Detaljna pretraga
501 - 520 od ukupno 4625 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 26 od 232
< Natrag
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Naprijed >
9
59 900 €
799 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Gornja Reka
75 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća s prekrasnim pogledom – Gornja Reka, Jastrebarsko, 75 m² na velikoj parceli ( 1511 m² ) Na prodaju je ku...
Kuća s prekrasnim pogledom – Gornja Reka, Jastrebarsko, 75 m...
8
60 000 €
1091 €/m²
ažuriran
Tuhelj, Trsteno
55 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kuća u blizini Tuheljskih toplica – mir, priroda i blizina svega! Prodaje se kuća površine 55 m² u...
Prodaje se kuća u blizini Tuheljskih toplica – mir, priroda ...
15
530 000 €
2690 €/m²
ažuriran
Stupnik, Gornji Stupnik
197 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom i ugodnom dijelu Stupnika prodaje se moderna obiteljska kuća koja se sastoji od dva prostrana trosobn...
U mirnom i ugodnom dijelu Stupnika prodaje se moderna obitel...
9
250 000 €
1250 €/m²
ažuriran
Glina, Slatina Pokupska
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je prostrana kuća ukupne površine 200 m², smještena u mirnom i prirodnom okruženju Pokupske Slatine...
Na prodaju je prostrana kuća ukupne površine 200 m², smješte...
10
315 521 €
2768 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Donja Jaska
114 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S14 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna) u Donjoj Jaski Mirna lokacija blizu centra | Dvor...
KUĆA S14 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna)...
10
347 939 €
3052 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Donja Jaska
114 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S16 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna) u Donjoj Jaski Mirna lokacija blizu centra | Dvor...
KUĆA S16 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna)...
10
348 122 €
3081 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Donja Jaska
113 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S15 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna) u Donjoj Jaski Mirna lokacija blizu centra | Dvor...
KUĆA S15 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna)...
10
352 502 €
3065 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Donja Jaska
115 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S19 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna) u Donjoj Jaski Mirna lokacija blizu centra | Dvor...
KUĆA S19 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna)...
12
350 381 €
3074 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Donja Jaska
114 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S20 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna) u Donjoj Jaski Mirna lokacija blizu centra | Dvor...
KUĆA S20 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna)...
12
351 113 €
3053 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Donja Jaska
115 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S21 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna) u Donjoj Jaski Mirna lokacija blizu centra | Dvor...
KUĆA S21 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna)...
11
358 455 €
3064 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Donja Jaska
117 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S22 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna) u Donjoj Jaski Mirna lokacija blizu centra | Dvor...
KUĆA S22 NOVOGRADNJA – Kuća u nizu (četverosobna, dvoetažna)...
17
495 000 €
2171 €/m²
ažuriran
Zagreb, Lučko
228 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom dijelu Lučkog prodaje se ugodna obiteljska kuća s dvorištem, izgrađena 1998. godine, koja je zamišlje...
U mirnom dijelu Lučkog prodaje se ugodna obiteljska kuća s d...
9
13 000 €
113 €/m²
ažuriran
Sirač, Sirač
115 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je kuća za rušenje ukupne površine 115 m², smještena u mirnom i zelenilom okruženom naselju Sirač, ...
Na prodaju je kuća za rušenje ukupne površine 115 m², smješt...
17
65 000 €
722 €/m²
ažuriran
Ivanić-Grad, Prečno
90 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju obiteljsko imanje – Prečno, Ivanić-Grad Mir, prostor i toplina – savršeno mjesto za obiteljski živ...
Na prodaju obiteljsko imanje – Prečno, Ivanić-Grad Mir, pro...
9
45 000 €
489 €/m²
ažuriran
Gradec, Gradec
92 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća 94 m² – Oaza mira 30 km od Zagreba, s predivnim pogledom i vinogradom Na prodaju je kuća površine 94 m²,...
Kuća 94 m² – Oaza mira 30 km od Zagreba, s predivnim pogledo...
17
350 000 €
8333 €/m²
ažuriran
Samobor, Anindol
42 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je moderno uređena kuća smještena na rubu samoborske šume i okružena zelenilom. Zahvaljujući poviše...
Na prodaju je moderno uređena kuća smještena na rubu samobor...
16
199 000 €
2211 €/m²
ažuriran
Zagreb, Podsused - Vrapče
90 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se obiteljska kuća s dvorištem i predivnim pogledom – Borčec, Gornji Stenjevec Na mirnoj i atraktivno...
Prodaje se obiteljska kuća s dvorištem i predivnim pogledom ...
7
420 000 €
1544 €/m²
ažuriran
Rogoznica, Rogoznica
272 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prilika na samo 50 m od mora. Predivna, renovirana kuća koja se sastoji od dva stana. U prizemlju je stan k...
Prilika na samo 50 m od mora. Predivna, renovirana kuća koj...
8
60 000 €
36 €/m²
ažuriran
Pušća, Gornja Pušća
1649 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je roh-bau kuća smještena u mirnom i idiličnom okruženju Gornje Pušće, na ukupnoj površini zemljišt...
Na prodaju je roh-bau kuća smještena u mirnom i idiličnom ok...
11
358 832 €
3262 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
110 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA – LUKSUZNA KUĆA U NIZU S PRIVATNIM BAZENOM – MANDRE, OTOK PAG Cijena: 358.832 € Površina: 110,41 m² 3...
PRODAJA – LUKSUZNA KUĆA U NIZU S PRIVATNIM BAZENOM – MANDRE,...
Stranica 26 od 232
< Natrag
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban