Detaljna pretraga
161 - 180 od ukupno 2655 oglasa - Prodaja stanova - 3-SOBAN
Stranica 9 od 133
< Natrag
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Naprijed >
17
195 000 €
2532 €/m²
ažuriran
Novalja, Zubovići
77 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Stan površine 77 m² smješten u mirnom i tihom mjestu Zubovići, idealan za odmor ili život daleko od gradske gu...
Stan površine 77 m² smješten u mirnom i tihom mjestu Zubović...
6
263 000 €
3023 €/m²
ažuriran
Rijeka, Centar
87 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
3. kat
Prodaje se prostran i funkcionalan 2-sobni stan površine 87,73 m² u samom centru Rijeke, na jednoj od najtraže...
Prodaje se prostran i funkcionalan 2-sobni stan površine 87,...
13
260 000 €
4127 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
63 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Mandrama na otoku Pagu prodaje se moderna višestambena zgrada suvremenog arhitektonskoh dizajna, smještena na ...
Mandrama na otoku Pagu prodaje se moderna višestambena zgrad...
17
274 000 €
3753 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
73 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
U Mandrama na otoku Pagu prodaje se moderna višestambena zgrada suvremenog arhitektonskoh dizajna, smještena n...
U Mandrama na otoku Pagu prodaje se moderna višestambena zgr...
9
205 000 €
3475 €/m²
ažuriran
Pula, Valmade
59 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 59 M2, 2SS+DB Prodaje se moderan stan ukupne površine 59 m², smješten na mi...
PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 59 M2, 2SS+DB Prodaje se ...
9
210 000 €
3559 €/m²
ažuriran
Pula, Valmade
59 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
7
310 000 €
3131 €/m²
ažuriran
Pula, Valmade
99 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 99 M², 2SS+DB Prodaje se moderan stan ukupne površine 99 m², smješten na mi...
PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 99 M², 2SS+DB Prodaje se ...
3
249 000 €
3773 €/m²
ažuriran
Zagreb, Stenjevec
66 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, ŠPANSKO, 66 m2, 3-SOBAN Prodaje se trosoban stan ukupne površine 66 m2 koji se nalazi ...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, ŠPANSKO, 66 m2, 3-SOBAN Prodaje se t...
17
409 990 €
4823 €/m²
ažuriran
Zagreb, Maksimir
85 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
STAN + 2 GPM + 2 VRTA, PRODAJA, ZAGREB, MAKSIMIR, 85 m2, 3-SOBAN Prodaje se 3-soban stan ukupne neto površine...
STAN + 2 GPM + 2 VRTA, PRODAJA, ZAGREB, MAKSIMIR, 85 m2, 3-S...
17
190 000 €
2714 €/m²
ažuriran
Krapinske toplice, Krapinske Toplice
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Trosoban stan u novogradnji, smješten na 2. katu stambene zgrade u samom centru Krapinskih Toplica. Površine j...
Trosoban stan u novogradnji, smješten na 2. katu stambene zg...
11
270 000 €
4426 €/m²
ažuriran
Zagreb, Trešnjevka - jug
61 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
3. kat
ID KOD AGENCIJE: 1073 Dragana Radojčević Agent s licencom Mob: 091 549 2744 E-mail: d.radojcevic@homefinder...
ID KOD AGENCIJE: 1073 Dragana Radojčević Agent s licencom...
6
277 000 €
3645 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
76 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Apartman S3 u zgradi 1 nudi moderan život u srcu Mandra. S otprilike 76,25 m² pažljivo dizajniranog prostora, ...
Apartman S3 u zgradi 1 nudi moderan život u srcu Mandra. S o...
5
314 000 €
3528 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
89 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Mandre – apartman u prizemlju s vrtom (S2) –89,35 m² Mandre su mirno turističko mjesto na zapadnoj strani oto...
Mandre – apartman u prizemlju s vrtom (S2) –89,35 m² Mandre...
5
277 000 €
3597 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
77 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Apartman S4 u zgradi 1 nudi moderan život u srcu Mandre. S otprilike 77,50 m² pažljivo dizajniranog prostora, ...
Apartman S4 u zgradi 1 nudi moderan život u srcu Mandre. S o...
6
277 000 €
3645 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
76 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Apartman S5 u Zgradi 1 predstavlja ekskluzivni penthouse život u srcu Mandre. S otprilike 76,25 m² pažljivo di...
Apartman S5 u Zgradi 1 predstavlja ekskluzivni penthouse živ...
5
280 000 €
3636 €/m²
ažuriran
Pag, Mandre
77 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Apartman S6 u Zgradi 1 predstavlja ekskluzivni penthouse život u srcu Mandre. S otprilike 77,50 m² pažljivo di...
Apartman S6 u Zgradi 1 predstavlja ekskluzivni penthouse živ...
13
265 000 €
4417 €/m²
ažuriran
Zagreb, Stenjevec
60 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
STAN, PRODAJA, ZAGREB, SAVSKA OPATOVINA, 61 m2, 3 soban Prodaje se trosoban stan ukupne neto površine 61 m2 n...
STAN, PRODAJA, ZAGREB, SAVSKA OPATOVINA, 61 m2, 3 soban Pro...
9
119 000 €
2479 €/m²
ažuriran
Osijek, Jug II
48 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
pr kat
Prodaje se trosoban stan u prizemlju, a koji se sastoji od dnevnog boravka, dvije spavaće/dječje sobe, kuhinje...
Prodaje se trosoban stan u prizemlju, a koji se sastoji od d...
15
259 000 €
6167 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
42 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Posredujemo u prodaji atraktivnog apartmana smještenog u gradu Krku, na jednoj od najpoželjnijih lokacija otok...
Posredujemo u prodaji atraktivnog apartmana smještenog u gra...
12
195 000 €
3750 €/m²
ažuriran
Dobrinj, Soline
52 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Soline, okolica, na mirnoj lokaciji, prodaje se apartman u novogradnji, smješten u prizemlju manje stambene zg...
Soline, okolica, na mirnoj lokaciji, prodaje se apartman u n...
Stranica 9 od 133
< Natrag
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban