Detaljna pretraga
641 - 660 od ukupno 4625 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 33 od 232
< Natrag
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
Naprijed >
17
279 000 €
1860 €/m²
ažuriran
Osijek, Retfala
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se uređena obiteljska kuća, na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici i u neposrednoj blizini svih potrebni...
Prodaje se uređena obiteljska kuća, na odličnoj lokaciji, u ...
6
186 000 €
676 €/m²
ažuriran
Kraljevica, Bakarac
275 m2
KUĆA
KUĆA
kat
DUPLEX KUĆA U IZGRADNJI S BAZENOM Na prodaju duplex kuća u izgradnji, s plaćenim komunalnim doprinosima. V...
DUPLEX KUĆA U IZGRADNJI S BAZENOM Na prodaju duplex kuća...
10
985 000 €
119 €/m²
ažuriran
Kanfanar, Barat
8271 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je atraktivan kompleks zemljišta ukupne površine 8.271 m², smješten u mirnom i autentičnom istarsko...
Na prodaju je atraktivan kompleks zemljišta ukupne površine ...
17
450 000 €
2500 €/m²
ažuriran
Bale, Bale
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Bale, okolica, Bale su jedan od onih istarskih gradića koji se ne “obilaze”, nego se dožive. Kamene ul...
Istra, Bale, okolica, Bale su jedan od onih istarskih gradi...
17
799 000 €
3275 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole
244 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u jednom od najpoželjnijih obalnih zona u Banjolama, ova moderna dvojna vila nudi iznimnu udobnost, ...
Smještena u jednom od najpoželjnijih obalnih zona u Banjolam...
17
480 000 €
3265 €/m²
ažuriran
Kanfanar, Kanfanar
147 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u mirnom okruženju u blizini Kanfanara i svega nekoliko minuta vožnje od slikovitog obalnog grada Ro...
Smještena u mirnom okruženju u blizini Kanfanara i svega nek...
17
550 000 €
2644 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
208 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na svega nekoliko minuta vožnje od Poreča i mora, u mirnom i uređenom okruženju bez buke i prometa, prodaje se...
Na svega nekoliko minuta vožnje od Poreča i mora, u mirnom i...
17
520 000 €
3377 €/m²
ažuriran
Marčana, Loborika
154 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaja moderne samostojeće obiteljske kuće sa bazenom i okućnicom u manjem mjestu Loborika.Prostire na stamb...
Prodaja moderne samostojeće obiteljske kuće sa bazenom i ok...
17
750 000 €
2841 €/m²
ažuriran
Zaprešić, Šibice
264 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, ZAPREŠIĆ, 264 m2 Prodaje se samostojeća kuća površine 264 m2 s okućnicom površine 497 m2. Kuća...
KUĆA, PRODAJA, ZAPREŠIĆ, 264 m2 Prodaje se samostojeća kuća...
17
370 000 €
2000 €/m²
ažuriran
Stupnik, Gornji Stupnik
185 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, STUPNIK, GORNJI STUPNIK, 185 m2 Prodaje se kuća netto površine 185 m2 i dvorišta površine 447 ...
KUĆA, PRODAJA, STUPNIK, GORNJI STUPNIK, 185 m2 Prodaje se k...
17
1 290 000 €
7167 €/m²
ažuriran
Opatija, Ičići
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U ponudi je ekskluzivna kuća koja predstavlja savršen spoj suvremene arhitekture, vrhunske opreme i potpune pr...
U ponudi je ekskluzivna kuća koja predstavlja savršen spoj s...
12
289 000 €
2806 €/m²
ažuriran
Ližnjan, Valtura
103 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Nekretnina se nalazi na mirnoj i ugodnoj lokaciji, u uređenom naselju s dobrom prometnom povezanošću i blizino...
Nekretnina se nalazi na mirnoj i ugodnoj lokaciji, u uređeno...
17
3 000 000 €
9494 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
316 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena na povišenoj i osunčanoj poziciji svega 400 metara od obale, ova elegantna vila nudi potpunu privatn...
Smještena na povišenoj i osunčanoj poziciji svega 400 metara...
17
750 000 €
2863 €/m²
ažuriran
Barban, Rebići
262 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u mirnom istarskom selu Rebići, ova prekrasno dizajnirana vila pruža topao i ugodan ambijent, ideala...
Smještena u mirnom istarskom selu Rebići, ova prekrasno diza...
16
1 500 000 €
5000 €/m²
ažuriran
Pazin, Trviž
300 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u mirnom krajoliku pazinskog područja, ova iznimna suvremena vila pruža profinjenu eleganciju, potpu...
Smještena u mirnom krajoliku pazinskog područja, ova iznimna...
3
654 615 €
4515 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
145 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Izvanredna prilika za kupnju suvremenog luksuznog stambenog prostora u Poreču, jednom od najpoželjnijih obalni...
Izvanredna prilika za kupnju suvremenog luksuznog stambenog ...
10
190 000 €
2923 €/m²
ažuriran
Čavle, Čavle
65 m2
KUĆA
KUĆA
kat
RIJEKA, ČAVLE – KUĆA S DVORIŠTEM U mirnom i uređenom dijelu Čavli prodaje se prizemna dvojna kuća s dvorištem...
RIJEKA, ČAVLE – KUĆA S DVORIŠTEM U mirnom i uređenom dijelu...
17
1 500 000 €
4491 €/m²
ažuriran
Buje, Momjan
334 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena među valovitim brežuljcima i vinogradima Momjana, ova iznimna kamena vila predstavlja spoj luksuza, ...
Smještena među valovitim brežuljcima i vinogradima Momjana, ...
17
2 080 000 €
10097 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
206 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u mirnom naselju u blizini Umaga, ova suvremena dizajnerska rezidencija nudi izniman standard stanov...
Smještena u mirnom naselju u blizini Umaga, ova suvremena di...
17
395 000 €
4647 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
85 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom stambenom naselju u blizini Poreča, na približno 4 km od mora i centra grada, prodaje se ova suvremen...
U mirnom stambenom naselju u blizini Poreča, na približno 4 ...
Stranica 33 od 232
< Natrag
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban