Detaljna pretraga
201 - 220 od ukupno 4625 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 11 od 232
< Natrag
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Naprijed >
17
50 000 €
893 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Gornji Desinec
56 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju kuća smještena u slikovitom i mirnom dijelu Gornjeg Desinca, okružena vinogradima i prirodom, ideal...
Na prodaju kuća smještena u slikovitom i mirnom dijelu Gornj...
17
400 000 €
4255 €/m²
ažuriran
Žminj, Žminj
94 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Središnja Istra, Žminj, prodajemo odličnu novoizgrađenu prizemnicu s bazenom. Na svega par minuta vožnje od c...
Središnja Istra, Žminj, prodajemo odličnu novoizgrađenu priz...
16
400 000 €
4255 €/m²
ažuriran
Žminj, Žminj
94 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Središnja Istra, prodajemo odličnu novoizgrađenu kuću s bazenom smještenu u srcu Žminja. Ova lijepo koncipir...
Središnja Istra, prodajemo odličnu novoizgrađenu kuću s baze...
11
390 000 €
4194 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
93 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Novigrad okolica Prodaje se moderna dvojna prizemnica sa bazenom u okolici Novigrada. Površina kuće i...
Istra, Novigrad okolica Prodaje se moderna dvojna prizemnic...
17
1 250 000 €
2717 €/m²
ažuriran
Vrsar, Vrsar
460 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na samo nekoliko minuta vožnje od kristalno čistog mora i povijesnog Vrsara, smještena u potpunoj privatnosti ...
Na samo nekoliko minuta vožnje od kristalno čistog mora i po...
5
799 000 €
2497 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
320 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je samostojeća kuća smještena u mirnom i zelenilom okruženom naselju Perini, nedaleko od Sveti Lovr...
Na prodaju je samostojeća kuća smještena u mirnom i zelenilo...
5
520 000 €
1625 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
320 m2
KUĆA
KUĆA
kat
EKSKLUZIVA AGENCIJE ALPHA LUXE GROUP – PRILIKA ZA INVESTICIJU NA TOP LOKACIJI – ROH BAU Na prodaju je samosto...
EKSKLUZIVA AGENCIJE ALPHA LUXE GROUP – PRILIKA ZA INVESTICIJ...
4
260 000 €
1677 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
155 m2
KUĆA
KUĆA
kat
EKSKLUZIVA AGENCIJE ALPHA LUXE GROUP –DVOJNA KUĆA S PREKRASNIM POGLEDOM NA ZELENILO – ROH BAU Na prodaju je dv...
EKSKLUZIVA AGENCIJE ALPHA LUXE GROUP –DVOJNA KUĆA S PREKRASN...
5
399 000 €
2574 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
155 m2
KUĆA
KUĆA
kat
EKSKLUZIVA AGENCIJE ALPHA LUXE GROUP – PRILIKA ZA INVESTICIJU NA TOP LOKACIJI! – DVOJNA KUĆA S PREKRASNIM POGL...
13
250 000 €
1667 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Novigrad okolica Prodaje se istarska kuća sa potencijalom u okolici Novigrada. Radi se o dvojnoj ista...
Istra, Novigrad okolica Prodaje se istarska kuća sa potenci...
17
188 000 €
949 €/m²
ažuriran
Marčana, Marčana
198 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Marčana, okolica, prodajemo renoviranu autohtonu kamenu kuću. Na svega par minuta vožnje od samog centa Marča...
Marčana, okolica, prodajemo renoviranu autohtonu kamenu kuću...
8
450 000 €
4500 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
100 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, KUSTOŠIJA, 100 m2, 8-sobna Prodaje se kuća u nizu stambene površine 100 m2 izgrađene 1...
KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, KUSTOŠIJA, 100 m2, 8-sobna Prodaje s...
17
169 000 €
2817 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Plešivica
60 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Jedinstvena i iznimno rijetka lokacija — kuća na jezeru u srcu Plešivice, poznate kao Hrvatska Toskana. Smješt...
Jedinstvena i iznimno rijetka lokacija — kuća na jezeru u sr...
17
1 650 000 €
4342 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
380 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u jednoj od najtraženijih zona Poreča, svega nekoliko minuta od centra grada i mora, ova nekretnina ...
Smještena u jednoj od najtraženijih zona Poreča, svega nekol...
15
350 000 €
614 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
570 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena svega 4 km od Poreča, ova suvremena vila u izgradnji predstavlja izvrsnu priliku za kupnju kvalitetn...
Smještena svega 4 km od Poreča, ova suvremena vila u izgradn...
6
480 000 €
4000 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je moderna dvojna kuća smještena u Malinskoj, na izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega 500 m od plaž...
Na prodaju je moderna dvojna kuća smještena u Malinskoj, na ...
15
900 000 €
2153 €/m²
ažuriran
Kostrena, Martinšćica
418 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Nekretnina sa 5 stambenih jedinica, 4 stambene jedinice u potpunosti novo uređene, dok jedna služi kao ostava ...
Nekretnina sa 5 stambenih jedinica, 4 stambene jedinice u po...
8
145 000 €
1480 €/m²
ažuriran
Žminj, Modrušani
98 m2
KUĆA
KUĆA
kat
PRODAJA, KUĆA 98 m2, ŽMINJ Prodaje se kuća s novim krovom i novim dimnjakom, smještena u mirnom i tihom okruž...
PRODAJA, KUĆA 98 m2, ŽMINJ Prodaje se kuća s novim krovom i...
17
350 000 €
1944 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća blizu centra Labina – mir, privatnost i investicijski potencijal Na prodaju je prostrana kuća smještena...
Kuća blizu centra Labina – mir, privatnost i investicijski ...
17
1 142 000 €
5191 €/m²
ažuriran
Marčana, Rakalj
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena na povišenoj poziciji iznad Raškog zaljeva, ova iznimna moderna vila u Raklju nudi 220 m² profinjeno...
Smještena na povišenoj poziciji iznad Raškog zaljeva, ova iz...
Stranica 11 od 232
< Natrag
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban