Detaljna pretraga
261 - 280 od ukupno 4625 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 14 od 232
< Natrag
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Naprijed >
12
490 000 €
5444 €/m²
ažuriran
Vrbnik, Vrbnik
90 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je lijepa prizemnica stambene površine od 90 m2 smještena u mirnoj unutrašnjosti otoka Krka. Ova ve...
Na prodaju je lijepa prizemnica stambene površine od 90 m2 s...
17
105 000 €
2386 €/m²
ažuriran
Pula, Nova Veruda
44 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, PULA 44 M2 Prodaje se kuća na moru, veličine 44 m2. Kuća se nalazi na moru, registrirana kao b...
KUĆA, PRODAJA, PULA 44 M2 Prodaje se kuća na moru, veličine...
17
1 000 000 €
9091 €/m²
ažuriran
Rugvica, Sop
110 m2
KUĆA
KUĆA
kat
DVIJE KUĆE (110 m2+ 33 m2), RADIONA (116 m2) I ZEMLJIŠTE (6124 m2), PRODAJA, RUGVICA Prodaje se zemljište s d...
DVIJE KUĆE (110 m2+ 33 m2), RADIONA (116 m2) I ZEMLJIŠTE (61...
10
720 000 €
1600 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja
450 m2
KUĆA
KUĆA
kat
NOVO U PONUDI!! Prodaje se prostrana i izuzetno atraktivna kuća smještena na odličnoj lokaciji, svega 5 minut...
NOVO U PONUDI!! Prodaje se prostrana i izuzetno atraktivna ...
14
1 390 000 €
4484 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja
310 m2
KUĆA
KUĆA
kat
NOVO U PONUDI!! Jedinstvena nekretnina u Novalji na otoku Pagu. Prodaje se kompletno namještena i opremljena ...
NOVO U PONUDI!! Jedinstvena nekretnina u Novalji na otoku P...
15
650 000 €
5417 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Malinska, prodaja nove dvojne kuće s okućnicom, bazenom i pogledom na more! Kuća se prostire na prizemlje i pr...
Malinska, prodaja nove dvojne kuće s okućnicom, bazenom i po...
17
620 000 €
5082 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
122 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Malinska, u ponudi je nova dvojna kuća s okućnicom, bazenom i pogledom na more! Nekretnina se sastoji od dvij...
Malinska, u ponudi je nova dvojna kuća s okućnicom, bazenom ...
11
205 000 €
2929 €/m²
ažuriran
Jastrebarsko, Vlaškovec
70 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Potpuno renovirana (2025.) samostojeća dvokatnica s velikom terasom i pogledom na vinograde — useljiva odmah, ...
Potpuno renovirana (2025.) samostojeća dvokatnica s velikom ...
17
140 000 €
3784 €/m²
ažuriran
Sveti Petar u šumi, Sveti Petar u Šumi
37 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se šarmantna renovirana istarska kamena kuća smještena u mirnom i autentičnom seoskom okruženju, ideal...
Prodaje se šarmantna renovirana istarska kamena kuća smješte...
17
890 000 €
5894 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
151 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na području Šotoventa na otoku Krku, smještena je ova elegantna suvremena vila koja savršeno spaja moderan diz...
Na području Šotoventa na otoku Krku, smještena je ova elegan...
2
260 000 €
981 €/m²
ažuriran
Novi Vinodolski, Novi Vinodolski
265 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kuća u Novom Vinodolskom na dobroj lokaciji blizu mora i centra grada. Kuća ima dvorište i manji dv...
Prodaje se kuća u Novom Vinodolskom na dobroj lokaciji blizu...
11
420 000 €
1585 €/m²
ažuriran
Rijeka, Krimeja
265 m2
KUĆA
KUĆA
kat
RIJETKOST NA TRŽIŠTU – SAMO U NAŠOJ PONUDI! KUĆA NA KRIMEJI S DVA STANA, GARAŽOM I OKUĆNICOM Na izuzetno traž...
RIJETKOST NA TRŽIŠTU – SAMO U NAŠOJ PONUDI! KUĆA NA KRIMEJI ...
12
395 000 €
3591 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
110 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U mirnom i uređenom okruženju nadomak Poreča u ponudi je moderna kuća u nizu, smještena između tri povezane je...
U mirnom i uređenom okruženju nadomak Poreča u ponudi je mod...
13
220 000 €
564 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
390 m2
KUĆA
KUĆA
kat
17
463 500 €
2107 €/m²
ažuriran
Kostrena, Kostrena Sveta Lucija
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se kuća u Kostreni – 220 m², 5 stambenih jedinica, pogled na more U mirnom i tihom dijelu Kostrene, i...
Prodaje se kuća u Kostreni – 220 m², 5 stambenih jedinica, p...
17
369 000 €
2460 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Vodnjan prodaja vrlo interesantne kuće na zanimljivoj lokaciji stambene površine 150m2 sa podrumom i dva odvoj...
Vodnjan prodaja vrlo interesantne kuće na zanimljivoj lokaci...
15
862 000 €
5388 €/m²
ažuriran
Vodnjan, Vodnjan
160 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Pula, okolica U srcu autentične južne Istre, nalazi se vila koja spaja mir, privatnost i vrhunsku pove...
Istra, Pula, okolica U srcu autentične južne Istre, nalazi ...
17
860 000 €
4236 €/m²
ažuriran
Medulin, Vinkuran
203 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Pula U jednom od najpoželjnijih mjesta u neposrednoj blizini Pule, prodaje se iznimno zanimljiva nekre...
Istra, Pula U jednom od najpoželjnijih mjesta u neposrednoj...
13
140 000 €
3043 €/m²
ažuriran
Marčana, Pavićini
46 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, okolica Pule Na mirnoj lokaciji u Istri, manje od 2 kilometra od mora, smjestila se kućica za odmor ko...
Istra, okolica Pule Na mirnoj lokaciji u Istri, manje od 2 ...
5
150 000 €
1250 €/m²
ažuriran
Svetvinčenat, Svetvinčenat
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Svetvinčenat, okolica Nedaleko od Svetvinčenta, poznatog srednjovjekovnog gradića koji kroz godinu živ...
Istra, Svetvinčenat, okolica Nedaleko od Svetvinčenta, pozn...
Stranica 14 od 232
< Natrag
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban