Detaljna pretraga
1 - 11 od ukupno 11 oglasa za Umag, Lovrečica - Prodaja stanova - 3-SOBAN
17
611 915 €
4856 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
126 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Istra, Lovrečica! Na samo par koraka od mora i prekrasnih plaža, smješten na izuzetnoj lokaciji u ekskluzivno...
Istra, Lovrečica! Na samo par koraka od mora i prekrasnih p...
14
323 000 €
4894 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
66 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Istra, Lovrečica, Umag! Na svega 300m od mora i prekrasnih plaža, smješten na mirnoj lokaciji nalazi se ovaj ...
Istra, Lovrečica, Umag! Na svega 300m od mora i prekrasnih ...
13
318 000 €
4479 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
71 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
14
313 000 €
4471 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
14
320 000 €
4444 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
72 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
14
360 000 €
5000 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
72 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
13
298 000 €
4448 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
67 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
13
358 000 €
5042 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
71 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
17
320 000 €
4923 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
65 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
5
316 250 €
5020 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
63 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Umag, Lovrečica, okolica! Na samo 500 metara do mora smješten je ovaj izuzetan stan sa bazenom! Stan je smje...
Umag, Lovrečica, okolica! Na samo 500 metara do mora smješt...
6
341 000 €
5015 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
68 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
2-soban
3-soban
4-soban
[x]
3-soban
[x]
Umag
[x]
Lovrečica
[x]