Detaljna pretraga
541 - 560 od ukupno 2655 oglasa - Prodaja stanova - 3-SOBAN
Stranica 28 od 133
< Natrag
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
Naprijed >
17
400 000 €
4211 €/m²
ažuriran
Pag, Bošana
95 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Na izuzetnoj lokaciji na otoku Pagu, na vrhu litice s otvorenim pogledom na more i planinu Velebit, prodaju se...
Na izuzetnoj lokaciji na otoku Pagu, na vrhu litice s otvore...
12
245 000 €
3182 €/m²
ažuriran
Zagreb, Donji Grad
77 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Na prodaju stan 77 m² – Donji grad, Trešnjevka sjever Na jednoj od najtraženijih zagrebačkih lokacija, u nepo...
Na prodaju stan 77 m² – Donji grad, Trešnjevka sjever Na je...
12
250 000 €
3846 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
65 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Na prodaju – Stan u prizemlju s terasom i pogledom, Mandre – otok Pag Predstavljamo vam odličnu priliku za kup...
Na prodaju – Stan u prizemlju s terasom i pogledom, Mandre –...
10
210 000 €
3962 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
53 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
12
210 000 €
3889 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
54 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Na prodaju – Stan na 1. katu s terasom i pogledom, Mandre – otok Pag Predstavljamo vam odličnu priliku za kupn...
Na prodaju – Stan na 1. katu s terasom i pogledom, Mandre – ...
14
420 000 €
4375 €/m²
ažuriran
Milna, Milna
96 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Luksuzni stan 50 m od mora – 96 m² s 2 terase, Milna, otok Brač U srcu jedne od najmirnijih i najelegantnijih...
Luksuzni stan 50 m od mora – 96 m² s 2 terase, Milna, otok B...
6
266 000 €
3023 €/m²
ažuriran
Vodice, Vodice
88 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
S1 Stan u novogradnji – Vodice | Moderni dizajn, odlična lokacija 88,70m2 Prodaje se stan u novogradnji u Vod...
S1 Stan u novogradnji – Vodice | Moderni dizajn, odlična lok...
6
238 000 €
2938 €/m²
ažuriran
Vodice, Vodice
81 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Stan u novogradnji – Vodice | Moderni dizajn, odlična lokacija 88,70m2 Prodaje se stan u novogradnji u Vodica...
Stan u novogradnji – Vodice | Moderni dizajn, odlična lokaci...
6
252 200 €
3233 €/m²
ažuriran
Vodice, Vodice
78 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
S6 Stan u novogradnji – Vodice | Moderni dizajn, odlična lokacija 88,70m2 Prodaje se stan u novogradnji u Vod...
S6 Stan u novogradnji – Vodice | Moderni dizajn, odlična lok...
6
264 300 €
3432 €/m²
ažuriran
Vodice, Vodice
77 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
S9 Stan u novogradnji – Vodice | Moderni dizajn, odlična lokacija 88,70m2 Prodaje se stan u novogradnji u Vod...
S9 Stan u novogradnji – Vodice | Moderni dizajn, odlična lok...
17
195 000 €
2378 €/m²
ažuriran
Križevci, Karane
82 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Stan s garažom, parkirnim mjestom, velikim podrumskim spremištem i dijelom dvorišta Prodaje se potpuno namješ...
Stan s garažom, parkirnim mjestom, velikim podrumskim spremi...
17
243 000 €
3076 €/m²
ažuriran
Pag, Pag
79 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Stan S2 – 79,55m² – Prizemlje Nalazi se na izvrsnoj lokaciji – svega 70 metara od mora te 250 metara od uređe...
Stan S2 – 79,55m² – Prizemlje Nalazi se na izvrsnoj lokacij...
17
205 000 €
3060 €/m²
ažuriran
Pag, Pag
67 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Stan S3 – 67,25m² – 1. Kat Nalazi se na izvrsnoj lokaciji – svega 70 metara od mora te 250 metara od uređene ...
Stan S3 – 67,25m² – 1. Kat Nalazi se na izvrsnoj lokaciji –...
17
220 000 €
3056 €/m²
ažuriran
Pag, Pag
72 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Stan S4 – 72,12m² – 1. Kat Nalazi se na izvrsnoj lokaciji – svega 70 metara od mora te 250 metara od uređene ...
Stan S4 – 72,12m² – 1. Kat Nalazi se na izvrsnoj lokaciji –...
17
205 000 €
3060 €/m²
ažuriran
Pag, Pag
67 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Stan S5 – 67,25m² – 2. Kat Nalazi se na izvrsnoj lokaciji – svega 70 metara od mora te 250 metara od uređene ...
Stan S5 – 67,25m² – 2. Kat Nalazi se na izvrsnoj lokaciji –...
17
220 000 €
3056 €/m²
ažuriran
Pag, Pag
72 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Stan S6 – 72,12m² – 2. Kat Nalazi se na izvrsnoj lokaciji – svega 70 metara od mora te 250 metara od uređene ...
Stan S6 – 72,12m² – 2. Kat Nalazi se na izvrsnoj lokaciji –...
17
356 512 €
3212 €/m²
ažuriran
Sukošan, Sukošan
111 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
3. kat
Penthouse 111,4 m² s privatnom krovnom terasom – 100 m od mora, Sukošan U neposrednoj blizini mora, u atrakti...
Penthouse 111,4 m² s privatnom krovnom terasom – 100 m od mo...
17
393 328 €
3224 €/m²
ažuriran
Sukošan, Sukošan
122 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
3. kat
Penthouse 122,92 m² s privatnom krovnom terasom – 100 m od mora, Sukošan U neposrednoj blizini mora, u atrakt...
Penthouse 122,92 m² s privatnom krovnom terasom – 100 m od m...
17
135 000 €
1239 €/m²
ažuriran
Krapinske toplice, Mala Erpenja
109 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
NA PRODAJU – PROSTRANI STAN U PRIZEMLJU S 2 PARKIRNA MJESTA, MALA ERPENJA U ponudu stavljamo komforan stan pov...
NA PRODAJU – PROSTRANI STAN U PRIZEMLJU S 2 PARKIRNA MJESTA,...
17
135 000 €
1239 €/m²
ažuriran
Krapinske toplice, Mala Erpenja
109 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
NA PRODAJU – PROSTRANI STAN U POTKROVLJU S 2 PARKIRNA MJESTA, MALA ERPENJA U ponudi imamo prostrani stan površ...
NA PRODAJU – PROSTRANI STAN U POTKROVLJU S 2 PARKIRNA MJESTA...
Stranica 28 od 133
< Natrag
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban