Detaljna pretraga
441 - 460 od ukupno 2655 oglasa - Prodaja stanova - 3-SOBAN
Stranica 23 od 133
< Natrag
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Naprijed >
9
190 400 €
4327 €/m²
ažuriran
Zagreb, Lučko
44 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
POSREDUJEMO KOD PRODAJE, NOVOGRADNJA, USELJENJE ODMAH! POPUST 5% NA GOTOVISNKO PLAĆANJE! Stan u novogradnji...
POSREDUJEMO KOD PRODAJE, NOVOGRADNJA, USELJENJE ODMAH! POPU...
10
190 000 €
3455 €/m²
ažuriran
Pula, Valmade
55 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 55 M2, 2SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 55 m2, na mirnoj lokaciji s p...
PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 55 M2, 2SS+DB Prodaje se ...
10
190 000 €
3455 €/m²
ažuriran
Pula, Valmade
55 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
10
225 000 €
3214 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Na prodaju je predivan dvosoban apartman smješten u samom centru Vira. Ovaj apartman se prostire na površini o...
Na prodaju je predivan dvosoban apartman smješten u samom ce...
17
617 500 €
6500 €/m²
ažuriran
Zagreb, Maksimir
95 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
STAN+GPM+VPM+SPREMIŠTE, PRODAJA, ZAGREB, MAKSIMIR, BUKOVAC, 95 m2, 3-SOBAN Prodaje se 3-soban stan ukupne net...
STAN+GPM+VPM+SPREMIŠTE, PRODAJA, ZAGREB, MAKSIMIR, BUKOVAC, ...
17
728 000 €
6500 €/m²
ažuriran
Zagreb, Maksimir
112 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
STAN+GPM+VPM+SPREMIŠTE, PRODAJA, ZAGREB, MAKSIMIR, BUKOVAC, 112 m2, 3-SOBAN Prodaje se 4-soban stan ukupne ne...
4
193 502 €
3121 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići
62 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
PRODAJA – 3-SOBNI STAN U NOVOGRADNJI, VELIKA GORICA Na samom ulazu u Veliku Goricu iz smjera Zagreba nalazi ...
PRODAJA – 3-SOBNI STAN U NOVOGRADNJI, VELIKA GORICA Na sam...
4
183 086 €
3103 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići
59 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
4
190 247 €
3119 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići
61 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Na samom ulazu u Veliku Goricu iz smjera Zagreba nalazi se stambeni kompleks u kojem se prodaje moderan trosob...
Na samom ulazu u Veliku Goricu iz smjera Zagreba nalazi se s...
3
187 426 €
3124 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići
60 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
PRODAJA – 3-SOBNI STAN S VRTOM U NOVOGRADNJI, VELIKA GORICA Na samom ulazu u Veliku Goricu iz smjera Zagreba ...
PRODAJA – 3-SOBNI STAN S VRTOM U NOVOGRADNJI, VELIKA GORICA ...
3
190 247 €
3119 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići
61 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
PRODAJA – 3-SOBNI STAN U NOVOGRADNJI, VELIKA GORICA Na samom ulazu u Veliku Goricu iz smjera Zagreba nalazi s...
PRODAJA – 3-SOBNI STAN U NOVOGRADNJI, VELIKA GORICA Na samo...
3
193 502 €
3121 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići
62 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
3
190 247 €
3119 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići
61 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
3
193 502 €
3121 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići
62 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
3
193 502 €
3121 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići
62 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
13
240 000 €
3380 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
71 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Prilika! Istra, Novigrad Na iznimno atraktivnoj lokaciji u Novigradu, svega 200 metara od mora i uređenih pla...
Prilika! Istra, Novigrad Na iznimno atraktivnoj lokaciji u ...
17
185 000 €
1682 €/m²
ažuriran
Rijeka, Draga
110 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
RIJEKA – STAN S GARAŽAMA U mirnom dijelu Sušačke Drage prodaje se stan koji zauzima cijelu etažu privatne ku...
RIJEKA – STAN S GARAŽAMA U mirnom dijelu Sušačke Drage pro...
10
206 000 €
4204 €/m²
ažuriran
Viškovo, Saršoni
49 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
PREKRASAN STAN S VRTOM U NOVIJOJ ZGRADI NA SARŠONIMA U mirnom i ugodnom okruženju na Saršonima nalazi se ovaj...
PREKRASAN STAN S VRTOM U NOVIJOJ ZGRADI NA SARŠONIMA U mirn...
13
620 000 €
2857 €/m²
ažuriran
Opatija, Opatija - Centar
217 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Stan se nalazi na 1. katu i nudi vrlo funkcijonalan raspored. Stan se sastoji od ulaza, hodnika, dnevnog borav...
Stan se nalazi na 1. katu i nudi vrlo funkcijonalan raspored...
17
272 294 €
3730 €/m²
ažuriran
Novalja, Stara Novalja
73 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Prodaje se trosobni apartman (BR. 6) ukupne površine 73,62 m2 na II katu novogradnje na mirnoj lokaciji u Star...
Prodaje se trosobni apartman (BR. 6) ukupne površine 73,62 m...
Stranica 23 od 133
< Natrag
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban