih soba u Zadru (Novi Bokanjac). Ova iz...
Prodaje se atraktivna i moderno namještena samostojeća kuća ...
13
890 000 €
2764 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
322 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Novo na tržištu! Ova prostrana kuća smještena je u prekrasnom mjestu Mandre. S ukupnom stambenom površinom od ...
Novo na tržištu! Ova prostrana kuća smještena je u prekrasno...
Stranica 37 od 232
< Natrag
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban