Detaljna pretraga
541 - 560 od ukupno 1285 oglasa - Prodaja stanova - 4-SOBAN
Stranica 28 od 65
< Natrag
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
Naprijed >
17
305 585 €
3512 €/m²
ažuriran
Nin, Nin
87 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Na prodaju apartman u zgradi novogradnje u gradu Ninu, pokraj Zadra. Zgrada s ukupno 10 apartmana trenutno ...
Na prodaju apartman u zgradi novogradnje u gradu Ninu, pokra...
17
362 571 €
3326 €/m²
ažuriran
Nin, Nin
109 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Na prodaju apartman s krovnom terasom u zgradi novogradnje u gradu Ninu, pokraj Zadra. Zgrada s ukupno 10 a...
Na prodaju apartman s krovnom terasom u zgradi novogradnje u...
17
412 000 €
3924 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
105 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prodaju se dva apartmana na otoku Viru, prvi red do mora s prekrasnim panoramskim pogledom na more, otok Pag i...
Prodaju se dva apartmana na otoku Viru, prvi red do mora s p...
17
317 677 €
3084 €/m²
ažuriran
Nin, Nin
103 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prodaje se apartman u zgradi novogradnje u gradu Ninu, pokraj Zadra. Zgrada s ukupno 10 apartmana trenutno se...
Prodaje se apartman u zgradi novogradnje u gradu Ninu, pokra...
17
418 635 €
3171 €/m²
ažuriran
Nin, Nin
132 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Prodaje se penthouse u zgradi novogradnje u gradu Ninu, pokraj Zadra. Zgrada s ukupno 10 apartmana trenutno s...
Prodaje se penthouse u zgradi novogradnje u gradu Ninu, pokr...
17
375 000 €
3750 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
100 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Istra, Umag, stan sa 3 spavaće sobe i 2 balkona! Na drugom katu manje stambene zgrade smjestio se ovaj prostr...
Istra, Umag, stan sa 3 spavaće sobe i 2 balkona! Na drugom ...
5
649 000 €
3245 €/m²
ažuriran
Trogir, Trogir
200 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Posredujemo u prodaji luksuzne novogradnje u Trogiru. Kruna ove novogradnje je Penthouse ukupne površine 140 m...
Posredujemo u prodaji luksuzne novogradnje u Trogiru. Kruna ...
2
518 973 €
6035 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
86 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
4. kat
Prodaje se lijepi i moderan stan na 4. katu luksuzne novogradnje s liftom, na odličnoj lokaciji - južni Črnome...
Prodaje se lijepi i moderan stan na 4. katu luksuzne novogra...
2
540 298 €
6003 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
90 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Prodaje se lijepi i moderan stan na 1. katu luksuzne novogradnje s liftom, na odličnoj lokaciji - južni Črnome...
Prodaje se lijepi i moderan stan na 1. katu luksuzne novogra...
2
522 567 €
6007 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
87 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
3. kat
Prodaje se lijepi i moderan stan na 3. katu luksuzne novogradnje s liftom, na odličnoj lokaciji - južni Črnome...
Prodaje se lijepi i moderan stan na 3. katu luksuzne novogra...
2
569 169 €
5991 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
95 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
6. kat
Prodaje se lijepi i moderan stan na 6. katu luksuzne novogradnje s liftom, na odličnoj lokaciji - južni Črnome...
Prodaje se lijepi i moderan stan na 6. katu luksuzne novogra...
15
250 000 €
4237 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trešnjevka - sjever
59 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
14. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, TREŠNJEVKA, 59m2, 2 stambene jedinice Prodaje se stan ukupne površine 59 m2 na 14. kat...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, TREŠNJEVKA, 59m2, 2 stambene jedinice...
5
510 000 €
3750 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
136 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Istra, Poreč, okolica- stan u visokokvalitetnoj novogradnji U mirnom, šarmantnom mjestu svega 800 metara od J...
Istra, Poreč, okolica- stan u visokokvalitetnoj novogradnji ...
5
495 000 €
3750 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
132 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
6
420 000 €
3750 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
112 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
17
408 000 €
3611 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan
113 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Istra, Štinjan Na samo 600 metara od mora i u neposrednoj blizini jedne od najljepših plaža u okolici Pule, H...
Istra, Štinjan Na samo 600 metara od mora i u neposrednoj b...
17
412 000 €
3614 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan
114 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, ŠTINJAN, PENTHOUSE, 114 M2, 3SS+DB Luksuzni stan ukupne stambene površine 114 m2 ...
STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, ŠTINJAN, PENTHOUSE, 114 M2, 3SS+...
12
275 000 €
3274 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trnje
84 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
POSLOVNI PROSTOR, PRODAJA, ZAGREB, SAVICA, 84 m2 Prodaje se poslovni prostor površine 84 m2 u prizemlju zgrad...
POSLOVNI PROSTOR, PRODAJA, ZAGREB, SAVICA, 84 m2 Prodaje se...
5
829 000 €
4935 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
168 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Ekskluzivan stan s velikom krovnom terasom i impresivnim panoramskim pogledom na more – južna strana – otok Vi...
Ekskluzivan stan s velikom krovnom terasom i impresivnim pan...
8
385 000 €
3889 €/m²
ažuriran
Opatija, Pobri
99 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Komforan trosobni stan od 99 m² s pogledom na more i maslinik Prodaje se prostran i potpuno namješten stan po...
Komforan trosobni stan od 99 m² s pogledom na more i maslini...
Stranica 28 od 65
< Natrag
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban
[x]
4-soban
[x]
Žminj
[x]