Detaljna pretraga
701 - 720 od ukupno 1285 oglasa - Prodaja stanova - 4-SOBAN
Stranica 36 od 65
< Natrag
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
Naprijed >
13
488 000 €
3562 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan
137 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, ŠTINJAN, 137 M2, 3SS+DB Luksuzni stan ukupne stambene površine 137 m2 na fenomena...
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, ŠTINJAN, 137 M2, 3SS+DB Luksuzn...
9
485 000 €
5000 €/m²
ažuriran
Rogoznica, Rogoznica
97 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
PRODAJA – NOVOGRADNJA – ROGOZNICA, STUPIN ČELINE Stan S3 – prvi kat – 94,34 m² neto površine U prodaji je stan...
PRODAJA – NOVOGRADNJA – ROGOZNICA, STUPIN ČELINE Stan S3 – p...
7
375 000 €
5515 €/m²
ažuriran
Rogoznica, Rogoznica
68 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
PRODAJA – NOVOGRADNJA – ROGOZNICA, STUPIN ČELINE Stan S4 – prvi kat – 68,39 m² neto površine U prodaji je stan...
PRODAJA – NOVOGRADNJA – ROGOZNICA, STUPIN ČELINE Stan S4 – p...
6
550 000 €
5789 €/m²
ažuriran
Rogoznica, Rogoznica
95 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
PRODAJA – NOVOGRADNJA – ROGOZNICA, STUPIN ČELINE Stan S5 – 2.kat – 92,53 m² neto površine U prodaji je stan S5...
PRODAJA – NOVOGRADNJA – ROGOZNICA, STUPIN ČELINE Stan S5 – 2...
8
405 000 €
4309 €/m²
ažuriran
Rogoznica, Rogoznica
94 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
PRODAJA – NOVOGRADNJA – ROGOZNICA, STUPIN ČELINE Stan S1 – prizemlje – 90,97 m² neto površine U prodaji je sta...
PRODAJA – NOVOGRADNJA – ROGOZNICA, STUPIN ČELINE Stan S1 – p...
16
597 000 €
4523 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
132 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prostran 3-sobni stan s pogledom na more – Opatija Prodaje se atraktivno uređen stan u prizemlju obiteljske k...
Prostran 3-sobni stan s pogledom na more – Opatija Prodaje ...
7
194 500 €
1907 €/m²
ažuriran
Rijeka, Brajda
102 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Stan u centru Rijeke – odlična investicija s postojećim najmom Prodaje se prostran i potpuno opremljen stan u...
Stan u centru Rijeke – odlična investicija s postojećim najm...
11
368 000 €
3200 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan
115 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, ŠTINJAN, PENTHOUSE, 115 M2, 3SS+DB Luksuzni stan ukupne stambene površine 115 m2 ...
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, ŠTINJAN, PENTHOUSE, 115 M2, 3SS+...
11
397 000 €
3202 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan
124 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, ŠTINJAN, PENTHOUSE, 124 M2, 3SS+DB Luksuzni stan ukupne stambene površine 124 m2 ...
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, ŠTINJAN, PENTHOUSE, 124 M2, 3SS+...
13
389 000 €
4052 €/m²
ažuriran
Poreč, Nova Vas
96 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
pr kat
Stan u prizemlju u luksuznoj vili i nalazi svega nekoliko km od grada Poreča. Moderna zgrada sa luksuznim...
Stan u prizemlju u luksuznoj vili i nalazi svega nekoli...
12
389 000 €
4052 €/m²
ažuriran
Poreč, Nova Vas
96 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
U ponudi imamo moderan i potpuno opremljen stan površine 96,56 m2 smješten na prvom katu manje zgrade s četiri...
U ponudi imamo moderan i potpuno opremljen stan površine 96,...
10
595 000 €
4312 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
138 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
4. kat
Na prodaju se nudi prostrani i luksuzni 4-sobni stan površine 138 m², smješten na posljednjem, trećem katu zgr...
Na prodaju se nudi prostrani i luksuzni 4-sobni stan površin...
8
260 000 €
3514 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja
74 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Novo na tržištu! Predstavljamo vam suvremeni stan-apartman u naselju Gaj, Novalja. Stan se prostire na 74,44 ...
Novo na tržištu! Predstavljamo vam suvremeni stan-apartman u...
8
295 000 €
3512 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja
84 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Novo na tržištu! Predstavljamo vam suvremeni stan - apartman u naselju Gaj, Novalja. Stan se prostire na 84,3...
Novo na tržištu! Predstavljamo vam suvremeni stan - apartman...
8
260 000 €
3514 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja
74 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
8
295 000 €
3512 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja
84 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
17
795 000 €
4969 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Malinska
160 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Na prodaju je luksuzni penthouse na atraktivnoj lokaciji, svega 300 m od prekrasnih plaža u Malinskoj na otoku...
Na prodaju je luksuzni penthouse na atraktivnoj lokaciji, sv...
9
549 000 €
4159 €/m²
ažuriran
Sukošan, Sukošan
132 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Ovaj prekrasan penthouse stan nalazi se na 2. katu (zadnjem katu) luksuzne novogradnje s dizalom u mjestu Suko...
Ovaj prekrasan penthouse stan nalazi se na 2. katu (zadnjem ...
17
620 000 €
5905 €/m²
ažuriran
Kostrena, Kostrena
105 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Prekrasan stan s pogledom na more – Kostrena, 97,10 m² Na odličnoj lokaciji u Kostreni, u blizini mora i pla...
Prekrasan stan s pogledom na more – Kostrena, 97,10 m² Na ...
16
931 200 €
8028 €/m²
ažuriran
Zagreb, Maksimir
116 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
STAN 3, NOVOGRADNJA, PRODAJA, ZAGREB, RUSANOVA, 116.4 m2, 4-soban Za više informacija i provjeru dostupnosti ...
STAN 3, NOVOGRADNJA, PRODAJA, ZAGREB, RUSANOVA, 116.4 m2, 4-...
Stranica 36 od 65
< Natrag
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban
[x]
4-soban
[x]
Žminj
[x]