Detaljna pretraga
1 - 5 od ukupno 5 oglasa za Umag, Lovrečica - Prodaja stanova - 4-SOBAN
13
326 000 €
4528 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
72 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Umag, okolica, stan 72 m² u Lovrečici Na prodaju potpuno novi, nikad korišten stan površine 72 m², smješten u...
Umag, okolica, stan 72 m² u Lovrečici Na prodaju potpuno no...
13
345 000 €
4792 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
72 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
5
369 225 €
4503 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
82 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Umag, Lovrečica, okolica! Na samo 500 metara do mora smješten je ovaj izuzetan stan u izgradnji! Stan je smj...
Umag, Lovrečica, okolica! Na samo 500 metara do mora smješt...
5
269 550 €
4569 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
59 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
6
379 500 €
4804 €/m²
ažuriran
Umag, Lovrečica
79 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Umag, Lovrečica, okolica! Na samo 500 metara do mora smješten je ovaj izuzetan stan sa bazenom! Stan je smje...
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
2-soban
3-soban
4-soban
[x]
4-soban
[x]
Umag
[x]
Lovrečica
[x]