Detaljna pretraga
441 - 460 od ukupno 4626 oglasa - Prodaja kuća
Stranica 23 od 232
< Natrag
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Naprijed >
13
355 000 €
3550 €/m²
ažuriran
Umag, Valica
100 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Dvojna kuća s bazenom u blizini Umaga – novogradnja 2026 Na prodaju je moderna dvojna kuća smještena na mi...
Dvojna kuća s bazenom u blizini Umaga – novogradnja 2026 ...
8
199 000 €
1244 €/m²
ažuriran
Vrsi, Vrsi
160 m2
KUĆA
KUĆA
kat
uća u samom centru mjesta – velika okućnica, veliki potencijal Na prodaju je kuća smještena u samom centru mje...
uća u samom centru mjesta – velika okućnica, veliki potencij...
4
330 000 €
3267 €/m²
ažuriran
Buje, Kaštel
101 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra,Umag - Kaštel kuća s bazenom i okućnicom! U mirnom istarskom okruženju u blizini Umaga i mjesta Kaštel,...
Istra,Umag - Kaštel kuća s bazenom i okućnicom! U mirnom is...
4
330 000 €
3235 €/m²
ažuriran
Buje, Kaštel
102 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Umag - Kaštel, kuća s bazenom i okućnicom! U mirnom istarskom okruženju u blizini Umaga i mjesta Kašte...
Istra, Umag - Kaštel, kuća s bazenom i okućnicom! U mirnom ...
17
399 000 €
767 €/m²
ažuriran
Svetvinčenat, Svetvinčenat
520 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Svetvinčenat, okolica U manjem mjestu nedaleko srednjovjekovnog Svetvinčenta prodaje se nekretnina koj...
Istra, Svetvinčenat, okolica U manjem mjestu nedaleko sredn...
17
1 100 000 €
6471 €/m²
ažuriran
Krk, Krk
170 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na otoku Krkui točno na pola puta između Malinske i Krka, te 2 km od trajektnog pristaništa Valbiska smijesti...
Na otoku Krkui točno na pola puta između Malinske i Krka, t...
17
320 000 €
2909 €/m²
ažuriran
Zagreb, Sesvete
110 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KUĆA S3, NOVOGRADNJA, PRODAJA, SESVETSKI KRALJEVEC, 109 m2, 4-sobna Završetak gradnje: prosinac 2027. godine ...
KUĆA S3, NOVOGRADNJA, PRODAJA, SESVETSKI KRALJEVEC, 109 m2, ...
17
450 000 €
4787 €/m²
ažuriran
Poreč, Poreč
94 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u mirnom stambenom okruženju nedaleko od Poreča i Jadranskog mora, ova atraktivna energetski učinkov...
Smještena u mirnom stambenom okruženju nedaleko od Poreča i ...
17
570 000 €
3775 €/m²
ažuriran
Raša, Raša
151 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Smještena u mirnom obalnom području Diminića u istočnoj Istri, ova moderna vila nudi panoramski pogled na more...
Smještena u mirnom obalnom području Diminića u istočnoj Istr...
17
840 000 €
5091 €/m²
ažuriran
Krk, Linardići
165 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Novosagrađena vila B2 s bazenom smještena na otoku Krku, stambene površine 165 m2 se prodaje. Nalazi se u nase...
Novosagrađena vila B2 s bazenom smještena na otoku Krku, sta...
17
470 000 €
2136 €/m²
ažuriran
Kanfanar, Kanfanar
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Istra, Kanfanar, okolica U mirnom istarskom selu nadomak Kanfanara nalazi se autentična kamena kuća koja nosi...
Istra, Kanfanar, okolica U mirnom istarskom selu nadomak Ka...
9
307 970 €
2566 €/m²
ažuriran
Kastav, Ćikovići
120 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kastav – Ćikovići | Adaptirana kuća u nizu 120 m² | Okućnica | 2 parkirna mjesta | Mirna lokacija Prodaje se ...
Kastav – Ćikovići | Adaptirana kuća u nizu 120 m² | Okućnica...
12
675 000 €
2045 €/m²
ažuriran
Pag, Smokvica
330 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je apartmanska kuća u Smokvici na otoku Pagu, smještena na mirnoj lokaciji samo 150 metara od mora,...
Na prodaju je apartmanska kuća u Smokvici na otoku Pagu, smj...
13
1 290 000 €
4526 €/m²
ažuriran
Rogoznica, Rogoznica
285 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Na prodaju je luksuzna vila na idiličnoj lokaciji Kompletno namještena vrhunskom opremom, smještena je samo 1...
Na prodaju je luksuzna vila na idiličnoj lokaciji Kompletno...
15
160 000 €
1067 €/m²
ažuriran
Karlobag, Karlobag
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
KARLOBAG - centar - Uređena i useljivа dvojna kuća površine 150 m² smještena je u samom centru Karlobaga, tek ...
KARLOBAG - centar - Uređena i useljivа dvojna kuća površine ...
17
690 000 €
3943 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Karigador
175 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Novigrad, okolica. Smještena u mirnom mjestu na rubu građevinske zone, ova moderna kuća u izgradnji savršeno ...
Novigrad, okolica. Smještena u mirnom mjestu na rubu građev...
17
670 000 €
4786 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Karigador
140 m2
KUĆA
KUĆA
kat
6
1 200 000 €
5455 €/m²
ažuriran
Vodice, Vodice
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
U ponudu dajemo dvojnu kuću koja je trenutno u završnoj fazi gradnje i svega 750 m od mora i sa prelijepim pog...
U ponudu dajemo dvojnu kuću koja je trenutno u završnoj fazi...
17
290 000 €
2132 €/m²
ažuriran
Marčana, Filipana
136 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se stara istarska kuća smještena u mirnom okruženju mjesta Filipana, idealna za obiteljski život ili k...
Prodaje se stara istarska kuća smještena u mirnom okruženju ...
17
600 000 €
4800 €/m²
ažuriran
Zemunik donji, Smoković
125 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Luksuzna vila s bazenom u elitnom naselju — Smoković, Zadar U mirnom i elitnom naselju Smoković, svega 10 min...
Luksuzna vila s bazenom u elitnom naselju — Smoković, Zadar ...
Stranica 23 od 232
< Natrag
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
jednosoban
1.5-soban
2-soban
2.5-soban
3-soban
3.5-soban
4-soban