Detaljna pretraga
101 - 120 od ukupno 2655 oglasa - Prodaja stanova - 3-SOBAN
Stranica 6 od 133
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Naprijed >
9
215 000 €
3071 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Na prodaju su dva moderna apartmana na otoku Vir, smještena na prvom katu manje stambene zgrade novogradnje iz...
Na prodaju su dva moderna apartmana na otoku Vir, smještena ...
17
215 000 €
3707 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
58 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodaje se apartman ukupne površine 58,90 m² koji je funkcionalno podijeljen u dva manja apartmana. Nekretnina...
Prodaje se apartman ukupne površine 58,90 m² koji je funkcio...
4
246 500 €
3201 €/m²
ažuriran
Pula, Kaštanjer
77 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Istra, Pula Na atraktivnoj lokaciji u Puli, u naselju Kaštanjer, izgraditi će se moderni stambeni kompleks ...
Istra, Pula Na atraktivnoj lokaciji u Puli, u naselju Kaš...
4
185 600 €
3200 €/m²
ažuriran
Pula, Kaštanjer
58 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
4
246 500 €
3201 €/m²
ažuriran
Pula, Kaštanjer
77 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
8
200 769 €
3291 €/m²
ažuriran
Ližnjan, Ližnjan
61 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Smješten na drugom katu moderne stambene zgrade u Ližnjanu, ovaj novogradnja stan predstavlja izvrsnu priliku ...
Smješten na drugom katu moderne stambene zgrade u Ližnjanu, ...
12
260 000 €
4407 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
59 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
U Mandrama na otoku Pagu gradi se moderna višestambena zgrada suvremenog arhitektonskoh dizajna, smještena na ...
U Mandrama na otoku Pagu gradi se moderna višestambena zgrad...
12
219 000 €
3422 €/m²
ažuriran
Novalja, Novalja
64 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Na atraktivnoj lokaciji u Novalji, svega nekoliko minuta hoda od mora, prodaje se moderna zgrada vrhunske grad...
Na atraktivnoj lokaciji u Novalji, svega nekoliko minuta hod...
4
574 000 €
7000 €/m²
ažuriran
Zagreb, Maksimir
82 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
STAN+VPM, NOVOGRADNJA, PRODAJA, ZAGREB, MAKSIMIR, 82 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan neto površine 79,5 m...
STAN+VPM, NOVOGRADNJA, PRODAJA, ZAGREB, MAKSIMIR, 82 m2, 3-s...
14
215 000 €
3644 €/m²
ažuriran
Zagreb, Sesvete
59 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, SESVETE, BRESTJE, 59 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 59 m² na drugom kat...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, SESVETE, BRESTJE, 59 m2, 3-soban Pro...
17
200 000 €
2817 €/m²
ažuriran
Opatija, Pobri
71 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
U ponudi imamo mladalački stan u visokom potkrovlju novije zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa blago...
U ponudi imamo mladalački stan u visokom potkrovlju novije z...
13
215 000 €
3583 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir
60 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
BRIBIR – EKSKLUZIVNO U NAŠOJ PONUDI – DVOSOBAN STAN NA DRUGOM KATU S POGLEDOM NA MORE Ekskluzivno u našoj pon...
BRIBIR – EKSKLUZIVNO U NAŠOJ PONUDI – DVOSOBAN STAN NA DRUGO...
12
230 000 €
3067 €/m²
ažuriran
Vinodolska općina, Bribir
75 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
3. kat
BRIBIR – EKSKLUZIVNO U NAŠOJ PONUDI – DVOSOBAN PENTHOUSE S KROVNOM TERASOM Ekskluzivno u našoj ponudi donosim...
BRIBIR – EKSKLUZIVNO U NAŠOJ PONUDI – DVOSOBAN PENTHOUSE S K...
14
238 784 €
3316 €/m²
ažuriran
Ližnjan, Ližnjan
72 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Smješten u atraktivnom i mirnom dijelu Ližnjana, ovaj moderan stan u novogradnji predstavlja izvrsnu priliku z...
Smješten u atraktivnom i mirnom dijelu Ližnjana, ovaj modera...
1
263 723 €
3297 €/m²
ažuriran
Ližnjan, Ližnjan
80 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Smješten u atraktivnom obalnom dijelu Ližnjana, svega 1 kilometar od mora, ovaj moderan stan u novogradnji pre...
Smješten u atraktivnom obalnom dijelu Ližnjana, svega 1 kilo...
9
375 000 €
3750 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Šilo
100 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ovaj predivan, potpuno novi apartman smješten je u mirnom dijelu Šila, svega 50 metara od mora, te pruža iznim...
Ovaj predivan, potpuno novi apartman smješten je u mirnom di...
5
310 000 €
3298 €/m²
ažuriran
Privlaka, Sabunike
94 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodaje se moderan dvosoban stan sa natkrivenom terasom i vrtom od 80,31 m2 udaljen 700m od mora 5 min hoda do...
Prodaje se moderan dvosoban stan sa natkrivenom terasom i vr...
5
299 000 €
3322 €/m²
ažuriran
Privlaka, Sabunike
90 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Predstavljamo vam moderan projekat novogradnje '' KANDELICA'' u Privlaci naselje Sabunike s ukupno 10 stambeni...
Predstavljamo vam moderan projekat novogradnje '' KANDELICA'...
5
290 000 €
3333 €/m²
ažuriran
Privlaka, Sabunike
87 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prodaje se dvosoban stan u Privlaci mjesto Sabunike površine 87,80 sa liftom udaljen 700m od mora 5 min hoda d...
Prodaje se dvosoban stan u Privlaci mjesto Sabunike površine...
5
300 000 €
3297 €/m²
ažuriran
Privlaka, Sabunike
91 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Stranica 6 od 133
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban