Detaljna pretraga
421 - 440 od ukupno 4625 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 22 od 232
< Natrag
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Naprijed >
17
320 000 €
2909 €/m²
ažuriran
Zagreb, Sesvete
110 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S3, NOVOGRADNJA, PRODAJA, SESVETSKI KRALJEVEC, 109 m2, 4-sobna Završetak gradnje: prosinac 2027. godine ...
KUĆA S3, NOVOGRADNJA, PRODAJA, SESVETSKI KRALJEVEC, 109 m2, ...
17
450 000 €
4787 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
94 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u mirnom stambenom okruženju nedaleko od Poreča i Jadranskog mora, ova atraktivna energetski učinkov...
Smještena u mirnom stambenom okruženju nedaleko od Poreča i ...
17
570 000 €
3775 €/m²
ažuriran
Raša, Raša
151 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u mirnom obalnom području Diminića u istočnoj Istri, ova moderna vila nudi panoramski pogled na more...
Smještena u mirnom obalnom području Diminića u istočnoj Istr...
17
840 000 €
5091 €/m²
ažuriran
Krk, Linardići
165 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Novosagrađena vila B2 s bazenom smještena na otoku Krku, stambene površine 165 m2 se prodaje. Nalazi se u nase...
Novosagrađena vila B2 s bazenom smještena na otoku Krku, sta...
17
470 000 €
2136 €/m²
ažuriran
Kanfanar, Kanfanar
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Kanfanar, okolica U mirnom istarskom selu nadomak Kanfanara nalazi se autentična kamena kuća koja nosi...
Istra, Kanfanar, okolica U mirnom istarskom selu nadomak Ka...
9
307 970 €
2566 €/m²
ažuriran
Kastav, Ćikovići
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kastav – Ćikovići | Adaptirana kuća u nizu 120 m² | Okućnica | 2 parkirna mjesta | Mirna lokacija Prodaje se ...
Kastav – Ćikovići | Adaptirana kuća u nizu 120 m² | Okućnica...
12
675 000 €
2045 €/m²
ažuriran
Pag, Smokvica
330 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je apartmanska kuća u Smokvici na otoku Pagu, smještena na mirnoj lokaciji samo 150 metara od mora,...
Na prodaju je apartmanska kuća u Smokvici na otoku Pagu, smj...
17
270 000 €
1929 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Centar
140 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA, PRODAJA, VELIKA GORICA, CENTAR, 140 m2 Prodaje se kuća ukupne neto obračunate površine 140 m2. Kuća je ...
KUĆA, PRODAJA, VELIKA GORICA, CENTAR, 140 m2 Prodaje se kuć...
13
1 290 000 €
4526 €/m²
ažuriran
Rogoznica, Rogoznica
285 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je luksuzna vila na idiličnoj lokaciji Kompletno namještena vrhunskom opremom, smještena je samo 1...
Na prodaju je luksuzna vila na idiličnoj lokaciji Kompletno...
15
160 000 €
1067 €/m²
ažuriran
Karlobag, Karlobag
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KARLOBAG - centar - Uređena i useljivа dvojna kuća površine 150 m² smještena je u samom centru Karlobaga, tek ...
KARLOBAG - centar - Uređena i useljivа dvojna kuća površine ...
17
690 000 €
3943 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Karigador
175 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Novigrad, okolica. Smještena u mirnom mjestu na rubu građevinske zone, ova moderna kuća u izgradnji savršeno ...
Novigrad, okolica. Smještena u mirnom mjestu na rubu građev...
17
670 000 €
4786 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Karigador
140 m2
KUĆA
KUĆA
kat
6
1 200 000 €
5455 €/m²
ažuriran
Vodice, Vodice
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U ponudu dajemo dvojnu kuću koja je trenutno u završnoj fazi gradnje i svega 750 m od mora i sa prelijepim pog...
U ponudu dajemo dvojnu kuću koja je trenutno u završnoj fazi...
17
290 000 €
2132 €/m²
ažuriran
Marčana, Filipana
136 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se stara istarska kuća smještena u mirnom okruženju mjesta Filipana, idealna za obiteljski život ili k...
Prodaje se stara istarska kuća smještena u mirnom okruženju ...
17
600 000 €
4800 €/m²
ažuriran
Zemunik donji, Smoković
125 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Luksuzna vila s bazenom u elitnom naselju — Smoković, Zadar U mirnom i elitnom naselju Smoković, svega 10 min...
Luksuzna vila s bazenom u elitnom naselju — Smoković, Zadar ...
14
80 000 €
1111 €/m²
ažuriran
Tuhelj, Sveti Križ
72 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaja kuće u blizini Tuheljskih toplica Na prodaju je obiteljska kuća smještena u mirnom okruženju blizu Tu...
Prodaja kuće u blizini Tuheljskih toplica Na prodaju je obi...
17
2 800 000 €
8889 €/m²
ažuriran
Starigrad, Starigrad
315 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Luksuzna vila s panoramskim pogledom na more i Velebit Predstavljamo vam Vilu, ekskluzivnu nekretninu na jedi...
Luksuzna vila s panoramskim pogledom na more i Velebit Pred...
17
439 000 €
1909 €/m²
ažuriran
Zagreb, Maksimir
230 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je prostrana kuća od 230 m² smještena u mirnoj ulici u Remetama, na svega 500 metara od Osnovne ško...
Na prodaju je prostrana kuća od 230 m² smještena u mirnoj ul...
17
506 000 €
3748 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Jadranovo
135 m2
KUĆA
KUĆA
kat
MODERNA DVOJNA KUĆA S PRIVATNIM BAZENOM I POGLEDOM NA MORE – JADRANOVO Na prodaju je luksuzna dvojna vila smj...
MODERNA DVOJNA KUĆA S PRIVATNIM BAZENOM I POGLEDOM NA MORE –...
17
450 000 €
3333 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Jadranovo
135 m2
KUĆA
KUĆA
kat
MODERNA DVOJNA VILA S PRIVATNIM BAZENOM I POGLEDOM NA MORE, prodaje se – JADRANOVO Na prodaju je dvojna vila ...
MODERNA DVOJNA VILA S PRIVATNIM BAZENOM I POGLEDOM NA MORE, ...
Stranica 22 od 232
< Natrag
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban