Detaljna pretraga
641 - 660 od ukupno 1285 oglasa - Prodaja stanova - 4-SOBAN
Stranica 33 od 65
< Natrag
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
Naprijed >
17
448 600 €
4005 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
112 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Ovaj izvanredan luksuzni penthouse nudi ekskluzivnu kombinaciju udobnosti, elegancije i spektakularnog pogleda...
Ovaj izvanredan luksuzni penthouse nudi ekskluzivnu kombinac...
17
426 170 €
3805 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
112 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Ekskluzivni Luksuzni Penthouse s Pogledom na More u Labinu Ponosno predstavljamo jedinstvenu priliku za kupnj...
Ekskluzivni Luksuzni Penthouse s Pogledom na More u Labinu ...
5
420 000 €
4200 €/m²
ažuriran
Umag, Finida
100 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Istra, Umag Na samo 10 minuta laganog hoda smjestio se ovaj jedinstveni stan u modernoj novogradnji. Stan se...
Istra, Umag Na samo 10 minuta laganog hoda smjestio se ovaj...
7
415 000 €
3609 €/m²
ažuriran
Umag, Finida
115 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
6
415 000 €
3879 €/m²
ažuriran
Umag, Finida
107 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
16
230 000 €
1825 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
126 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Poreč, okolica, četverosoban stan na prvom katu, prilika! u predgrađu grada Poreča, prodaje se ovaj prostran ...
Poreč, okolica, četverosoban stan na prvom katu, prilika! u...
11
758 812 €
6323 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
120 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
4. kat
Istra, Umag! Smješten na odličnoj i traženoj lokaciji na samo par koraka od mora i prekrasnih plaža i centra ...
Istra, Umag! Smješten na odličnoj i traženoj lokaciji na sa...
11
758 812 €
6323 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
120 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
4. kat
11
758 812 €
6323 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
120 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
4. kat
17
450 000 €
2941 €/m²
ažuriran
Pula, Centar
153 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Istra, Pula Ovaj stan smjestio se na odličnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja svega nekoliko minuta hoda o...
Istra, Pula Ovaj stan smjestio se na odličnoj lokaciji, u ...
5
369 225 €
4503 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
82 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Umag, Lovrečica, okolica! Na samo 500 metara do mora smješten je ovaj izuzetan stan u izgradnji! Stan je smj...
Umag, Lovrečica, okolica! Na samo 500 metara do mora smješt...
5
269 550 €
4569 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
59 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
6
379 500 €
4804 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
79 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Umag, Lovrečica, okolica! Na samo 500 metara do mora smješten je ovaj izuzetan stan sa bazenom! Stan je smje...
14
370 000 €
3700 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
100 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
4. kat
Istra, Rovinj, Rovinj, dragulj Istre, poznat je po svojoj vrhunskoj turističkoj ponudi i statusu šampiona tur...
Istra, Rovinj, Rovinj, dragulj Istre, poznat je po svojoj v...
17
685 000 €
4567 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica
150 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Crikvenica, stan s privatnim bazenom i pogledom na more. Zadovoljstvo nam je ponuditi na prodaju trosobni dvo...
Crikvenica, stan s privatnim bazenom i pogledom na more. Za...
5
485 000 €
5000 €/m²
ažuriran
Medulin, Pješčana Uvala
97 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Istra, Pješčana Uvala Predstavljamo vam fenomenalan stan za prodaju u Pješčanoj Uvali s predivnim pogledom na...
Istra, Pješčana Uvala Predstavljamo vam fenomenalan stan za...
5
530 000 €
5000 €/m²
ažuriran
Medulin, Pješčana Uvala
106 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Istra, Pješčana Uvala Na prodaju je fenomenalan stan u Pješčanoj Uvali, smješten na vrhunskoj lokaciji, nadom...
Istra, Pješčana Uvala Na prodaju je fenomenalan stan u Pješ...
6
530 000 €
5000 €/m²
ažuriran
Medulin, Pješčana Uvala
106 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Istra, Pješčana Uvala Na najpoželjnijom lokaciji, u Pješčanoj Uvali biti će izgrađena zgrada od samo 6 stanov...
Istra, Pješčana Uvala Na najpoželjnijom lokaciji, u Pješčan...
15
427 000 €
3500 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
122 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Istra, Rovinj, Smješten u mirnom naselju, ovaj stambeni objekt u Rovinju udaljen je 1,5 km od centra grada, d...
Istra, Rovinj, Smješten u mirnom naselju, ovaj stambeni obj...
9
690 000 €
6509 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
106 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Krk, otok Krk, prostrani trosobni stan u novogradnji Prodaje se luksuzan dvoetažni stan smješten u samostojeć...
Krk, otok Krk, prostrani trosobni stan u novogradnji Prodaj...
Stranica 33 od 65
< Natrag
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban
[x]
4-soban
[x]
Žminj
[x]