Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 233 oglasa - Prodaja stanova Umag, Umag
Stranica 1 od 12
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
17
198 000 €
3194 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
62 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Smješten na samo nekoliko minuta hoda od centra Umaga, ovaj potpuno renovirani stan na prvom katu nudi moderan...
Smješten na samo nekoliko minuta hoda od centra Umaga, ovaj ...
7
148 000 €
3217 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
46 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Smješten u mirnom području u blizini Umaga i jadranske obale, ovaj šarmantni stan u prizemlju predstavlja izvr...
Smješten u mirnom području u blizini Umaga i jadranske obale...
15
300 000 €
5085 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
59 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
Prilika! Istra, Umag – centar! Na samo nekoliko koraka od centra grada, u drugom redu do mora, smješten je ov...
Prilika! Istra, Umag – centar! Na samo nekoliko koraka od c...
13
330 000 €
5593 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
59 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
3. kat
7
240 000 €
3636 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
66 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prilika! Dvosoban stan u Umagu – 500 m od mora Na atraktivnoj lokaciji u Umag, svega 500 metara od uređenih p...
Prilika! Dvosoban stan u Umagu – 500 m od mora Na atraktivn...
15
282 000 €
4029 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ekskluzivna novogradnja u Umag – spoj suvremenog dizajna i mediteranskog načina života U jednom od najpoželjn...
Ekskluzivna novogradnja u Umag – spoj suvremenog dizajna i m...
15
270 000 €
4286 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
63 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
15
205 000 €
4659 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
44 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
15
208 000 €
4727 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
44 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
15
205 000 €
4659 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
44 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
15
283 000 €
3986 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
71 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
15
207 000 €
4600 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
45 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
15
207 000 €
4600 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
45 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
15
207 000 €
4705 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
44 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
15
208 000 €
4727 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
44 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
15
208 000 €
4522 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
46 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
15
216 000 €
4408 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
49 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
15
217 000 €
4429 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
49 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
1. kat
15
274 000 €
4349 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
63 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
15
205 000 €
4767 €/m²
ažuriran
Umag, Umag
43 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Stranica 1 od 12
Natrag
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Naprijed >
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
4-soban