Detaljna pretraga
441 - 460 od ukupno 4625 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 23 od 232
< Natrag
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Naprijed >
17
720 000 €
4737 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Sveti Vid-Miholjice
152 m2
KUĆA
KUĆA
kat
LUKSUZNA DVOJNA VILA S BAZENOM, POGLEDOM NA MORE I PROSTRANOM OKUĆNICOM – OTOK KRK, MALINSKA U srcu zelenila ...
LUKSUZNA DVOJNA VILA S BAZENOM, POGLEDOM NA MORE I PROSTRANO...
17
336 000 €
1600 €/m²
ažuriran
Obrovac, Kruševo
210 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju se nudi izuzetna kuća s tri apartmana, smještena u mirnom naselju Kruševo, samo 250 metara od predi...
Na prodaju se nudi izuzetna kuća s tri apartmana, smještena ...
10
140 000 €
560 €/m²
ažuriran
Zagreb, Gornja Dubrava
250 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaja kuće u Čučerju – 250 m² + pomoćni objekti + velika okućnica 2600 m² Na prodaju nudimo prostranu kuću ...
Prodaja kuće u Čučerju – 250 m² + pomoćni objekti + velika o...
14
120 000 €
2034 €/m²
ažuriran
Ivanec, Ivanec
59 m2
KUĆA
KUĆA
kat
IZUZETNA PRILIKA – DVIJE KUĆE ZA ODMOR NA VELIKOJ PARCELI S PANORAMSKIM POGLEDOM Na prodaju su dvije atraktivn...
IZUZETNA PRILIKA – DVIJE KUĆE ZA ODMOR NA VELIKOJ PARCELI S ...
11
80 000 €
2162 €/m²
ažuriran
Ivanec, Ivanec
37 m2
KUĆA
KUĆA
kat
IZUZETNO ATRAKTIVNA KUĆA ZA ODMOR S VELIKOM PARCELOM I POGLEDOM – PRILIKA ZA INVESTICIJU! Na prodaju je šarman...
IZUZETNO ATRAKTIVNA KUĆA ZA ODMOR S VELIKOM PARCELOM I POGLE...
5
70 000 €
3182 €/m²
ažuriran
Ivanec, Ivanec
22 m2
KUĆA
KUĆA
kat
MALA KUĆA ZA ODMOR S VELIKIM POTENCIJALOM – GRAĐEVINSKA PARCELA 2.139 m² Na prodaju je šarmantna kućica za odm...
MALA KUĆA ZA ODMOR S VELIKIM POTENCIJALOM – GRAĐEVINSKA PARC...
17
110 000 €
803 €/m²
ažuriran
Veliko Trgovišće, Mrzlo Polje
137 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Idilična vikendica na Krapinskim bregima – 137 m² čiste čarolije prirode i mira! U ponudi imamo prekrasnu vike...
Idilična vikendica na Krapinskim bregima – 137 m² čiste čaro...
16
1 200 000 €
6000 €/m²
ažuriran
Milna, Milna
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je urbana kuća - vila smještena u mirnoj i ekskluzivnoj uvali Makarac, svega 20 metara od mora, a 2...
Na prodaju je urbana kuća - vila smještena u mirnoj i eksklu...
17
250 000 €
1250 €/m²
ažuriran
Petrinja, Petrinja
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se elegantna i kompletno adaptirana katnica površine 200 m², smještena na parceli od 467 m², u mirnoj ...
Prodaje se elegantna i kompletno adaptirana katnica površine...
17
1 235 000 €
2058 €/m²
ažuriran
Zagreb, Podsljeme
600 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Predstavljamo vam izvanrednu priliku za život u luksuznoj urbanoj vili smještenoj u prestižnom dijelu Zagreba ...
Predstavljamo vam izvanrednu priliku za život u luksuznoj ur...
17
160 000 €
627 €/m²
ažuriran
Ivanić-Grad, Prečno
255 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U naselju Prečno, smještenom unutar sustava Ivanić-Grada, prodaje se prostrana nekretnina koja nudi mogućnosti...
U naselju Prečno, smještenom unutar sustava Ivanić-Grada, pr...
17
620 000 €
3100 €/m²
ažuriran
Svetvinčenat, Smoljanci
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Predstavljamo vam izuzetnu priliku za kupnju luksuzne vile smještene u idiličnom istarskom naselju Smoljanci, ...
Predstavljamo vam izuzetnu priliku za kupnju luksuzne vile s...
17
525 000 €
3281 €/m²
ažuriran
Pirovac, Pirovac
160 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju – Jedinstvena luksuzna kuća s opremom i bazenom u Pirovcu Posredujemo u prodaji iznimne kuće s komp...
Na prodaju – Jedinstvena luksuzna kuća s opremom i bazenom u...
17
1 100 000 €
5670 €/m²
ažuriran
Umag, Savudrija
194 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Luksuzna vila s bazenom – Savudrija – 194 m² stambenog prostora na parceli od 650 m² – pogled na more U mirno...
Luksuzna vila s bazenom – Savudrija – 194 m² stambenog prost...
5
1 250 000 €
5952 €/m²
ažuriran
Umag, Savudrija
210 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Luksuzna vila s bazenom – Savudrija – 210 m² stambenog prostora na parceli od 700 m² – pogled na more U mirno...
Luksuzna vila s bazenom – Savudrija – 210 m² stambenog prost...
17
270 000 €
1500 €/m²
ažuriran
Zagreb, Podsused - Vrapče
180 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća Borčec (Gornji Stenjevec) s pomoćnim objektima na prostranom zemljištu od 4100 m² – odlična investicijska...
Kuća Borčec (Gornji Stenjevec) s pomoćnim objektima na prost...
15
240 000 €
3200 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trnje
75 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se samostojeća kuća ukupne stambene površine 75,42 m², smještena u mirnoj i povučenoj ulici u Sigečici...
Prodaje se samostojeća kuća ukupne stambene površine 75,42 m...
13
135 000 €
675 €/m²
ažuriran
Petrinja, Petrinja
200 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se useljiva katnica površine 200 m², smještena na mirnoj lokaciji u Petrinji, svega 5 minuta vožnje od...
Prodaje se useljiva katnica površine 200 m², smještena na mi...
17
195 000 €
132 €/m²
ažuriran
Kloštar ivanić, Kloštar Ivanić
1482 m2
KUĆA
KUĆA
kat
NA PRODAJU – ATRAKTIVNA NEKRETNINA U CENTRU KLOŠTAR IVANIĆA Prodaje se prostrana i kvalitetno građena nekretn...
NA PRODAJU – ATRAKTIVNA NEKRETNINA U CENTRU KLOŠTAR IVANIĆA ...
11
370 000 €
3895 €/m²
ažuriran
Zagreb, Donji Grad
95 m2
KUĆA
KUĆA
kat
DVOETAŽNI STAMBENI OBJEKT U STROGOM CENTRU ZAGREBA Na prodaju je izuzetno atraktivna nekretnina smještena u s...
DVOETAŽNI STAMBENI OBJEKT U STROGOM CENTRU ZAGREBA Na proda...
Stranica 23 od 232
< Natrag
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban