Detaljna pretraga
421 - 440 od ukupno 2655 oglasa - Prodaja stanova - 3-SOBAN
Stranica 22 od 133
< Natrag
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Naprijed >
14
285 714 €
3711 €/m²
ažuriran
Novalja, Stara Novalja
77 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodaje se trosobni apartman (BR.2) ukupne površine 77,22 m2 u prizemlju novogradnje na mirnoj lokaciji u Star...
Prodaje se trosobni apartman (BR.2) ukupne površine 77,22 m2...
17
309 900 €
4998 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trešnjevka - sjever
62 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
PRODAJA – Moderan 3-sobni stan s 2 balkona, parkingom i spremištem | Rudeš (novogradnja 2021.) Prodaje se pot...
PRODAJA – Moderan 3-sobni stan s 2 balkona, parkingom i spre...
12
299 000 €
3934 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
76 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Luksuz i šarm u srcu Poreča – 100 m od mora Zamislite život u samom srcu Poreča, gdje povijest susreće modera...
Luksuz i šarm u srcu Poreča – 100 m od mora Zamislite život...
9
250 000 €
3731 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Tar
67 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
ISTRA, TAR – MODERAN STAN S POGLEDOM NA MORE | NOVOGRADNJA U samom srcu Istarskog mjesta Tar, na mirnoj i izu...
ISTRA, TAR – MODERAN STAN S POGLEDOM NA MORE | NOVOGRADNJA ...
9
250 000 €
3731 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Tar
67 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
3. kat
9
260 000 €
3714 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Tar
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
9
260 000 €
3714 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Tar
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
9
260 000 €
3714 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Tar
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
9
260 000 €
3714 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Tar
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
3. kat
9
260 000 €
3714 €/m²
ažuriran
Tar-Vabriga, Tar
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
3. kat
8
237 000 €
3435 €/m²
ažuriran
Viškovo, Mladenići
69 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Viškovo – Ekskluzivni stan 2S+DB | 69 m² | Pogled na more | Novogradnja U srcu Viškova, u elegantnoj i modern...
Viškovo – Ekskluzivni stan 2S+DB | 69 m² | Pogled na more | ...
10
199 000 €
3159 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
63 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Istra, Umag - okolica Na prodaju je iznimno zanimljiva nekretnina u blizini Umag, udaljena svega 2,5 km od St...
Istra, Umag - okolica Na prodaju je iznimno zanimljiva nekr...
17
315 000 €
4846 €/m²
ažuriran
Novigrad, Dajla
65 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Istra, Novigrad, okolica, stan u prizemlju na pješakoj udaljenosti od plaže! Na prodaju je elegantno uređen s...
Istra, Novigrad, okolica, stan u prizemlju na pješakoj udalj...
11
199 000 €
3317 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
60 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
15
520 000 €
5200 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
100 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Istra, Novigrad, na atraktivnoj lokaciji u mirnoj ulici, prodaje se moderan stan s panoramskim pogledom na mor...
Istra, Novigrad, na atraktivnoj lokaciji u mirnoj ulici, pro...
10
270 000 €
3857 €/m²
ažuriran
Kastav, Rešetari
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
3. kat
SUNČAN I KOMPLETNO RENOVIRAN STAN NA REŠETERIMA S OTVORENIM POGLEDOM Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Reše...
SUNČAN I KOMPLETNO RENOVIRAN STAN NA REŠETERIMA S OTVORENIM ...
8
227 000 €
2838 €/m²
ažuriran
Rijeka, Kozala
80 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
14. kat
Kozala – sunčan stan s pogledom na more, 80 m² Na prodaju je lijep, prostran i izuzetno sunčan stan površine ...
Kozala – sunčan stan s pogledom na more, 80 m² Na prodaju j...
12
231 000 €
3850 €/m²
ažuriran
Rijeka, Vojak
60 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Vojak – moderno uređen i potpuno opremljen stan Na prodaju je novo uređeni, moderno namješten i potpuno oprem...
Vojak – moderno uređen i potpuno opremljen stan Na prodaju ...
3
183 086 €
3103 €/m²
ažuriran
Velika Gorica, Gradići
59 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
PRODAJA – 3-SOBNI STAN U NOVOGRADNJI, VELIKA GORICA Na samom ulazu u Veliku Goricu iz smjera Zagreba nalazi s...
PRODAJA – 3-SOBNI STAN U NOVOGRADNJI, VELIKA GORICA Na samo...
4
199 000 €
3317 €/m²
ažuriran
Pula, Šijana
60 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Istra, Pula Stan se nalazi na vrlo praktičnoj i traženoj gradskoj lokaciji koja pruža odličan spoj svakodnevn...
Istra, Pula Stan se nalazi na vrlo praktičnoj i traženoj gr...
Stranica 22 od 133
< Natrag
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban