Detaljna pretraga
1 - 17 od ukupno 17 oglasa - Prodaja stanova Umag, Lovrečica
13
326 000 €
4528 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
72 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Umag, okolica, stan 72 m² u Lovrečici Na prodaju potpuno novi, nikad korišten stan površine 72 m², smješten u...
Umag, okolica, stan 72 m² u Lovrečici Na prodaju potpuno no...
13
291 950 €
5508 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
53 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Istra, Lovrečica! Na samo par koraka od mora i prekrasnih plaža, smješten na izuzetnoj lokaciji u ekskluzivno...
Istra, Lovrečica! Na samo par koraka od mora i prekrasnih p...
17
611 915 €
4856 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
126 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
14
323 000 €
4894 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
66 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Istra, Lovrečica, Umag! Na svega 300m od mora i prekrasnih plaža, smješten na mirnoj lokaciji nalazi se ovaj ...
Istra, Lovrečica, Umag! Na svega 300m od mora i prekrasnih ...
13
345 000 €
4792 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
72 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
13
318 000 €
4479 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
71 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
14
313 000 €
4471 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
14
320 000 €
4444 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
72 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
14
360 000 €
5000 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
72 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
13
298 000 €
4448 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
67 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
13
358 000 €
5042 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
71 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
17
320 000 €
4923 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
65 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
5
369 225 €
4503 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
82 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Umag, Lovrečica, okolica! Na samo 500 metara do mora smješten je ovaj izuzetan stan u izgradnji! Stan je smj...
Umag, Lovrečica, okolica! Na samo 500 metara do mora smješt...
5
269 550 €
4569 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
59 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
6
379 500 €
4804 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
79 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Umag, Lovrečica, okolica! Na samo 500 metara do mora smješten je ovaj izuzetan stan sa bazenom! Stan je smje...
5
316 250 €
5020 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
63 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
6
341 000 €
5015 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
68 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
2-soban
3-soban
4-soban