Detaljna pretraga
541 - 560 od ukupno 4625 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 28 od 232
< Natrag
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
Naprijed >
15
240 000 €
686 €/m²
ažuriran
Križ, Križ
350 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju kuća s velikim potencijalom u centru Križa – mirna ulica, dodatno gradilište uključeno u cijenu U ...
Na prodaju kuća s velikim potencijalom u centru Križa – mirn...
17
240 000 €
1143 €/m²
ažuriran
Zagreb, Gornja Dubrava
210 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA – Kuća u nizu, 210 m², Gornja Dubrava (Garden Mall) Prodaje se održavana kuća u nizu u mirnoj ulici G...
PRODAJA – Kuća u nizu, 210 m², Gornja Dubrava (Garden Mall) ...
17
280 000 €
1273 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kuća za stanovanje – mirna lokacija, odličan pogled -Kuća tlocrtne površine 220 m² -Neto stambena...
Prodaje se kuća za stanovanje – mirna lokacija, odličan pogl...
14
125 000 €
2404 €/m²
ažuriran
Kravarsko, Kravarsko
52 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Vikendica u prirodi – Kravarsko, 30 min od Zagreba Na prodaju je šarmantna drvena vikendica od hrasta, smješt...
Vikendica u prirodi – Kravarsko, 30 min od Zagreba Na proda...
13
1 680 000 €
5138 €/m²
ažuriran
Podstrana, Podstrana
327 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je luksuzna, potpuno opremljena vila vrhunske kvalitete, smještena na iznimnoj lokaciji s predivnim...
Na prodaju je luksuzna, potpuno opremljena vila vrhunske kva...
17
1 250 500 €
5684 €/m²
ažuriran
Kostrena, Kostrena
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
EKSKLUZIVNA VILA S BAZENOM I POGLEDOM NA MORE – KOSTRENA, RIJEKA Postoje nekretnine. I postoje rezidencije ko...
EKSKLUZIVNA VILA S BAZENOM I POGLEDOM NA MORE – KOSTRENA, RI...
15
100 000 €
500 €/m²
ažuriran
Krapinske toplice, Krapinske Toplice
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Topao obiteljski dom s potencijalom – Krapinske Toplice Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u Krapinskim Toplicama, ...
Topao obiteljski dom s potencijalom – Krapinske Toplice Na ...
17
580 000 €
3625 €/m²
ažuriran
Sveti Lovreč, Stranići kod Lovreča
160 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je iznimna kamena vila smještena u mirnom istarskom mjestu Stranići kod Svetog Lovreča, okružena ze...
Na prodaju je iznimna kamena vila smještena u mirnom istarsk...
17
740 000 €
4111 €/m²
ažuriran
Sveti Lovreč, Stranići kod Lovreča
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u mjestu Stranići, u blizini Svetog Lovreča, smještena je ova elegantna katni...
Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u mjestu Stranići, u blizin...
12
69 000 €
627 €/m²
ažuriran
Čazma, Čazma
110 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prostrano imanje s tri građevinske parcele i velikim poljoprivrednim zemljištem – Vrtlinska Na izuzetnoj loka...
Prostrano imanje s tri građevinske parcele i velikim poljopr...
14
330 000 €
471 €/m²
ažuriran
Zagreb, Peščenica - Žitnjak
700 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je samostojeća obiteljska kuća smještena u mirnom i uređenom naselju Petruševec. Nekretnina se nala...
Na prodaju je samostojeća obiteljska kuća smještena u mirnom...
17
1 425 000 €
1469 €/m²
ažuriran
Opatija, Oprić
970 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je predivna vila stambene površine 505 m², smještena u mirnom dijelu Oprića, iznad Opatije, s prekr...
Na prodaju je predivna vila stambene površine 505 m², smješt...
17
339 000 €
1712 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
198 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se samostojeća kuća, u mirnoj ulici na Gornjem Vrapču sa 3 stana sa zasebnim ulazom za svaki stan. Ku...
Prodaje se samostojeća kuća, u mirnoj ulici na Gornjem Vrapč...
17
275 000 €
2292 €/m²
ažuriran
Pitomača, Pitomača
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA – LUKSUZNA KUĆA ZA ODMOR S GRIJANIM BAZENOM | PITOMAČA - PRIRODA, MIR I POSLOVNA PRILIKA Na prodaju je...
PRODAJA – LUKSUZNA KUĆA ZA ODMOR S GRIJANIM BAZENOM | PITOMA...
5
490 000 €
2333 €/m²
ažuriran
Omiš, Omiš
210 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Šarmantna nekretnine južno od Omiša na 200 m od mora. Građena je 2005. godine i održavana. Sastoji se od šest...
Šarmantna nekretnine južno od Omiša na 200 m od mora. Građe...
17
4 600 000 €
2822 €/m²
ažuriran
Sukošan, Sukošan
1630 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U srcu Dalmacije, na rubnim dijelovima Ravnih kotara, svega 7 km od centra grada Zadra, 2,5 km od Sukošana te ...
U srcu Dalmacije, na rubnim dijelovima Ravnih kotara, svega ...
9
290 000 €
3625 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir
80 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom i zelenilom okruženom Bribiru prodaje se novo uređena kamena kuća za odmor s pogledom na more. Nekret...
U mirnom i zelenilom okruženom Bribiru prodaje se novo uređe...
13
310 000 €
2583 €/m²
ažuriran
Zagreb, Maksimir
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJE SE OBITELJSKA KUĆA NA ODLIČNOJ LOKACIJI – MAKSIMIR, ZAGREB U mirnoj ulici u Maksimiru, svega nekoliko...
PRODAJE SE OBITELJSKA KUĆA NA ODLIČNOJ LOKACIJI – MAKSIMIR, ...
17
195 000 €
1026 €/m²
ažuriran
Oroslavje, Oroslavje
190 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Mjesto gdje počinje vaša obiteljska priča – kuća u srcu Oroslavja U samom centru Oroslavja nalazi se kuća koj...
Mjesto gdje počinje vaša obiteljska priča – kuća u srcu Oros...
4
330 000 €
429 €/m²
ažuriran
Sveti Ivan Zelina, Krečaves
769 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju jedinstveni kompleks koji se sastoji od tri velika objekta ukupne površine 769 m², smješten u Sveto...
Na prodaju jedinstveni kompleks koji se sastoji od tri velik...
Stranica 28 od 232
< Natrag
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban