Detaljna pretraga
761 - 780 od ukupno 1285 oglasa - Prodaja stanova - 4-SOBAN
Stranica 39 od 65
< Natrag
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
Naprijed >
11
530 000 €
5000 €/m²
ažuriran
Medulin, Pješčana Uvala
106 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, PJEŠČANA UVALA, 106 m2 3SS+DB Luksuzni stan ukupne stambene površine 106 m2 na fe...
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, PJEŠČANA UVALA, 106 m2 3SS+DB L...
14
285 000 €
2714 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
105 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
3. kat
Prekrasan 4-sobni stan sa štihom, samo 5 minuta hoda od Korza. 3 spavaće sobe, blagovaona s kuhinjom i ostavo...
Prekrasan 4-sobni stan sa štihom, samo 5 minuta hoda od Korz...
6
530 000 €
4206 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Jadranovo
126 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
U ponudi je trosoban stan s dnevnim boravkom smješten u prizemlju luksuzne novogradnje u izgradnji, na mirnoj ...
U ponudi je trosoban stan s dnevnim boravkom smješten u priz...
6
620 000 €
3827 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Jadranovo
162 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
U ponudi imamo ekskluzivni penthouse smješten na prestižnoj lokaciji u Jadranovu, savršen za one koji traže vr...
U ponudi imamo ekskluzivni penthouse smješten na prestižnoj ...
13
349 000 €
4716 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
74 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Smješten u šarmantnom selu samo 5 km od živahnog centra Poreča i 3 km od prekrasnih plaža, ovaj luksuzni apart...
Smješten u šarmantnom selu samo 5 km od živahnog centra Pore...
16
298 000 €
2980 €/m²
ažuriran
Crikvenica, Crikvenica
100 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prodaje se etaža kuće na dobroj lokaciji u Crikvenici. Sastoji se od stana površine cca. 85 m2 koji ima dva od...
Prodaje se etaža kuće na dobroj lokaciji u Crikvenici. Sasto...
1
340 000 €
3009 €/m²
ažuriran
Rijeka, Srdoči
113 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prodaju se etažni, trosobni stanovi u mirnom dijelu Srdoča Korišteni su vrhunski materijali u gradnji od Poro...
Prodaju se etažni, trosobni stanovi u mirnom dijelu Srdoča ...
17
200 000 €
3125 €/m²
ažuriran
Rijeka, Mlaka
64 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
MLAKA-STAN NA ODLIČNOJ LOKACIJI, 3S+DB OD 64 m2, KOMPLETNO NAMJEŠTEN I OPREMLJEN, RENOVIRAN 2018. GODINE! Sas...
MLAKA-STAN NA ODLIČNOJ LOKACIJI, 3S+DB OD 64 m2, KOMPLETNO N...
17
375 000 €
4464 €/m²
ažuriran
Omišalj, Njivice
84 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Njivice, prodaja, dvoetažnog apartmana u zgradi građenoj 2022. godine s ukupno 4 stambene jedinice. Apartman...
Njivice, prodaja, dvoetažnog apartmana u zgradi građenoj 202...
15
410 000 €
2808 €/m²
ažuriran
Privlaka, Privlaka
146 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Jedinstveni stan u Privlaci, 150m od mora – Etažna jedinica 3 Na prodaju je jedinstveni stan u Privlaci, smje...
Jedinstveni stan u Privlaci, 150m od mora – Etažna jedinica ...
11
459 000 €
3477 €/m²
ažuriran
Opatija, Volosko
132 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Prodajemo stan u novoj zgradi koja se upravo gradi na lokaciji koja je svega 270 metara zračne linije udaljena...
Prodajemo stan u novoj zgradi koja se upravo gradi na lokaci...
7
1 535 000 €
8122 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
189 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
ID KOD AGENCIJE: 9111 Poslovnica 1 Voditelj ureda Mob: +385 95 396 5553 Tel: 051 328 231 E-mail: info@royal...
ID KOD AGENCIJE: 9111 Poslovnica 1 Voditelj ureda Mob: +3...
9
355 000 €
3287 €/m²
ažuriran
Pula, Monvidal
108 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
3. kat
PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 108 M2 3SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 108 m2, na atraktivnoj lokacij...
PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 108 M2 3SS+DB Prodaje se s...
17
1 000 000 €
6849 €/m²
ažuriran
Opatija, Kosićevo
146 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Opatija, blizina centra. Prodajemo stan u kvalitetnoj novogradnji s liftom. Stan je smješten na prvom katu, a ...
Opatija, blizina centra. Prodajemo stan u kvalitetnoj novogr...
17
268 000 €
2552 €/m²
ažuriran
Rijeka, Pećine
105 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
ID KOD AGENCIJE: 9092 Poslovnica 1 Voditelj ureda Mob: +385 95 396 5553 Tel: 051 328 231 E-mail: info@royal...
ID KOD AGENCIJE: 9092 Poslovnica 1 Voditelj ureda Mob: +3...
16
254 000 €
3175 €/m²
ažuriran
Pula, Centar
80 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Pula na prodaju su dva moderno opremljena stana smještena u prizemlju i na prvom katu stambene zgrade koja br...
Pula na prodaju su dva moderno opremljena stana smještena u...
5
258 000 €
2966 €/m²
ažuriran
Matulji, Matulji
87 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
ID KOD AGENCIJE: 9076 Poslovnica 1 Voditelj ureda Mob: +385 95 396 5553 Tel: 051 328 231 E-mail: info@royal...
ID KOD AGENCIJE: 9076 Poslovnica 1 Voditelj ureda Mob: +3...
9
268 000 €
2735 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
98 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Prodaje se stan u centru Rijeke, 1. kat, 98.54 m2. Stan je za renovaciju, napravljen je projekt za preuređenj...
Prodaje se stan u centru Rijeke, 1. kat, 98.54 m2. Stan je ...
17
439 922 €
3259 €/m²
ažuriran
Zadar, Kožino
135 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
U ponudi imamo novogradnju u traženom predgrađu Zadra na udaljenosti od samo 70 metara od plaže. Stan je smješ...
U ponudi imamo novogradnju u traženom predgrađu Zadra na uda...
17
207 000 €
2494 €/m²
ažuriran
Marčana, Loborika
83 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, LOBORIKA, 83 M2, 3SS+DB Prodaje se trosoban stan površine 83 m2 u prizemlju stambe...
PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, LOBORIKA, 83 M2, 3SS+DB Prodaje ...
Stranica 39 od 65
< Natrag
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban
[x]
4-soban
[x]
Žminj
[x]