Detaljna pretraga
141 - 160 od ukupno 2655 oglasa - Prodaja stanova - 3-SOBAN
Stranica 8 od 133
< Natrag
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Naprijed >
6
335 000 €
4136 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
81 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prilika! Istra, Novigrad U Novigradu, u atraktivnoj i mirnoj zoni svega 800 metara od mora i centra, smješten...
Prilika! Istra, Novigrad U Novigradu, u atraktivnoj i mirno...
5
370 000 €
4066 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
91 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
6
335 000 €
4295 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
78 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
6
345 000 €
4259 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
81 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
4
380 000 €
4176 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
91 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
5
345 000 €
4423 €/m²
ažuriran
Novigrad, Novigrad
78 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
1
569 000 €
7025 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
81 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Istra, Rovinj, novogradnja, opremljen stan s velikim dvorištem, mirna zona pored šume i pješice od plaža U m...
Istra, Rovinj, novogradnja, opremljen stan s velikim dvorišt...
5
335 000 €
4467 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
75 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Rijetko na tržištu – elegantan dvoetažni stan 100 m od mora, potpuno renoviran. Dvoetažni, potpuno renoviran s...
Rijetko na tržištu – elegantan dvoetažni stan 100 m od mora,...
11
395 000 €
4489 €/m²
ažuriran
Fažana, Fažana
88 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Istra, Fažana Predivan stan smješten je na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici u blizini predivnih plaža, restor...
Istra, Fažana Predivan stan smješten je na odličnoj lokacij...
12
220 000 €
2973 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
74 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Ovaj atraktivan stan nalazi se u novogradnji u mirnom i vrlo traženom području u blizini Poreča, nudeći savrše...
Ovaj atraktivan stan nalazi se u novogradnji u mirnom i vrlo...
14
209 000 €
2824 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
74 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten u mirnom i vrlo traženom području u blizini Poreča, ovaj moderan stan u novogradnji nudi izvrsnu komb...
Smješten u mirnom i vrlo traženom području u blizini Poreča,...
9
269 000 €
4203 €/m²
ažuriran
Zagreb, Gornji Grad - Medveščak
64 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, CENTAR, 64 m2, 3-sobni Prodaje se trosobni stan površine 60 m2 na prvom katu zgrade be...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, CENTAR, 64 m2, 3-sobni Prodaje se tr...
2
298 000 €
4730 €/m²
ažuriran
Zagreb, Črnomerec
63 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
STAN+VPM, NOVOGRADNJA, PRODAJA, ZAGREB, DONJA KUSTOŠIJA, 63 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan ukupne površ...
STAN+VPM, NOVOGRADNJA, PRODAJA, ZAGREB, DONJA KUSTOŠIJA, 63 ...
13
260 000 €
3023 €/m²
ažuriran
Viškovo, Sroki
86 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
PROSTRAN I UREĐEN STAN NA VIŠKOVU – SROKI Na mirnoj i ugodnoj lokaciji na Srokima, u Viškovo, nalazi se ovaj ...
PROSTRAN I UREĐEN STAN NA VIŠKOVU – SROKI Na mirnoj i ugodn...
11
197 000 €
3031 €/m²
ažuriran
Labin, Labin
65 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Labin, prodajemo prekrasan stan na pješačkoj udaljenosti od centra grada. Stan ukupne površine 65,42m2 nalaz...
Labin, prodajemo prekrasan stan na pješačkoj udaljenosti od ...
14
293 073 €
3293 €/m²
ažuriran
Pula, Centar
89 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
PRODAJA, STAN, 89 M2, 2S+DB, PULA, CENTAR Prodaje se prostran i funkcionalan stan u novogradnji ukupne površi...
PRODAJA, STAN, 89 M2, 2S+DB, PULA, CENTAR Prodaje se prostr...
6
225 000 €
3462 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
65 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
PRODAJA, STAN, MEDULIN, NOVOGRADNJA, 65 M2, 2SS+DB Prodaje se moderan stan ukupne površine 65 m², smješten na...
PRODAJA, STAN, MEDULIN, NOVOGRADNJA, 65 M2, 2SS+DB Prodaje ...
6
330 000 €
4024 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin
82 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
PRODAJA, STAN, MEDULIN, NOVOGRADNJA, 82 M2, 2SS+DB Prodaje se moderan stan ukupne površine 82 m², smješten na...
PRODAJA, STAN, MEDULIN, NOVOGRADNJA, 82 M2, 2SS+DB Prodaje ...
16
950 €
18 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trešnjevka - sjever
53 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
STAN + GARAŽA, NAJAM, ZAGREB, TREŠNJEVKA, 53m2 + 26m2, 3-soban Iznajmljuje se trosoban stan površine 53 m2 na...
STAN + GARAŽA, NAJAM, ZAGREB, TREŠNJEVKA, 53m2 + 26m2, 3-sob...
9
395 000 €
4817 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
82 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
PRODAJA, STAN, ROVINJ, STARI GRAD, 82 M2 Prodajemo stan na jedinstvenoj lokaciji u starom gradu Rovinju ulica...
PRODAJA, STAN, ROVINJ, STARI GRAD, 82 M2 Prodajemo stan na ...
Stranica 8 od 133
< Natrag
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban