Detaljna pretraga
481 - 500 od ukupno 1285 oglasa - Prodaja stanova - 4-SOBAN
Stranica 25 od 65
< Natrag
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Naprijed >
17
530 000 €
4344 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
122 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Opatija - blizina centra prodajemo dvoetažni trosobni stan s dnevnim boravkom ukupne površine 120 m2, smješten...
Opatija - blizina centra prodajemo dvoetažni trosobni stan s...
17
746 000 €
5652 €/m²
ažuriran
Kastav, Kastav
132 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Kastav, troetažni stan u novogradnji. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, te kuhinje s blagovaonica. Na 1...
Kastav, troetažni stan u novogradnji. Prizemlje se sastoji o...
17
630 000 €
1750 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
360 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Prodaje se prostrani stan, etaža zgrade, od 180 m2 sa velikim balkonom, pogled na more. Stan se sastoji od tri...
Prodaje se prostrani stan, etaža zgrade, od 180 m2 sa veliki...
17
260 000 €
2889 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trešnjevka - jug
90 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Predivan dvoetažni novouređeni stan površine 90m2 na 4. katu visokokvalitetne zgrade (Industrogradnja) u Vrban...
Predivan dvoetažni novouređeni stan površine 90m2 na 4. katu...
13
345 000 €
1938 €/m²
ažuriran
Zagreb, Gornji Grad - Medveščak
178 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prostrani stan na Zelengaju stambene površine 178 m2. Stan se sastoji od 3 spavaće sobe, prostranog dnevnog bo...
Prostrani stan na Zelengaju stambene površine 178 m2. Stan s...
17
145 000 €
1768 €/m²
ažuriran
Zagreb, Gornji Grad - Medveščak
82 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prodaje se dvoetažni stan ukupne površine 82m2. Raspoređen je na etažu prizemlju i suteren. U prizemlju se nal...
Prodaje se dvoetažni stan ukupne površine 82m2. Raspoređen j...
11
100 000 €
2381 €/m²
ažuriran
Senj, Senj
42 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
3. kat
SENJ - centar - dvosoban stan 42,54 m2, na III.katu starije zgrade u centru grada Senja, sastoji se od dvije s...
SENJ - centar - dvosoban stan 42,54 m2, na III.katu starije ...
17
550 000 €
5729 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
96 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Istra, Fažana U samom srcu jednog od najtraženijih mjesta na obali, Fažani, prodaje se moderan stan u novogr...
Istra, Fažana U samom srcu jednog od najtraženijih mjesta ...
15
470 000 €
4845 €/m²
ažuriran
Kostrena, Doričići
97 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
KOSTRENA-STAN NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI OD 97 m2, 3S+DB S PRIPADAJUĆIM PARKIRNIM MJESTIMA I SPREMIŠTEM U PODRUMU...
KOSTRENA-STAN NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI OD 97 m2, 3S+DB S PRIP...
17
680 000 €
6018 €/m²
ažuriran
Malinska-dubašnica, Zidarići
113 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Malinska, prodaja, moderan apartman u prizemlju s okućnicom i bazenom na traženoj lokaciji, samo 300 m od pla...
Malinska, prodaja, moderan apartman u prizemlju s okućnicom ...
9
280 000 €
3111 €/m²
ažuriran
Rijeka, Krnjevo
90 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
3. kat
Na prodaju je prostran i ugodan stan od 90 m², smješten u mirnom i traženom naselju Krnjevo, Rijeka. Stan se n...
Na prodaju je prostran i ugodan stan od 90 m², smješten u mi...
10
433 000 €
5551 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
78 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Na prodaju je atraktivan trosoban stan površine 78 m², smješten na 2. katu kvalitetne zgrade s liftom u Opatij...
Na prodaju je atraktivan trosoban stan površine 78 m², smješ...
8
355 000 €
2536 €/m²
ažuriran
Rijeka, Potok
140 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Potok – Prostran stan od 140 m², 3S+DB, 2 kupaonice, balkon, mogućnost 2 stambene jedinice Na prodaju je pros...
Potok – Prostran stan od 140 m², 3S+DB, 2 kupaonice, balkon,...
5
3 000 €
21 €/m²
ažuriran
Osijek, Industrijska četvrt
141 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prodaj se stan stambene površine 127,6 m2 smješten na drugom katu dvoetažne zgrade u Osijeku, u atraktivnoj In...
Prodaj se stan stambene površine 127,6 m2 smješten na drugom...
5
456 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Osijek, Industrijska četvrt
152 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
pr kat
Prodaje se stan stambene površine 127,6 m2 smješten u prizemlju dvoetažne zgrade u Osijeku, u atraktivnoj Indu...
Prodaje se stan stambene površine 127,6 m2 smješten u prizem...
5
3 000 €
20 €/m²
ažuriran
Osijek, Industrijska četvrt
152 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
pr kat
5
423 000 €
3000 €/m²
ažuriran
Osijek, Industrijska četvrt
141 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prodaje se stan stambene površine 127,6 m2 smješen na drugom katu dvoetažne zgrade u Osijeku, u atraktivnoj In...
Prodaje se stan stambene površine 127,6 m2 smješen na drugom...
17
490 000 €
3577 €/m²
ažuriran
Zagreb, Donji Grad
137 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
3. kat
STAN S 3 APARTMANA, PRODAJA, ZAGREB, DONJI GRAD, 137 m2 Prodaje se dvoetažni stan s tri uređena apartmana uk...
STAN S 3 APARTMANA, PRODAJA, ZAGREB, DONJI GRAD, 137 m2 Pr...
6
373 000 €
3134 €/m²
ažuriran
Pula, Štinjan
119 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Istra, Štinjan Na svega 1 km od mora, u mirnom naselju Štinjan, smjestila se manja stambena zgrada s ukupno ...
Istra, Štinjan Na svega 1 km od mora, u mirnom naselju Šti...
8
350 000 €
5000 €/m²
ažuriran
Rijeka, Potok
70 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
5. kat
Kompletno renoviran stan na prodaju – Potok, Rijeka Na prodaju atraktivan, potpuno renoviran i odmah useljiv ...
Kompletno renoviran stan na prodaju – Potok, Rijeka Na prod...
Stranica 25 od 65
< Natrag
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban
[x]
4-soban
[x]
Žminj
[x]