Detaljna pretraga
661 - 680 od ukupno 1285 oglasa - Prodaja stanova - 4-SOBAN
Stranica 34 od 65
< Natrag
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
Naprijed >
6
985 000 €
7577 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
130 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Krk, otok Krk, moderni Penthouse u novogradnji Prodaje se luksuzni penthouse u samostojećoj kući pravilnog pr...
Krk, otok Krk, moderni Penthouse u novogradnji Prodaje se l...
17
490 000 €
4153 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan
118 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Štinjan - Istra U okolici Pule prodaje se ovaj novi moderni stan od 118m2. Stan ima prostrani dnevni boravak ...
Štinjan - Istra U okolici Pule prodaje se ovaj novi moderni...
9
250 000 €
2500 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
100 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
7. kat
Rijeka, prostrani stan u samom centru grada Prodaje se trosoban stan u strogom centru grada, savršeno smješte...
Rijeka, prostrani stan u samom centru grada Prodaje se tros...
5
850 000 €
5000 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
170 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Krk, otok Krk, luksuzni stan sa bazenom u novogradnji Prodaje se luksuzni stan u prizemlju novogradnje, smješ...
Krk, otok Krk, luksuzni stan sa bazenom u novogradnji Proda...
4
950 000 €
3785 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
251 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Krk, otok Krk, luksuzni Penthouse sa bazenom u novogradnji Prodaje se luksuzni stan u prizemlju novogradnje, ...
Krk, otok Krk, luksuzni Penthouse sa bazenom u novogradnji ...
15
405 000 €
2914 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
139 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Istra, Fažana, okolica -- Prodajemo stan u novogradnji. Lokacijski idealno smještena zbog svoje odlične promet...
Istra, Fažana, okolica -- Prodajemo stan u novogradnji. Loka...
15
405 000 €
2914 €/m²
ažuriran
Fažana, Valbandon
139 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
17
467 000 €
2594 €/m²
ažuriran
Rijeka, Bulevard
180 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Rijeka, prostrani stan ispunjen bogatom poviješću. Stan u povijesnoj Vili Kaftanić u Rijeci, izgrađenoj 1901....
Rijeka, prostrani stan ispunjen bogatom poviješću. Stan u p...
17
325 000 €
1970 €/m²
ažuriran
Pula, Centar
165 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Istra, Pula -- Ovaj stan smjestio se na odličnoj lokaciji nedaleko od svih sadržaja potrebnih za život. Nalaz...
Istra, Pula -- Ovaj stan smjestio se na odličnoj lokaciji n...
17
265 000 €
2944 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
90 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Istra, Novigrad Novigrad, okolica! Opremljen stan sa 3 spavaće sobe! Stan se nalazi na prvom katu stambene z...
Istra, Novigrad Novigrad, okolica! Opremljen stan sa 3 spav...
16
515 000 €
4187 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
123 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prilika! Istra, Novigrad Na odličnoj lokaciji na samo 750 metara od mora i centra grada Novigrada nalazi se o...
Prilika! Istra, Novigrad Na odličnoj lokaciji na samo 750 m...
15
220 000 €
2973 €/m²
ažuriran
Rijeka, Trsat
74 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji na granici Trsata i Vežice, u neposrednoj blizini studentskog naselja K...
Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji na granici Trsata i V...
13
363 000 €
4481 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
81 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prodaje se izuzetna nekretnina smještena u samom srcu grada Rijeke, na Korzu – idealna lokacija za sve koji že...
Prodaje se izuzetna nekretnina smještena u samom srcu grada ...
17
575 055 €
4528 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
127 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
3. kat
Poreč, četverosoban stan u blizini centra grada! Predstavljamo Vam moderan četverosoban stan na trećem katu n...
Poreč, četverosoban stan u blizini centra grada! Predstavlj...
17
654 615 €
4515 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
145 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
3. kat
Poreč, četverosoban stan s pogledom na more! Predstavljamo Vam moderan četverosoban stan na trećem katu novog...
Poreč, četverosoban stan s pogledom na more! Predstavljamo ...
13
335 000 €
3045 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole
110 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
okolica Medulina, Istra U popularnom turističkom naselju, poznatom po svojim prirodnim ljepotama, restoranima...
okolica Medulina, Istra U popularnom turističkom naselju, p...
8
155 000 €
2067 €/m²
ažuriran
Rijeka, Bulevard
75 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Stan za potpunu adaptaciju na prestižnoj lokaciji - Trsatske stube Prodaje se etaža kuće od 75 m² na izvanred...
Stan za potpunu adaptaciju na prestižnoj lokaciji - Trsatske...
15
330 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
110 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
3. kat
Istra, Rovinj Prodaje se ova odlična nekretnina u Rovinju, smještena u mirnom i urednom kvartu, idealna za ob...
Istra, Rovinj Prodaje se ova odlična nekretnina u Rovinju, ...
7
319 000 €
3890 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
82 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Istra, Umag Na samo par koraka od centra grada Umaga i prekrasnih plaža nalazi se ovaj odličan stan s 3 spava...
Istra, Umag Na samo par koraka od centra grada Umaga i prek...
14
243 000 €
2480 €/m²
ažuriran
Marčana, Marčana
98 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Istra, Pula, okolica U malenom mirnom mjestu nedaleko od Pule smjestila se ova novogradnja. Svi sadržaji potr...
Istra, Pula, okolica U malenom mirnom mjestu nedaleko od Pu...
Stranica 34 od 65
< Natrag
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban
[x]
4-soban
[x]
Žminj
[x]